Şimdi Ara

Gögüslerimi nasil eritebilirim? Ss'li (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
1
Favori
7.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nasil verdin okadar kiloyu ve nekadar sürede?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gktupc G kullanıcısına yanıt
    Neden dikkat et dedin. Kötü görünmesi disinda baska kötü etkileride varmi?

• KOEMAN32 K kullanıcısına yanıt
    Varsa hormon dengende sıkıntı vardır ve doku büyüyebilir. Şu anda belki sadece kilolu olduğun için öyle görünüyor ama eğer sen yağ yaktığın halde görüntüsü değişmiyor ve sert birt doku var ise orada doktora görün

• Hocam sanırım spor geçmişiniz yok o yüzden sadece yediklerinize dikkat edip kilo vermeye başlasanız bile etkisini görürsünüz.
    Kalıcı ve güzel bir çözüm için en basit Dumbbell Butterfly hareketini öneririm (evde yapmak için en güzeli)
    Spor salonuna gidip işin ehli birinden yardım alıp istikrarlı spor yaparsanız zaten sorun çözülür
    İş o iradeyi göstermekte

Yok o işlerle uğraşmam derseniz de en temizi şuna dikkat edin o bile yeter: Gün içinde aldığınız kalori, gün içinde yaktığınız kaloriden fazla olmasın.
  • Aynı durundayız. Çözerseniz haber edin lütfen

• kardeş biraz kilo verirsen küçülebilir ama sende büyük ihtimalle jinokamsti var o da kilo vererek hallolan bi olay değil .
    Ameliyat olman gerek çok büyük ihtimalle.
  • Gktupc G kullanıcısına yanıt
    Sagol

• Drima kullanıcısına yanıt
    Sert diet yapmayi denicem. 80e kadar düsünce gecse bari

• KnK aynısı Bendede vardı. 184.5 Boy 105 kiloydum. 6 ay spor yaptım 5 km koşu filan kardio çalıştım. Düzene oturdu 90 kiloyla -88 kilo arası oynuyorum ama en büyük katkısı sıkılaşarak kilo verdim fit vücut oldu. kas olarak erimedi. ama tabiki'de kas olduğu halde o göğüslerden bende'de vardı. Plastik ceraahi gittim Süt bezi varmış onları almamız lazım dedi az da olsa liposuction yapılması lazım dedi. bende 3 bin liracık verdim yaptırdım şimdi sıkıntım kalmadı . Aga doktor dedi Ne kadar yakarsan yak ne kadar kas ççalışırsan çalış dedi Ordaki Süt bezi gitmiyor Yani Kadın Göğsü Görünümü Plastik Ceraahi girmeden olmuyor. Bilgin Olsun. Sende Göbek Giderde çalışırsan , zaten hemen plastik cerahi yatma zayıfla düzgünce ondan sonra şimdi yaptırırsan birdaha olma ihtimali olabilir 20 - 30 kilo aldığında zayıfla amaliyatı yaptır ömür boyu kurtul
  • spordan anlamazısn diet miet yapmazsın ama nasıl eritçem diye soruyon al bıçağı kes o zaman. diyet yapacaksın sporda yapacaksın kilo vericeksin anca öyle küçülücek onlar. bak tamamen kaybolmayacak sadece küçülecek çünkü büyük ihtimal jinekomasti olmuşun ameliyat dışında kaybolmayacak onlar.
  • KOEMAN32 K kullanıcısına yanıt
    Hocam diyet konusunda aman aman bilgim yok ama 185 boyla 80'e düşerseniz ve jinekomasti başlangıcı yoksa (ki hiç sanmıyorum) bir şey kalmaz
  • SpecTaculaR007 kullanıcısına yanıt
    Gitmez ise öyle yapacam mecbur

• splinterfalcon4798 kullanıcısına yanıt
    90a düsünce spor kursuna yazilacam

• Drima kullanıcısına yanıt
    Insallah

• Koşarak kalori yakman lazım. Vücuttaki yakması en zor bölümdür orası. 10-15 dakika koşuyla 1 haftada fark edersin değişimi.
  • Son of Hades kullanıcısına yanıt
    15dk kosmak yerine 1 saat yürüsem ayni etkiyi gösteririmi?

• Ben de şikayetçiydim benim de baya büyüktü karnımda kemiklerim gözükmesine rağmen göğüs çok şişikti öncelikle yağlı şekerli yemekten kaçıp protein lif yeşillik ve yoğurt tüketimi önemli hareket olarak bench press en etkli olanıdır günde 10 tekrar dan 4 kere yapıp şınav çekin günde 10 tekrardan 4 kere bunları yaptıktan sonra 10 15 dakika koşu yapın 1 aya farkı görürsünüz işim temeli koşmakta ve yediğiniz şeylere dikkat etmek kalori işlenmiş şeker(çikolata) ve yağdan uzak durmanız lazım .

• quote:

Orijinalden alıntı: KOEMAN32

15dk kosmak yerine 1 saat yürüsem ayni etkiyi gösteririmi?
    Kesinlikle olmaz. Koşman lazım, vücudun yürüme temposuyla göğüsteki yağı yakamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Son of Hades -- 10 Eylül 2018; 16:48:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KOEMAN32

Nasil verdin okadar kiloyu ve nekadar sürede?
    3 ayda verdim. Diyet + sporla ama biraz sağlıksızdı şansıma hastalanamdım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.