Şimdi Ara

Gögüslerimi nasil eritebilirim? Ss'li (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
1
Favori
7.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: drazah

emdir onları
    bn emerimm
  • Kilo vermen lazım daha sonra göğüs egzersizleri ve her gün süt, yoğurt tüketmelisin sarkmalar için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resimlere bakilirsa, cok hareketsiz kalmissin.

Once bir hareketlen, sonra yavas yavas spora basla.

Direkt spora baslayabilecegini sanmadigim icin boyle diyorum.

Kolaydan zora dogru.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaki gazozu icme

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • spor-kardiyo

karbohidrat tüketme sadece yulaf-çavdar ezmesi vs yoğurda kat. önemli olan komplex karbodur.

patates pilav makarna ekmek hamur un vs bunlar yok!

sporsuz olmaz onu söyliyim.

günde 2 öğün ye, kahvaltı falan etme!

öğlen ve akşam ye!
  • millet koşu önermiş, o kiloyla koşarsa dizdeki kıkırdaklar haşat olur sonra 50 yaşında diz ağrısı 60 yaşında diz protezi,,,, arkadaşım sakın koşma,koşu iyi bir spor değildir ama yürüyüş ve bisiklet 10 numara bir spordur, günde 1 saat yürüsen yeter,işi bitiren spor değil boğazına hakim olabilmek,kalori kısıtlaması yapmazsan akşama kadar deli dana koş fayda etmez,bir hamburger menü 1300 kalori,bunu eritebilmek için 3 saat yürümen veya 2 saat koşman lazım,bu yüzden boğazına hakim olman spordan çok çok daha önemli ,,, birde millet şunu ye bunu yeme demiş,istersen sadece baklava ye yine kilo verirsin,ne yediğin önemli değil kaç kalori aldığın önemli,senin günlük kalori ihtiyacın 2000 kaloriyse sen 1500 kalorilik baklava ye kilo verirsin ama baklava kuru kalori,onun yerine daha mantıklı dengeli bir beslenme şeklin olmalı,bunu kendin organize edemiyorsan bir diyetisyene git,onların işi bu sana muhakkak sağlıklı bir yeme programı verirler

• Jinekomasti var operasyon lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diyet ve spor

• quote:

Orijinalden alıntı: KOEMAN32

Sinav icin kol gücüm zayif ya tasiyamiyom 5 tane anca cekerim
    Diz şınavı çek.

• fearlestorm kullanıcısına yanıt
    Sagol okudum hepsini. Ben tonbaligi yiyorum yagsiz. Bana bi zarari varmi?

• dionysos_07 kullanıcısına yanıt
    Pisiklet yerine yüzmeye gidiyimi?

• the_japan kullanıcısına yanıt
    Bende öyle düsünüyorum. O yüzddn ilk bas yürüyüs ile baslicam 1 hafta felan

• Şaka gibisiniz 3 4 yorum okudum bu kadar cahillik olamaz ya şınav çek diyor muhaha heralde günde 10000 şınav çekerek 500 kalori yakar mantık şu arkadaşım aldıgın kalori harcadığından az olucak kalori açığı oluşucak vücudun bulunan yağları kıullanma ihtiyacı duyucak ve genetiğine göre yüzünden göbeğinden popondan falan heryerinden yavaş yavaş eksilicek yediğin harcadığından çoksa sabaha kadar şınav çek veya sabaha kadar yürü olmazzzzzz yerinden kilo verdirmeyi bulan kesin olucakda mümkün değil sen 2000 kcal beslen ama 2500 yak o yağları nasıl veriyorsun hergün 500 kcal açık versen haftada 3500 yapar yarım kilo eder bu çok basit bizim toplum hakkaten öküz kafa sinirlendim gene dellendim çıldırttınız beni

• Freeletics yap

• Şöyle bir sıkıntı var. Ne kadar kilo verip yağ yakarsan yak göğüs ve bel çevresi en zor ve en son kilo kaybına uğrayan yerler. Bölgesel egzersiz ile desteklenmesi şart ama o da bıkkınlık vermemesi lazım.

• Sagol suan zaten kalori diyeti yapiyom. Sabah kahvaltisina 2 haslsnmis yumurta. Aksama tonbaligi salatasi sadece. 1 ay boyunda. Icecek ise sadece su ve icetea light sekersiz

• Sebebi; hem geç saatlerde (yatmadan önce) hem de sağlıksız ve düzensiz yemek yemek. Bunun haricinde de hareketsizlik. Bunları çözerseniz her şey otonatik olarak düzelir.

• AurorAbeam kullanıcısına yanıt
    Aynen cok iyi özetledin. Hepsini halledecem. 1 ay sonra yine foto atacam buraya.

• Sporla filan geçecek bir şey olmayabilir. Bir uzmana görünebilirsin, erkeklerde meme çıkmasına dair...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.