Şimdi Ara

Gold premium ve dc premium drop

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
12.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bildiğiniz gibi gold premium alınca geri dönüşü çok oluyor ve cebimiz rahatlıyor.Bende genellikle çöp slotlarında farm yapıcağım.Dc pre ile saatde 15m kasıyorsam gold premium ile 12 m kasabilirmiyim. Yardımcı olursanız çok teşekür ederim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Upupupupupupupup++++++

• ++++++++++++

• Upu pu pupupuu+++++

• +++++++++++

• Kasamazsın bence dc prede npc ye satışlarda 2 kat veriyor gold pre de daha az bir artış oluyor diye biliyorum.Çöp slotta drop ratede fazla değişiklik olmaz bence

• O 2 kat olayı gold predede var benim bildiğim.

• +++++++++

• İmkanı yok kardeşim.
  • Tam bir açıklama getirecek daha önce gold pre kullanmış ve dc pre ile arasındaki farkı bilen yok mu

• ++++++++++

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ++++++++++++++

• Bronze pre ile saatte 10 m ve ustunu aliyom bu yeterli olur sana dc pre alip 3 m fazla kascam diye bosuna fazla para vermeye gerek yok +50 adet dc pre ile farm yapmisligim var bronze ile 30 sefer felan yapmisimdir aralarinda oyle cok asiri bir fark olmuyor biri 100 m kasiyosa digeride 75 civari kasiyor

Ama bazi slotlarda fark aciliyo ulan keske dc alaymisim diyon misal item dusen md slotlari bess atan slotlar felan

Copte cok fazla fark olmaz

• çöpte fark nasıl olmuyor ya en son cypherda oynarken kalan 10 gün exp premium ile farm yapmaya kalkmıştım kanserdi resmen dc pre alıp drop artışını görünce içim ferahladı dc pre alınız, maksat hızlı para kasmak elle farm yapmak yeterince kafayı yoruyor, harcadığınız pot vs hesaplayınca elde bişey kalmaz yoksa.
  • dc pre ile npc satılan eşyalar 2 katınamı çıkıyor gold preye göre? bütün premiumlarda aynı değilmi yoksa benmi yanlış biliyorum.
  • Manesteyken dc pre ile bile item zor çıkıyodu bronz ile düşünmek istemiyorum

• Dc ile kesinlikle daha fazla drop alırsın.
  • uzun vadede dc nin getirisi daha fazla
  • Farm slotlarında droplar düşürüldü, dc premium ile başka yerlerde farm yapabilirsin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.