Şimdi Ara

Gögüslerimi nasil eritebilirim? Ss'li (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
1
Favori
7.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 13 kilo ver sıkıntı kalmaz. Kilo vermeden gitmez o gobek te memelerde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sana tavsiyem sabahları aç karnına 30-40 dakika civarı terleyeceğin tempoda yürüyüş yap. koş falan desek belli ki hımbıl adamsın başta yapamazsın yapamayınca şevkin kırılır bırakırsın.

bol bol su iç vücudunda çok fazla su tutumu var her şişman insanda olduğu gibi ne kadar çok su içersen vücut suyu o derece atar.

yediklerine içtiklerine dikkat et ara öğün muhabbetine falan girme günde 3 öğün ye yeter. tahminen günlük 2000kcal civarında alıp üstüne spor yaparsan zayıflamaya başlarsın.

burda sana şöyle et ye böyle beslen salona yazıl hergün git ağırlık kaldır falan demeyi bende biliyorum ama herkesin vakti parası olmadığı için sana bunları önerdim.
  • nuriboyka N kullanıcısına yanıt
    Sagol yazdiklarini yapacam

• Ilk bas yürüyüs ile baslayip sonra kosmaya baslicam

• Son of Hades kullanıcısına yanıt
    Anladim. Ilk 2 3 gün yürücem. Alisinca kosacam

• quote:

Orijinalden alıntı: KOEMAN32

Ilk bas yürüyüs ile baslayip sonra kosmaya baslicam
    Çok kilolu değilsin koşmak demek at gibi koşmaktan bahsetmiyoruz hafif tempo uzun süre koşu yürüyüş obeziteler içindir .

• Bu makalaleri okumalısın dostum, öncelikle şunu söyliyeyim kesinlikle bölgesel yağ yakımı diye bir olay yok. Yani gögüsleri eriteyim göbek benle kalsın, zahmete girmeyeyim. Spor olmasın, diyet olmasın dersen olmaz. Boşa kürek çekmiş olursun. Ne kadar erken başlarsan o kadar iyi olur senin için, bir sorun olursa özelden yardımcı olabilirim seve seve.

İdeal Kilom Kaç Olmalı - İdeal Kilo Nasıl Hesaplanır?
    https://www.derinlerden.com/2018/08/ideal-kilom-kac-olmal-ideal-kilo-nasl.html

Kardiyo Yapmak İcin En İdeal Zaman Dilimi
    https://www.derinlerden.com/2018/09/kardiyo-yapmak-icin-en-ideal-zaman.html

Kas Büyütmek Mi Yağ Yakmak Mı? Hangisi Daha Önemlidir?
    https://www.derinlerden.com/2018/09/kas-buyutmek-mi-yag-yakmak-mi-hangisi.html

• O ne biçim vücut la?

1.78 boy 95 kilo. Ama vücudum gayet orantılı. Sadece birazcık bira göbeğim var. Memelerde yağlanma da yok.

Bence sen kendine bir yemek programı yap. Diyet değil. Yemek programı. Çünkü insanımız diyet kelimesini çok yanlış algılıyor. Misal "Akşam şu saatten sonra bir şey yemeyeceğim." Veya "Ekmeği keseceğim." gibi.

Sonra hafif hafif spor yapmaya başla. Önce tempolu koşu. Sonra şınav, yarım mekik vs. Vücudun gerçekten kötü görünüyor. Görünüşünden ziyade hata da olursun genç yaşta. Ve bu işin diyet yapmayayım, spor da yapamam gibi bir çözümü yok. Kimsenin elinde sihirli değnek yok seni bir anda fit yapabilecek.
  • Git salona yazıl. Bir yılda toparlarsın.

