Şimdi Ara

Gold drop yok, potlar paralı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kolay gelsin arkadaşlar, yıllar yıllar önce oynadığım bir oyundu sro. Merak ettim yeni halini biraz yorumlara falan baktım araştırdım falan.

Anlamadığım bir nokta var oyunda gold düşmüyor token düşüyor bazı eşyalar tokenle alınıyor eyvallah ama bir çok şey yine para istiyor. Örneğin potlar, binek at vs gibi.
    Sitelerde potlar ücretsiz alınıyor yazıyor 70 lvl'e kadar ama bende ücretli?

• 70 level altı için potlar buradan alınıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xside966 -- 19 Aralık 2014; 19:16:23 >

• Teşekkür ederim hocam onu oyun içinde bir kişiye sordum gösterdi. Return scroll ve bineklerin scroll'larının ücretsiz verildiği yeri bulamadım. Ya da void rondo gibi alchemy itemleri de ücretli. Yani sanki karakter eski dönemle yeni dönem arasında sıkışmış gibi.
  • yok kardeşim bence daha rahat, 70 lv altında oyun çoğu şeyi veriyor.
    70 lv altındaki canavarlar dan gold drop kaldırıldı ,bunun yerine token düşüyor.

tokenla npc den istediğini alabiliyorsun, hatta token biriktirip üstüne sun, moon set bile alabilirsin.
    70 lv + canavarından gold düşmeye başlıyor. 68 gibi level olduğunda 70 lv moblarında kastırt, potu beleşe alırsın para kasarsın böylelikle
    senin karakterın 70 lv olana kadar oyun bedava pot yardımı var. o yuzden 70 lv olmadan 70+ bir canavarda kas. İtem drop güzel.

tavsıyem şudur : 68 lv e kadar token kastırt, sonra o tokenlarla sun set veya moon set çekmeye çalış
    68 lv olduğunda direk git 70 lv niya bölgesine taklamakanda . Oradan para kasmaya başla, setin iyi ise ölmez, 68 oldugun içinde pota para vermezsin.
    item düşüyor , gold dusuyor, hiç giderin olmadan para kasarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xside966 -- 19 Aralık 2014; 19:14:41 >
  • Eyvallah hocam sağolasın rehberleri okuyorum, tavsiyelerine uyacağım. Şimdi benim sıkıntıda olduğum konu şu. Server birleşimi sırasında sanırım herşey silinmiş. Gold olmadığı için return scroll vs şeyler alamıyorum sadece potları parasız alabiliyorum. Oyun içinde biri şöyle birşey söyledi, return scroll vs şeyler kendi kendine yenileniyor lvl 70 e kadar dedi. Benim şu an level 56 char ve bu 8 yıl öncesinden kalan herşey de silindi oyun içinden return scroll alamadım bi uçtan bi uca koşmak da zor bıraktım ben de, ya da yeni char açmam lazım. Benim sorum buydu aslında. Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xside966

aynen kardeşim yeni karakter aç, çünkü her 10 lv de gelen ödülleri alamadın ,eski karakter oldugu için.
    56 lv karakter oldugunda 50 lv,40 lv de gelen ödülleri alamadın
    yeni karakter açmanda çok fayda var . hızlı başlangıç için ong taxi ye girebilirsin.
    kolay gelsin.

Kusura bakmayın ama reklamın içine etmişsiniz. Şikayet edildi mesajlarınız

• quote:

Orijinalden alıntı: xside966

yok kardeşim bence daha rahat, 70 lv altında oyun çoğu şeyi veriyor.
    70 lv altındaki canavarlar dan gold drop kaldırıldı ,bunun yerine token düşüyor.

tokenla npc den istediğini alabiliyorsun, hatta token biriktirip üstüne sun, moon set bile alabilirsin.
    70 lv + canavarından gold düşmeye başlıyor. 68 gibi level olduğunda 70 lv moblarında kastırt, potu beleşe alırsın para kasarsın böylelikle
    senin karakterın 70 lv olana kadar oyun bedava pot yardımı var. o yuzden 70 lv olmadan 70+ bir canavarda kas. İtem drop güzel.

tavsıyem şudur : 68 lv e kadar token kastırt, sonra o tokenlarla sun set veya moon set çekmeye çalış
    68 lv olduğunda direk git 70 lv niya bölgesine taklamakanda . Oradan para kasmaya başla, setin iyi ise ölmez, 68 oldugun içinde pota para vermezsin.
    item düşüyor , gold dusuyor, hiç giderin olmadan para kasarsın

Buradaki msjını görmem uzun suruyor. istersen sitemize bekleriz, oradan sana daha hızlı yardımcı olabilirim
    silkroadrehberi

Sitenizde rehberler yok mu ?

• anlamadım rehberler derken neyi kastettiniz ?
    eksik olduğunu düşündüğünüz bir şey var ise lütfen bize iletiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.