Şimdi Ara

Godzilla: King of Monsters (31 Mayıs 2019) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
2
Favori
10.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr. Cheritto

quote:

Orijinalden alıntı: UberkS

Sadece büyüdüğünü hatırlattım :D Biz ezelden beri Godzillacıyız hocam.

Kardeşim ben buradaki herkezden daha godzillacıyım. Neden mi ?

Hani şu 1998 yapımı olan film var ya işte onu 19 yıl önce video kasedini iki günlügüne kiralamıştım. Yaşım o zaman 15 falandı

Bunu nasıl mı yaptım ?

Çok kolay

Parayı ailemden çaldım kırdığım yumurta bir değil söyleyim

Hey gidi eski güzel günler 90 lı yılların kasetçi canavarıydım ben ne güzel götürüyorduk

Alıntıları Göster
    o sene ben vcd sini almıştım dvd de olabilir tam emin değilim.Türkçe altyazı vs yok tabi o zamanlar.Arkadaşlarla izlerdik ben türkçeye çevirir anlatırdım :) Hala duruyor olması lazım o vcd nin bende.

• quote:

Orijinalden alıntı: Devian

o sene ben vcd sini almıştım dvd de olabilir tam emin değilim.Türkçe altyazı vs yok tabi o zamanlar.Arkadaşlarla izlerdik ben türkçeye çevirir anlatırdım :) Hala duruyor olması lazım o vcd nin bende.

Ben dublajlısını bulmuştum ve DELİ kuzenimle beraber izlemiştik : )

Edit: Bulgarca dublajlı yani ; )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Cheritto -- 16 Temmuz 2018; 12:47:44 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Cheritto

quote:

Ben dublajlısını bulmuştum ve DELİ kuzenimle beraber izlemiştik : )

Edit: Bulgarca dublajlı yani ; )

Alıntıları Göster
    şudur büyük ihtimalle

http://vhsfilmsatis.com/urun/godzilla-1998-orjinal-vhs-kaset-film/

• quote:

şudur büyük ihtimalle

http://vhsfilmsatis.com/urun/godzilla-1998-orjinal-vhs-kaset-film/

Türkçe değil bulgar dilinde izlemiştim yurtdışında

Ayrıca daha önce böyle renki vhs kasetlere denk geldiğimi hatırlamıyorum genelde siyah olurlar

Not: Rahmetli kuzenim iyi VCR tamiri yapardı çok yazık oldu hastalık yüzünden 36 yaşında kaybettik onu : (

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Cheritto -- 16 Temmuz 2018; 13:06:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C7653CE04

Bu mesaj silindi.
    Eleven , Hello ! deyince bana bir şeyler oldu :)

Godzilla çocukluğumun karakteridir.
    Bekleyelim bakalım .
  • Fragmanı bekliyoruz : )

• Gojira'nın haşadını çıkarırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beklediğim etkiyi bırakmadı sanki çok karışık fragman ama godzillayı görmek yetiyor tabi umarım ilk film gibi az süre yer almaz insanlardan daha çok görmeyi istiyorum Diğer elemanlarda baya sağlam olacak sanırım önceki çağlarda yaşamış canlıları görmek daha güzel bir şey olur süper kahraman filmlerinden
  • İlk filmin fragmanı gibi, hiçbir şey anlamadım izlerken.
  • Çok heyecanlandım ya bence efsane gözüküyor. Ghidora, Mothra ve Rodan var, şampiyonlar ligi olmuş. Sırf Ghidora olması bile başlı başına yeterli, müthiş olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Bruce Wayne

Çok iyi görünüyorlar heyecanı yetti

• Fragman efsane olmuş.kaotik atmosferi çok güzel yapmışlar.

tek sıkıntı 2019 mart çok uzak

Ve şimdi kafalardaki tek soru,kong nerede?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ghidora, Mothra ve Rodanın hikayeleri nelerdir nasıl bu hale gelmiş bu canavarlar biri detay versin

• Godzilla and Humans vs All of Monsters : )
  • Son yıllarda izlediğim en iyi fragmandı. Bu film için IMAX'den aşağısı kesmez. King Ghidorah efsane olacak. Sarı yıldırımları görmek yetti bile bana. Umarım bu evren genişlemeye devam eder. İleride Biollante ve Destoroyah'ı da görmek istiyorum.
  • Fragmanı izledikçe gaza geliyorum nasıl bekleyeceğiz ya bu kadar Diğer iki karakterde oldukça iyi olacak gibi duruyor bunlar hakkında türkçe olarak bilgi bulabileceğimiz bir yer varmı?
  • İlk filmdeki hayal kırıklığı nedeniyle her ne kadar tanıtım güzel dursa bile güvenemiyorum bir türlü. Herhalde bu sefer ilk film gibi teknoloji demosu izletmezler bize. Bol bol Godzilla vs. aksiyonu görürüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kennnn

İlk filmdeki hayal kırıklığı nedeniyle her ne kadar tanıtım güzel dursa bile güvenemiyorum bir türlü. Herhalde bu sefer ilk film gibi teknoloji demosu izletmezler bize. Bol bol Godzilla vs. aksiyonu görürüz.
    ilk filmi neden beğenmediniz hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.