Şimdi Ara

Gold Eloda Ivern Oynamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bolcana küfür yiyeceğim kesin de, oyun olarak ne olur onu merak ediyorum.

Bir iki oyun oynadım, bolcana küfür yedim. Ivern'i lee sin sanan var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eulogy -- 20 Mayıs 2017; 11:49:2 >

• Ivern'i o kümede oynamak bence kafana sıkmak gibi birşey

Daha çok destekleyici bir şampiyon olduğundan kaldı ki altın kümede oynamaktan bahsediyorsun

Bence deneme,sen her ne kadar iyi oynasanda şampiyonun kapasitesine o kümede alışık insan sayısı çok azdır üstüne hakaret ederler doğru çünkü onların kafası sadece hasara çalışıyor

Ivern'i almak demek ayrıca takımın hasarına tamamen güvenmekten geçiyor sen ne kadar iyi korusanda yeterli hasarı takım çıkaramadıktan sonra bi mantığı yok

Kaldı ki o kümede çok rahat oyun satarlar
  • Goldda ivern oynarken top Lane gelip blueya vurdu.Birader napiyosun dedim yardım Ediyorum dedi.Ve bu olalı çok olmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Henry Cavill

Goldda ivern oynarken top Lane gelip blueya vurdu.Birader napiyosun dedim yardım Ediyorum dedi.Ve bu olalı çok olmadı

''sisédé Yhard1M éDseq suJ éDMéseq suJ''

• İvern destek orman karakteri. Düşük liglerde iş yapmaz. Kha graves lee ww falan oyna o elolarda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tarz karakterler yüksek eloda win rate daha yüksek çünkü düşük eloda takım senle nasıl oynucağını bilmediğinden kaybediyorsun.

Ben Elmas ELO da chogath aldığımda çok rahat oyunları kazanıyorken bronz da aldığımda kaybediyorum.
  • Uygulamalı denedim bir kaç tane.

Özet: Tövbe
  • Support oynarken yanındaki adc'nin leş olması gibi bir şey. Ne kadar iyi olursan ol adamlar bilmiyorsa o lose'a mahkumsun.
  • Ben ADC'yim Jhin de oynanmıyor 30. dakikaya kadar 10+ skor aldığım oyunları kaybettim. Takımın da Jhin'in hasarını destekleyebilmesi lazım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.