Şimdi Ara

Godzilla: King of Monsters (31 Mayıs 2019) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
2
Favori
10.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk film sevmemiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Professional Geek -- 8 Ağustos 2014; 17:14:28 >
  • Blu-ray indirip izlerim ,İzmirde Imax olsa simemada izlerdim olmadığı için sinemaya gitmemin bir anlamı yok.
  • Tabi yaparlar. İlk filmde minimum bütçe ve iyi bir reklamla godzillayı bile doğru dürüst göstermeden bir dünya hasılat yapmışlar. Hiç beğenmedim. Eski serileri seyrederim daha iyi çünkü godzilla çok çok az görünüyor. Karizmasıda yerin dibine sokulmuş. Ha yapımcılar parayı bulup 2 filmde bol bol godzilla gösterirlerse oturur zevkle seyrederim.
  • Bu tarz filmler uymuyor bana
  • Filmin çıkış tarihi 8 Haziran 2018 olarak açıklandı.
  • sanırım artık yaşlanıyorum. gençken aksiyon, patlama çatlama, canavarlı, çizgi romanlı filmlere bayılırdım ama artık hikaye odaklı biri olduğum için bu tarz filmlerden gram keyif alamıyorum. ya da ömrüm boyuna o kadar dünyayı ele geçirme ve kurtarmalı film izledim ki artık hepsi sıradan gelmeye başlıyor.
  • 4 yıl sonra çıkacak filmi şimdiden haber vermekteki amaç ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

2. filmde RODAN, MOTHRA ve GHIDORAH adlı canavar yer alacak.

Godzilla: King of Monsters (31 Mayıs 2019)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KalemKolik

quote:

Orijinalden alıntı: selodonanımhaber

Kaymağını yemek için Godzilla&King Kong bile çekerler.

Saçma olur sonuç belli. Havada karada King Kong alır

Konudaki bazı doğru tahminlerden biriside bu olacak. Kong fragmanındada gördüğümüz gibi bu Kong karşısında Godzilla'nın pek şansı kalmadı, bu dünyada Godzilla yokken King Kong vardı.

Godzilla R.I.P 2014 - 2020

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben ilk filmi beğenmiştim. Ama öyle efsane felan değildi yoklukta izlencek türdendi. 2yi de izleriz

• daha 2 yıl var. ortada haberden başka birşey yok. bazı yerler de, 2019 yılı diyor.
  • ilk filmi imax de izlemiştim, o nasıl bir kükremedir anlatamam, her kükrediğinde yürü be aslanım dedirtiyor adama
  • Normal şartlarda Godzilla ile boy ölçüşebilecek bir yaratık değil King Kong, arada çok büyük bir ölçek farkı var ama Kong filminde Godzilla ile kapışabilsin diye yaratığın boyutunu bir hayli büyütmüşler. Bu şartlarda hareket kabiliyeti açısından Kong avantajlı gibi dursa da güç olarak Godzilla yine de ağır basıyor. Ayrıca muhtemelen de yenişemeyecekler, 62 yapımının bir benzerini göreceğiz diye düşünüyorum.
  • melkor23 kullanıcısına yanıt
    Godzilla yokken Kong vardı dünya da, kim kimi dövüyor? İnsanlığın yanında olur Kong, Gojirayı kovsun diye sürerler önüne.
  • İlk filminde saçma sapan nükleer başlık yiyen ucube yaratıklar olan film miydi? İğrenç ötesi...
  • anlasılan 2017 ve 2018 yılları arası filmlere doyacağız gibi duruyor
  • Efsane bir film değildi ama yoklukta izlenecek türden. Kötünün iyisi. En azından bana göre Pacific Rim saçmalığından daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

22 Mart 2019'da vizyona girecek. Adı Godzilla: King of Monsters olarak belirlendi.

O King ünvanı Kong başkanın yalnız orada dursunlar. Neyse 2020'de Kong gösterecek zaten.

• Keşke forumda şöyle kusma ifadesi filan olsaydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 28 Ocak 2017; 4:43:8 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.