Şimdi Ara

Gold oldum sonunda (tavsiye içerir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başliķtaki gibi uzun uğraşlar sonucunda gold oldum ve sezon bitmeden yukselmek isteyen arkadaslara tavsiyelerim var;
    Öncelikle kesin elonuza yakın birisiyle duo girin. Takıma 1 toxic gelme ihtimali azalıyor. Ayrıca en etkili ikili jungle solo ikilisi. Hele ki riven gibi taşıyacak heroyu kamplarsaniz free win 2.cil olarak bi macinızda sizin veya karşı takımdan farketmez feeder veya yeteneksiz bi oyuncu varsa maç bittikten sonra hemen girmeyin , 3-5 dakika bekleyin. Az bi ihtimal bile olsa takımımıza gelme tehlikesi var. 3. Olarak... asla ama asla bi kill almak için 5 kişinin arasina girmeyin sizin kazancınız 300 altin oluyor ama karşısı 300 gold arti 4 kişinin paylasmasiyla 600 altini buluyor.
    Ve son olarak (kesin bilgi olmamakla birlikte) mavi takımdan saniz ve kaybedecekseniz karşı takım nexusu kesmeden surrender verin daha az lp gidiyor ki burda belirtmeliyim ki bu sadece bana denk gelmiş bir durum da olabilir "yok öyle bişey bi yerinden uydurma " tarzı cevap atmayın lütfen. Iyi forumlar iyi lig atlamalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arcane Mastery -- 8 Kasım 2014; 20:26:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aynn qnq baron kesincede daha fazla lp geliyo

• Baron + Dragon Alıp Kill Vermeden Oyunu Bitirirsen Kişi Başı 975 RP Veriyolarmış
  • Rivayete göre penta attıktan sonra barona takım arkadaşından birini kurban verirsen fazladan lp geliyormuş

• Oo up konunun gidişatı güzel

• O lp olayı tesadüf sil çok dalga geçerler yoksa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çipetpet.

O lp olayı tesadüf sil çok dalga geçerler yoksa

Pst pst çaktirma konuyu onun için açtım zaten

• Hiç kule vermeden sur verin lp bile gitmiyor

• Aman tanrim tavsiyelere bak

• aklıma adam gibi adam hydro abinin 1 haftada nasıl gold olunur konusu geldi ne günlerdi be
  • Gold olmuş tavsiye veriyor. Tamam.
  • yok öyle bişey bi yerinden uydurma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mor takımsanız karşı takım oyunu bitirmeden barona penta verin puan gitmiyor %100 facebook onaylı
  • bir efsaneye göre de solo baron yaptıktan sonra tek başına penta atarsan morello seni arıyormuş

diğer bir rivayete göre oyun bittiği an dota forever yazarsanız ban yiyorsunuz

başka bir bilinmeyen bilgiye göre haritanın gizli bir yerinde bir canavar saklı bir kişi onu buldu sonra perma ban yedi

• quote:

Orijinalden alıntı: !to live is to die!

bir efsaneye göre de solo baron yaptıktan sonra tek başına penta atarsan morello seni arıyormuş

diğer bir rivayete göre oyun bittiği an dota forever yazarsanız ban yiyorsunuz

başka bir bilinmeyen bilgiye göre haritanın gizli bir yerinde bir canavar saklı bir kişi onu buldu sonra perma ban yedi

bende böyle duydum

• quote:

Orijinalden alıntı: Awesequ1ck

Mor takımsanız karşı takım oyunu bitirmeden barona penta verin puan gitmiyor %100 facebook onaylı

• Yok öyle birşey bi yerinden uydurma

•  Gold oldum sonunda (tavsiye içerir)
  • OXİ ABI IZLEYIN DAHA FAZLA LP ALIYONUZ

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Brain Man kullanıcısına yanıt
    Roket atar felan yokmuydu kardeş?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.