Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (650. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.385
Cevap
96
Favori
694.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 648649650651652
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son kısımda Atreus'un adının nereden geldiğini anlattığında etkilendim. Uzun zamandır bu kadar güzel bir oyun oynamamıştım. Oynanış, hikaye, müzikler. Mükemmeldi.
  • Son Valkür'ün... Delirtti resmen. En kolayda bile geemedim habire kafama basiyor yuvarlaga bassam ds zor kalkiyorum. Hay sizin yapacaginiz son bossun ben.

Edit : Yazdıktan sonraki denyiste kanatlarini kopardim şekilsizin.

Bu arada bunlar yan gorev. Oyunun hikayesindeki bosslarla bir alakasi yok. Spoiler'a almadim o yuzden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moral Veren Adam -- 24 Nisan 2018; 23:06:23 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Güler misin , ağlar mısın ? Rezilliğe bak 12 ay taksitle oyun alacak hale düştük.Playstation türkiye de bunun reklamını yapıyor 12 ay taksitle god of war alabilirsiniz turkcellden diye.

Ağlarım.

O değil de şu 20 dolara denk geliyor Rusya'da meselesi nereden çıktı abi?

Rusya'da 3999 ruble şuan oyun o da 65$ ediyor.

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyun şimdi bitti. Puanım 100 üzerinden 95. Şaheser olmuş resmen. Oyunu bitirenlere ve bilmeyenlere tavsiyem;

Fast travel ile sadece eve bir gidip görmeniz :)
  • Youtubeda alakasiz teknoloji haberlerini barindiran bir videonun altina birisi gowun sonunu yazmis. İstemeden okumus bulundum. Sinirden kudurdum resmen.

Oyunu bitirene kadar çok ama çok dikkatli olun. Heryer spoiler kayniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deviilll

Oyun şimdi bitti. Puanım 100 üzerinden 95. Şaheser olmuş resmen. Oyunu bitirenlere ve bilmeyenlere tavsiyem;

Fast travel ile sadece eve bir gidip görmeniz :)

odinson

• Sonu ile ilgili
    abi yok artık çocuk koskoca loki çıktıya lan

• Arkadaşlar oyuna rehber hazırlanmalı, 7-8 saat oynadım, hala yeni şeyler çıkıyor, sanki tutorial bitmemiş gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Targaryen96

Sonu ile ilgili

Oğlumuz tarafından öldürüleceğiz sanırım diğer oyunlarda. Resimlerdeki çizimlerde baş ucumuzda duruyordu biz ölürken.O değil oyun biter bitmez eve gidip dinlenim dedim hoş bir sürpriz yapmışlar ikinci oyuna güzel bir göz kırpma.

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Youtubeda alakasiz teknoloji haberlerini barindiran bir videonun altina birisi gowun sonunu yazmis. İstemeden okumus bulundum. Sinirden kudurdum resmen.

Oyunu bitirene kadar çok ama çok dikkatli olun. Heryer spoiler kayniyor.
    ben cuma gününden oyunu bitirene kadar internete bile girmedim.
    Çok doğru yaptığımı oyunu bitirip internete girdiğimde alakasız bir yerde sizin gibi spoiler görünce anladım.
    Resmen izole edip oynadım kendimi muhteşem bir haftasonu geçirdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Targaryen96

Sonu ile ilgili

Valla baya sürpriz oldu ben karısı tanrıdır falan diye bir klişe bekliyordum kadın dev çıktı oğlan lokiymiş, tasvirlerde Kratos ölüyor, hey anam heyyyy, neler olacak diğer oyunlarda kim bilir. Oyunu bitirip eve gidince ufak bir sürpriz yapmışlar güzel olmuş. Birde benim hadi canım gerçekten mi dediğim yer eski silahlarıma ihtiyacım var dediği zaman. Hatta inanamadım dedim heralde 2-3 sallayacaz geri alacaklar falan ama, resmen duygulandım, tüylerim diken diken oldu, aldım kılıçları o ilk sallama ile gözlerim doldu yemin ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryan Oreily -- 25 Nisan 2018; 3:50:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-73E678180

Bu mesaj silindi.
    Spoiler butonu varmis forumda haberin var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MiQelangelo -- 25 Nisan 2018; 7:12:1 >
  • Spoiler a alın hocam bunları yazıktır oynamayan biri okuyacak bütün heyecanı kaçacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    bunun adı terbiyesizlik başka bir açıklaması yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

Spoiler a alın hocam bunları yazıktır oynamayan biri okuyacak bütün heyecanı kaçacak
    sorunlumudurlar saflıktan mı yazıyolar anlamadım.cok az da kalmıstı bıtmesıne.lamba gıbı yazmıs bırde
  • Adamlar bundan zevk alıyorlar , kafa yok ki bom boş , düşünme özelliği zaten yok

• İkinci oyun diye girip son oyunun sonunu daha ilk cümleden yazmak bilmemek falan değildir. Bloklayın geçin bu kadar basit. Kendi oyunu bitirmeden Spoiler yese etmediği küfür kalmaz ama.

• yazık vallahi gerçekten şu oyun spoiler yiyince bütün heyecanı ölüyor malesef
    bitirene kadar ne youtube ne reddit ne dh filan hiçbir yere bakmadım
    millet gerçekten dengesiz ya reddit de biri bana özel mesaj atmış spoiler neyseki okumadan silmiştim

[size=5]oyunda o kadar güzel anlar varki spoiler verip oynamayan arkadaşların heyecanını öldürmeyelim lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMuyu -- 25 Nisan 2018; 9:30:20 >
  • Dun beridir kafaya taktim ordaki sandiklari itemleri almanin yolu bulmak icin ama isin icinden cikamadim.

Domuz avidan sonra, tekneye binecegimiz yerdeki ; kutular , kirmizi kapili yerin arkasi ve bulundugumuz yerin karsina nasil geciyoruz ?

Yoksa yine oyunun ilerleyen bölumunde mi geri döncez?

Birde en baslarda neyi gelistirmeyi öneriyorsunuz? Dusman sayisi baya artiyor!

• Beyler oyunda aşağıdaki yerdeyim acaba yüzde kaç olmuştur hikaye?

en son orman cadısıyla birlikte bifrosttan realm değiştirerek ışıklar diyarına gittik, orda biraz ilerleyip ortada ışığın olduğu göle doğru geldim
  • 
Sayfa: önceki 648649650651652
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.