Şimdi Ara

Gold iPhone 6 sevkiyatına başladı! Ürünüm kargoda...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Gold dan vermiş olduğum iPhone 6 Plus Space Gray 16 GB telefonum sevkiyatta gözüküyor. Bu sefer Gold Bilgisayar bizi şaşırtacak herhalde :) Benim gibi erken ön sipariş verenlere hayırlısı olması dileğiyle. Konuyla ilgili ekran görüntülerini de paylaşıyorum. Bu durum tabiki 1.parti 2.parti ön siparişe göre değişkenlik gösterecektir.

Gold iPhone 6 sevkiyatına başladı! Ürünüm kargoda... Gold iPhone 6 sevkiyatına başladı! Ürünüm kargoda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ak-r -- 25 Eylül 2014; 20:35:47 >

• Hayirli olsun gule gule kullanin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun bir problem yaşamazsınız inşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler arkadaşlar. 2 yıl apple garantili olduğu için pek tereddüt etmedim inşallah problem çıkmaz. Var mı başka golddan sipariş veripte kargo durumları belli olan ben yaklaşık 8-9 saat sonra açıldıktan önsipariş vermiştim muhakkak başka çıkanlarda vardır cihazları ?
  • Valla benim urunum elimde ama gece 12ye kadar sim takamıyorum. Arkadas Bayiden temin etmis ama ozellikle rica etti cihazı verdi gece 12 ye kadar sim takıp aktif etmeyin dedi. Birde kliksadan siparis verdik ama ondan ses seda yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archieduke -- 25 Eylül 2014; 21:13:48 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.