Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.385
Cevap
96
Favori
694.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • God of War 3'ü yeniden bitirdim. Bu defa 2 gün dayandı oyun. Bulmacaları unutmuşum bi iki tanesi uğraştırdı. Cok fena hypelandım şu anda. Adamlar 8 sene öncesinde bile nasıl bölüm tasarımları vuruş mekanikleri yapmışlar. Gelsin artık yeni oyun

• Bence eğer video yayınlayacaklarsa bir tanrıyı gösterecekler. Kratos ile olan bir mücadelesini veya diyaloğunu olabilir. Ben, Thor olur diye tahmin ediyorum. Bu da bizim oyuna karşı olan merakımızı daha da arttıracak.
  • Bizler yaşlanıyoruz bizimle birlikte yaşlananlar da var yalnız değiliz. :)

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω
  • quote:

Orijinalden alıntı: hazark

Collectors edition alacak varsa beklesin. Sony yetkili satıcısı ile görüştüm. Türkiye de satışı olacağını söyledi. Fakat fiyat ve ne zaman siparişe açılacağı konusunda herhangi bir bilgi yok.

Fiyatı konusunda benim tahminim her türlü amazon dan falan ucuz olur. Çünkü gran turismo sport collector's edition 150 dolardan çıkmıştı ve 550 ye satıldı. Bu sürümün de ben 550-600 den satılacağını düşünüyorum.

Güzel haber hocam doğru ve kesin bi bilgidir umarım. Bütçeyi zorlamaya değer fazla uçmazlarsa gow aşkı için.

• quote:

Orijinalden alıntı: SantaMonicaStudios87

Bizler yaşlanıyoruz bizimle birlikte yaşlananlar da var yalnız değiliz. :)

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω

Harika bir resim. İşte Sony ve stüdyolarının efsane Senaryolu oyun yapma yeteneklerinden ve oyuncuya kattığı muhteşem anıların kanıtı bu resim. Her ne kadar The Last of Us daha ilk oyun olmasına rağmen tek oyunda yaşattığı deneyim 3-4 devam oyununa bedeldi. Joel'in de gençliğini gördük bir oyunda sonuçta :)

Zaten benim için Naughty Dog dendimi akan sular durur.

• 3 karakter 3 efsane !! böylesine sanat eseri oyunları nasip olup oynayıp onlarla beraber yaşlanmakta güzel.. Herşeyin başında Gow ile başlayınca bu deneyime daha 20 yaşındaydım ve şimdi oldum olucam 33, yıllar geçti ama o heyecan gitmedi dahada artmış bi şekilde yenilerini bekliyorum Rabbim izin verir nasip ederse..

• Kısa ve öz bir özet geçmek gerekirse;

Kratos babamızın Tanrılarla olan diyalogları ve mimiklerinin hastasıyız...
    Joel abimizin
    kızı öldükten sonra travma yaşaması ardından kızı kadar sevdiği ellie ile karşılaşması, duygusallık, dram ne ararsan var bir oyunda..

Nathan'ın o yakışıklılığı, çapkınlığı, maceradan maceraya atlaması, halleri, tavırları ile gönlümüzü fethetti..

işte bu yüzden Only on Playstation
  • Bugun rüyam da ilk fragmandaki yeri oynuyodum 😂 sabır kalmadı artık 😂😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legendarysf69 -- 22 Ocak 2018; 13:36:34 >
  • Çok güzel anlatdın gerçekten

• Bu 2 stüdyo birleşip yeni bir oyun yapsalar....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snakefatih -- 22 Ocak 2018; 14:41:5 >
  • Zaman dediğimiz şey maalesef çok nankör. Yaş oldu 35 bakalım kaç nesil konsol daha göreceğiz yada böyle efsane yapımların devamlarını ne kadar daha göreceğiz
  • Nathan reis kanayan yara hocam umarım nathandan sonra kratos u da kaybetmeyiz :)

• Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    Kaybetmeyiz derken seri bitti anlamında mı diyorsun yoksa ağır spoiler verdin :)
  • Arkadaşlar Jormungand ile ilgili spoiler geldi. Oyunun gidişatına temelinden etki edecek bir spoiler ( Jormungand'ın edeceği yardım ) o yuzden gizliyorum.

İşte o yardım :

- What was it say ?

- He want to help us !

- What kind of help ?

- He says, he wants to teach you how to growth your beard much longer !

Ben baktım pişman oldum. Merakli arkadaşlar baksın ama bakan pişman olur uyarayım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim mesajı yazarken de spoiler veriyorsun ama, Jormungand'ın edeceği yardım diye. Yardım ettiğini demek bile spoiler dır kilit kısım.

Konuya girmeme vakti gelmiş anlaşılan, daha fazla spoilerlar gelmeye başlar.
  • Niye paylaşıyorsunuz böyle şeyleri ... Konuyu favorilerden sildim şimdi , şurada kalmış 2-3 ay spoiler yememek lazım .
  • Hacılar bu oyun daha tamamlanmadı mı ? Bu adamlar çıkış tarihi vermek için hala neyi bekliyolar acaba
  • Aslında spoiler vermemiş çocuk , trailer da çocuk kendisi söylüyor bize yardım etmek istiyor diye
  • Spoiler güzelmiş merak ettim çevirdim hemen.. :)
    Başkaları merak etmesin oyunda öğrenilsin diyorum bende :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 22 Ocak 2018; 19:38:23 >
  • 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.