Şimdi Ara

[GODZİLLA UĞURLANDI] 30 ARALIK 2015-3 OCAK 2016 EFSANEVİ KAR YAGISINA VEDA... (573. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.292
Cevap
119
Favori
283.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
541 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 571572573574575
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çocuk kapıcının oğluna dışarda kar var hadi gel oynayalım demiş. Kapıcının oğlu şimdi dışarı soğuk yazın yazın demiş.

Yani demem o ki. Kar çok güzel paylaşım başkaları da bu güzellikten nasibini alsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 saatdir aralıksiz yagiyor abi geçen şubat gibi oldu bu yağış en azından şişli için godzilla acımıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TEMde ve e5 beylikduzu - avcilar yonunde efsanevi bir trafik var, beter olsunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: -RüzgarGibiGeçti-

Çocuk kapıcının oğluna dışarda kar var hadi gel oynayalım demiş. Kapıcının oğlu şimdi dışarı soğuk yazın yazın demiş.

Yani demem o ki. Kar çok güzel paylaşım başkaları da bu güzellikten nasibini alsın

Kapicinin cocugu ne alaka lan

• Ankara kuru soguk -6 derece

• quote:

Orijinalden alıntı: İtfaiyeGibiAdam

quote:

Orijinalden alıntı: -RüzgarGibiGeçti-

Çocuk kapıcının oğluna dışarda kar var hadi gel oynayalım demiş. Kapıcının oğlu şimdi dışarı soğuk yazın yazın demiş.

Kapicinin cocugu ne alaka lan

Fakir durumu yok yani. Üstüne giyecek montu yok veya incecik.

• Pendik'in üstünde bulut yok

• Allaha şükür bu senede mandalinalı kar yedik.Sıra pekmezli karda.

Mandalinalı Kar Tarifi:

*4adet mandalina
    *Bir bardak bastırılmış TEMİZ KAR
    *Bir tatlı kaşığı şeker

Yapılışı:

Mandalinaların suyunu sıkıyoruz.Ardından dışarı çıkıp bir bardak dolusu temiz kar alıyoruz.Bastırdıktan sonra tekrar kar alıp yine bastırıyoruz.Eve getirdiğimiz kara şeker atıp mandalina suyunu boşaltıyoruz.Karıştırdıktan sonra afiyetle yiyebilirsiniz.

[GODZİLLA UĞURLANDI] 30 ARALIK 2015-3 OCAK 2016 EFSANEVİ KAR YAGISINA VEDA...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wüste -- 31 Aralık 2015; 18:45:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: orhanyor

TEMde ve e5 beylikduzu - avcilar yonunde efsanevi bir trafik var, beter olsunlar

ne beter olsunlar ne beteri kim beter olsun kac saattir varamadim bi turlu eve

• Bu sistemden sonra başka sistem gelecek mi önümüzdeki günlerde veya haftalarda ? Bu kış böyle mi gidicek ?
  • Cidden konudaki tum yorumu okuyan varmıdır acaba merak ediyorum. Varsa +layabilir mi?

• SAMSUNDA 15 SAATTİR KAR YOOOK ! ! !
  • Bagcilar basaksehir felaket yagiyor felaket

• Sanmiyorum ama boyle sabaha kadar yagarsa 17 subat sistemini yakalayabiliriz basaksehir olarak

• Nallart bey amca burda (Eskişehir) deli gibi soğuk ve ayaz var kar falan yağmadı atıştırma hariç. Ne diyorsun biz karlara gömülemez miyiz şöyle 25-30 cm de mi görünmüyor buralara?

• BU SİSTEM TAM BİR BALON DİYENLER + VERSİN

• quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

BU SİSTEM TAM BİR BALON DİYENLER + VERSİN

bıkmadın mı artık ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih8134

quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

BU SİSTEM TAM BİR BALON DİYENLER + VERSİN

bıkmadın mı artık ?

Adam hakli biz hic bi sey gormedik

• Cok guldurdun velet

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dış kapının iç mandalı

quote:

TEMde ve e5 beylikduzu - avcilar yonunde efsanevi bir trafik var, beter olsunlar

Terbiyesizliğin alemi yok. Esenyurttan beylikdüzüne geçmeye çalışıyorum. Zar zor bir taksi buldum. Önümüzde de ambulans var. Belki hasta almaya gidiyor belki içinde hasta var.
    Boş boş yorum yapmayın.

sen bile bile lades de sonra terbiyezligin alemi yok diye konus, aklin yoksa ben ne yapayim. Bunun boyle olacagi daha dunden belliydi git toplu tasimaya bin.

Herkes keyfinden binmiyor özel aracına. Ben özel araç kullanmak zorundayım mesela. Kelime bu "zorunluluk". Keyfi çıkanlar için bişey diyemiyorum.
    Uzun lafın kısası genellemelere gerek yok.

• 
Sayfa: önceki 571572573574575
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.