Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.385
Cevap
96
Favori
694.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cory Barlog'u aradim sabirsizlaniyoruz haydi dedim. Donanimhaber'e söyle biz de onları takip ediyoruz, her teori sonrasi oyunu degistiriyoruz. Bu gidisle oyun cikamayacak Allah askina teoriyi birakin dedi. Aman ha beyler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cory Barlog Burayı bilse sanırım bu forumun müdavimi olur :))
    Bizim ürettiğimiz teorileri bir görse beyin fırtınası oluşmuş burada der. bir bakmışsın bizim teorilerimizi bile oyuna entegre etmiş :))
    Şaka bir yana PSX 17'de hem görsel şölen hemde bizi sevindirecek bir Çıkış Tarihi gelecektir..
  • Moral Veren Adam kullanıcısına yanıt
    Cory burayı takip etseydi yeni bir god of war konusu çıkarır dı buradan hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 13 Kasım 2017; 23:59:27 >
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Kur böyle giderse koleksiyon paketi büyük olasılıkla konsol fiyatına olur gibime geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Rahip -- 14 Kasım 2017; 0:10:39 >
    Kur böle arttığı sürece 700 den aşşagı olacağını sanmıyorum koleksiyon sürümünün ama inşallah uygun bir bütçe ile olur

• Bakalım hocam işte köşeye üç beş atıp biriktirmeye çalışıcam buna özel artık.

Umarım düşündüğün gibi olur. Kıçı kırık oyunlar bile artık aldı başını gitti.

Amerikadaki oyunculara imreniyorum yada böyle figür yada film koleksiyonu yapanlara. Asgari ücretleri ve bu çeşit tüketim ürünleri arasında bir denge var. Bizde denge falan yok bildiğin altüst olmuş durumda.

Green Card bir çıksa ve gitsem valla EBAY ve Amazon'dan birçok oyunun koleksiyon sürümünü sipariş edeceğim, ona bileniyorum
  • God of War'ın her oyunu böyle sürerse 3. oyunu torunlarımla oynarım artık. İlk oyun çıktığında 21 yaşındaydım, yaş oldu 33. serinin son oyununu 40larımda oynarım
  • Wally-West kullanıcısına yanıt
    bizi geç kratos bile yaşlandı
  • Normalde kutulu oyun almıyorum artık hocam, önceden ps3 zamanında alırdım..Yeni nesil ile birlikte Dijiye geçtim kardeşlik ile daha uygun oluyor malum.

Geçen nesil Ps3'de bende kutulu olarak alıyordum özellikle takasla falan çok uyguna geliyordu. Bu nesilde takas sisteminide berbat ettiler oyunları ikinci el alıp elleridenki ikinci elleride sıfır diye sayıyorlar o yüzden bende dijitale geçtim. İndirimleri bekliyorum o zaman alıyorum eğer çok istediğim bir oyun ise kutulu olarak nadiren aldığım oluyor.

GoW 4'ü ise büyük ihtimalle kutulu olarak alacağım, fiyatlara göre özel sürüm falanda alabilirim. Sony Türkiye bakalım nasıl bir fiyatlandırma yolu izleyecek.
  • Bakalım hocam, buradayız Allah izin verirse hele bi o zaman gelsin hayırlısı ile paslaşırız ve alabiliriz umarım.

İnşallah hocam zaten çıkış tarihi açıklansın birde o tarih yaklaşsın bakalım ruh halimiz ne olacak ;)
  • Bir tarafta Yılın en çok beklenen Oyunu olacak.. "God of War"
    Diğer yanda Yılın Oyunu seçilecek olan.. "Horizon Zero Dawn"
    Tabi önceki meseajımda dediğim gibi Rakipler zorlu..

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 14 Kasım 2017; 22:1:59 >
  • Tabiki kratos reis ama horizon da güzeldi baya killzone yerine oyunun 2. sine çalışsın guerilla bu arada horizon yılın oyunumu seçildi hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

Tabiki kratos reis ama horizon da güzeldi baya killzone yerine oyunun 2. sine çalışsın guerilla bu arada horizon yılın oyunumu seçildi hocam ?

Adaylar açıklandı sadece.. :)
    Hocam bende collectors edition sürümünü satın almayı düşünüyorum. Fakat bu kadar da olumsuz bakmayın. Euro nun 5i geçmesi zor marta kadar. Gran turismo sport 538 den overgame de satışta. Dr de 508 den satışta. Yurt dışındaki fiyatı ise 140-150 euro. God of war ın collectors edition ı da 150 euro dan çıkarsa max 600 olur diye düşünüyorum. Fazla bir zam olmaz.

Bu collectors edition fiyatları son dönemde arttı fakat bunun nedeni kurdan ziyade oyun firmaları. Birkaç sene önce kaliteli collectors edition lar 100 euro dan satılırdı. Şimdi kaliteli olanlar 150 ile 250 euro arası çıkıyor. Keza destiny 2.

Türkiye de oyunculuk zor malesef. Eğer koleksiyoncu iseniz çok çok zor.

• Oyunun ana müziği Overture cok iyi degil mi ? Gun icinde surekli beynimde dönüyor

Oyun kesinlikle çok epik olmalı. Yoksa o müziğe yazık olur.

• Mario yada Zelda varken hayatta Horizon o ödülü alamaz. Mario'nun son oyunu neredeyse gelmiş geçmiş en yüksek puan ortalamalarından birine sahip durumda. Rekor ise hala Ocarine of Time'da ve ona en yakın oyunlardan biri durumunda Mario ;)

Konuya dönersem oyunun kapak tasarımı bu paylaşımındaki gibi mi olacak ?
  • Yapımcı firmalarında etkisi var tabi fiyatlandırmada hocam, örneğin shadow war ın 1200 e yakın bi fiyatı vardı , neyseki koleysiyoncu değilim ;) sadece Gow'un ayrı bi önemi var bende ona özel olsun dedim.

• 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.