Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (636. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.385
Cevap
96
Favori
694.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 634635636637638
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hakkan034

Benim pro’dan da hic ses cikmiyor sasirtici bir sekil de gow oynarken

Bebek den dolayi fazla oynayamiyorum bu aralar, sindire sindire oynamis oluyorum hem. Her kapattigim da buyuk bir heyecanla kapatip, aciyorum oyunu. Cok guzel bir his gercekten, heleki 4k hdr olayi bu oyun da cok iyi
    Atma ziya 😊☺

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • spoiler olmayan açık dünya sorusu:

ateş diyarı açıldı senaryodan bağımsız olarak, ben de yan görev falan vardır gidip bakayım dedim ama arenadan başka bir şey bulamadım. onda da ilk etabı bile geçemedim zaten.

sorum şu, ateş diyarının olayı yalnızca arena mı? ve arenada başarılı olursak, ki ne kadar sürüyor bilmiyorum, ne ile ödüllendiriliyoruz? uğraşmaya değecek mi yani yoksa endgame içeriği olsun diye mi konulmuş?

• Upgrade icin gerekli esyalar veriyor tavsiye ederim yapmanizi 5 arena var toplam

• quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

Çıktıktan sonra indirime girer, o zaman alırım diyen arkadaşlara geçmiş olsun! Zira oyunun fiyatı 299 TL olmuş

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP9000-CUSA07410_00-00000000GODOFWAR
    Ciktigi gun oldu zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Lucky Luciano

Ciktigi gun oldu zaten

Alıntıları Göster
    Ön yüklemeye açıldığı gün ön sipariş vermiştim. İyi ki beklememişim. Zira bir oyuna hayatta 300 TL veremezdim.
  • onur01 kullanıcısına yanıt
    Her iki oyununda hastasıyım ama kesinlikle uncharted 4 grafikte şuan en iyisi derim

• senaryonun sonu beni hiç etkilemedi. Etkilenen var mı?
  • appstore’daki god of war mimir’s vision uygulaması gereksiz olmuş ama yine de fena değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altyazı ve menü yazıları büyütmek için güncelleme gelmiş

• God Of War serisinde ki kalite bu oyunda da var grafik açısından gerçekten çok çok iyi iş çıkarmışlar.
  • Grasyas01 kullanıcısına yanıt
    Daha ne olsun babacım?
    Duvardaki çizimleri görmedin mi?
    Hele ki sonuncuyu
  • Thejoker58907 T kullanıcısına yanıt
    Zırh-Silah-Tılsım kasman gerekiyor
    Ve onları geliştirmen gerekiyor.
    Sanırım sınır 8
    Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω
  • Yani aşırı kasmaya gerek yok derim.
    Sebebi ana senaryo görevlerin ya da yan görevlerin sonunda hatırı sayılır tecrübe vermesi
    Hele ki oyunun ortalarına doğru ana ve yan görevlerde iyi tecrübe gelmeye başlıyor
  • Müthişti oyun bundan sonra kolay oyun beğenmeyiz artık umarım bir sonraki gow bu kadar bekletmez

• quote:

Orijinalden alıntı: Tfn123

Doğrudur, bizim ev sürekli tozlanıyor mesela. Hiç sorun çıkarmayan analog, öyle bir sorun çıkarmıştı. Mesela Uncharted 4 oynarken, ileri itirirken analogu sürekli sola kayıyordu. Belki sadece o oyundan kaynaklı dediydim ama değilmiş. Sonra ben de analogu derinden üfledim ve bir baktım sorun ortadan kalktı.

Umarım sizde de aynısı olur. Hatta bilgilendirirseniz güzel olur.
    Hocam çok teşekkür ederim. Sizin sayenizde kolu söküp bakmaktan kurtuldum

Dediğiniz gibi tozlanmış analoglar. Derinden üfledim bi kaç kere ikisini de. Sorun düzeldi şu anda

• oyunun grafikleri uncharted'tan da horizon'dan da çok daha iyi geldi bana şuan için gördüğüm gördüğüm en iyi grafik diyebilirim, yalnız yüz animasyonları konusunda hala Naughty Dog oyunları bir kaç adım önde o ayrı.
  • Vay arkadaş ne güzel anlatıyorsunuz ağzımın suyu aktı okurken Bende twitchen jahrein yayın açsa da oynasa diye bekliyorum 3 gündür

fakir olmak çok kötü birşey, almanya saturn de ps4 pro + god of war paketi 380 eu ya satılıyor tr de sadece ps4 pro 2500 tl gel de al şimdi bu fiyata, ps4 desen ikinci eli 800-900 lira hala...
  • en zorun bir alt seviyesinde tekrar başladım oyuna bu sefer de çok kolay geldi. vahşi ormanı hiç ölmeden hatta yara almadan tamamladım .
    şu işin bir ortasını bulamadım arkadaş. en zordan mı devam etsem tekrar . ilerde zorlaşır mı oyun ?
  • Grasyas01 kullanıcısına yanıt

Eve gidip uyudun mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuomir -- 23 Nisan 2018; 13:37:19 >
  • Sonunda kestim

Simdi diğerlerinin pesine dusecegim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 634635636637638
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.