• KOEMAN32 K kullanıcısına yanıt
    Önce bir diyetisyene gidiyorsun ve verdiği listeye harfiyen uyuyorsun. Sonra bir spor salonuna yazılıyorsun ve eğitmenin programıne göre gün de en az 2 saat olmak üzere haftada 5 gün spor yapıyorsun. 3 ayın sonunda ne göğüs kalıyor ne göbek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam arkadaşımda da aynı sorun vardı. Ameliyatla küçülttü. Ayrıca ameliyatla beraber 15-20 kilo da verdi. Doktorlarla konuşmanızı tavsiye ederim
  • foto koymak zorundamıydınn

• Memelerdeki olay yağ kardeşim. Öyle bi besleniyosun ki afedersin camış gibi. Bunu engellemek için spor yapman lazım. Yapmıcaksanda yedklerine dikkat edeceksin.

1-Yağ
    Her türlü abur cubur,margarin,tereyağ,çiçek yağ ve kızarmış patates UZAK DUR.

2-Şeker
    Beyaz ekmek,lavaş,aşırı meyve,enerji içeceği cola fanta ice tea UZAK DUR

3-Karbonhidrat
    Pilav,bulgur,makarna,spagetti vs. Günde 100 gramı geçmeyeceksin.

Yemen gereken şeyler protein ve vitamin ağırlıklı yiyecekler. Biraz araştırın olm şöyle şeyleri ya. Hadi kolay gelsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Protein tozu alıp günde 2 defa sür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • regularity kullanıcısına yanıt
    Eyvallah

• Anladim. Yavas yavas kosu yapacam hergün 30dk

• İch hab keine lust kullanıcısına yanıt
    Sagol okucam hepsini

• hormon bozukluğu olabilir, kilo verirseniz de kuculecegini düşünüyorum çünkü yağdan dolayı bu kadar büyüyor. ayrıca kibar olmaya çalışırken göğüs demeyin, meme onun adı. bizler memeli canlılarız. kediler de memeli canlılar. meme demek ayıp değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben üşenmedim yazdım sen de üşenmeden bu yazdıklarımı sonuna kadar oku

Hedef kilo şuan için 85 olmalı sonrasında daha zor kilo vereceksin çünkü vücudun daha çok yağ yakmaya çalışacak.

Yatmadan en az 3 saat önce birşeyler yiyip içme sadece su içebilirsin.

Sabah çok iyi kahvaltı yap. Ekmeği kesme, vücudun karbonhidrata ihtiyacı var. Tercihe göre 1-2 haşlanmış yumurta, domates, peynir ve siyah zeytini masandan eksik etme.

Günde en az 2 litre su iç. Bu 2 litre suyu bütün bir güne yayarak iç. Yani birkaç saatte 2 litre su içmiş olursan vücut suyu olduğu gibi idrar olarak atacaktır.

Çay ve kahve gibi içecekleri çok tüketme bu vücutta su tutulumu yapar. Aynı şekilde tuz tüketimini de azaltman gerekiyor. Çayı, kahveyi şekerli içiyorsan şekeri azalt (bence tamamen bırakmanda fayda var)

Haftada 2-3 gün sadece 1 meyve tüket. Bu elma olur armut olur sana kalmış.

Ve ne olursa olsun sakın öğün atlama. Az yerim kilo veririm dersen vücut yağ yerine depolanan proteinleri ve suyu önce yakar bunun yüzünden kas kaybı yaşarsın. Kalori hesabı yapmana da hiç gerek yok bu dediklerimi uygularsan ayda sağlıklı bir şekilde 3 kilo verirsin. 3 ayda 85 kiloya düşersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearlestorm -- 11 Eylül 2018; 1:1:54 >

• Hocam jinekominasti araştır derim boyumuz aynı bende senin gibiydim kilo ver gecer diyolardı 1.5 yıl 25 kilo verdim karın kası yaptım kollarımda damar çıktı ama memeler gitmedi.Bide sadece yaşayan bilir özgüveni o kadar çok düşürüyor ki.Bu sene saldım verdiğim kadar kiloyu geri aldım haftaya tekrar başlıyıcam spora.Bu arada eğer sorunun jinekominasti ise benim gibi ameliyatla aldırmak zorundasın google a jinekominasti bodybuilders yazarsan örnekleri var.

Bu arada ameliyatı olunca da en az 6 ay spor yapmaman gerekiyo iyileşme sürecinden dolayı o sıkıntı.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.