Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (797. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.385
Cevap
96
Favori
694.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 795796797798799
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sağolun 🙂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karişmabe

Bu mesaj silindi.
    Bari linkin adını değiştirseydin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu konu her uplandiginda yeni oyun mu duyuruldu acaba diyorum ama sonrası hüsranla neticeleniyor

• Tuomir kullanıcısına yanıt
    PS5 ile birlikte duyurulabilir.

• Ps5 ile yeni oyun nasıl olur düşünmek bile heyecan veriyor.Bu oyun yapılırken adamlar ilk çıkan ps4 modelini baz alarak oyunu yaptılar,ps4 ün kısıtlı imkanlarla böyle muhteşem bir oyun ortaya çıkardıysa bu ekip,14 teraflops ps5 ile nasıl bir oyun olacak kim bilir.
    Özellikle ilk teaser yayınlandığındaki o heyecanı çok merak ediyorum.Atreus büyümüş olarak çıkacak karşımıza,birde ilk oyunun en çok eleştirilen yanı boss savaşlarının azlığı ve kendini tekrar eden mini boslardı,bu oyunda kesinlikle bunu dikkate alacaklardır.
    Son olarak oyunun çok çabuk geleceğini hiç sanmıyorum her ne kadar Cory Barlog ikinci oyun daha çabuk yapılacak her şey hazır desede ps5in gücü gözönüne alınınca mutlaka istediği her şeyi bu oyunda uygulamaya çalışacaktır.ps5 in 2. yada 3. yılında oyun çıkar benim tahminim bu şekilde.

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω

• NECO ksk kullanıcısına yanıt
    Bende çok merak ediyorum

• Witcher 3 ve last of us ı yeni bitirdim ve god of wara başladım bundan ötürü mü bilmiyorum ama aşırı sıkılıyorum bu oyunda yani zorla oynuyorum resmen bikere bune çizgisel bir oyun yahu oyun kendi kendine ilerliyor bizde arada sırada çıkan düşmanları kesiyoruz o kadar devamlı bir animasyon giriyor Herşey kendi kendine oluyor çoğu yerde benim tuşa basmama gerek kalmıyor ayrıca tüm ps exclerinde şu çocuğu yukarı kaldır o sana merdiven indirsin olayı çok baymadımı artık. veledin sesi hareketleride çok sinir bozucu zaten harita çok kötü tasarlanmış yani büyük reklam paraları vs verdiklerinden oyun ödül vs aldı benim etrafımda oyuna sahip olanların yarısı oyunu 1 senedir bitirmemiş bile...

Not:Karaelfler bölümündeyim buraya kadarki görüşlerimi yazdım sonrasında görüşlerim değişebilir elbet

Güncelleme:Yukarıda yazdıklarım ilk 3 saat için geçerli sonrasında oyun çok iyi ilerliyor ve gerçekten sarıyor yanlız bir sıkıntım oğlumuz çok fazla konuşuyor ve hep aynı muhabbet dönüyor buda kafa şişiriyor:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrVader -- 7 Şubat 2020; 21:46:9 >

• MrVader kullanıcısına yanıt
    Çok erken yorum yapmışsın oyunu iyice bitir önce, Witcher 3 ve Last of Us’ın toplamından daha iyi bir oyun Gow.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrVader

Witcher 3 ve last of us ı yeni bitirdim ve god of wara başladım bundan ötürü mü bilmiyorum ama aşırı sıkılıyorum bu oyunda yani zorla oynuyorum resmen bikere bune çizgisel bir oyun yahu oyun kendi kendine ilerliyor bizde arada sırada çıkan düşmanları kesiyoruz o kadar devamlı bir animasyon giriyor Herşey kendi kendine oluyor çoğu yerde benim tuşa basmama gerek kalmıyor ayrıca tüm ps exclerinde şu çocuğu yukarı kaldır o sana merdiven indirsin olayı çok baymadımı artık. veledin sesi hareketleride çok sinir bozucu zaten harita çok kötü tasarlanmış yani büyük reklam paraları vs verdiklerinden oyun ödül vs aldı benim etrafımda oyuna sahip olanların yarısı oyunu 1 senedir bitirmemiş bile...

Not:Karaelfler bölümündeyim buraya kadarki görüşlerimi yazdım sonrasında görüşlerim değişebilir elbet

Güncelleme:Yukarıda yazdıklarım ilk 3 saat için geçerli sonrasında oyun çok iyi ilerliyor ve gerçekten sarıyor yanlız bir sıkıntım oğlumuz çok fazla konuşuyor ve hep aynı muhabbet dönüyor buda kafa şişiriyor:)
    Eski oyunlarını oynamadıysanız alışamamanız normal. Gerçi bu oyundaki kamera açısının eski oyunlarla alakası yok ama oynanabilirlik açısından değil de, hikaye ve karakter kendini oynattırıyor bana göre.

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Çok erken yorum yapmışsın oyunu iyice bitir önce, Witcher 3 ve Last of Us’ın toplamından daha iyi bir oyun Gow.
    God of War efsane oyundur tek solukta bitirdim ama Witcher 3 ya da Last of Us'tan olsa olsa %10 daha iyidir. 2'sinin toplamından daha iyi bir oyun çıksa çıksa 20 yıla çıkar.
  • valla 3. kez bitirdim oyunu ps5 ile yenisi cıkıcak dediler uçtum :)
  • Oyunu 250 liraya 9 taksit aldım, oyun bitti taksit hala devam ediyor. Sony de inadıma oyunu 65 tl yapmış Gülem mi ağlayam mı

• ...BeDo... kullanıcısına yanıt
    Böyle durumlarda fırsatları takip etmek gerekiyor tabi :)

• ahmet51 kullanıcısına yanıt
    O zamanlar bu oyunun bu kadar düşeceğini hiç düşünmedim

Kasımdan bu yana ben god of war ile witcher goty nin 3 sefer bu fiyata düştüğüne şahit oldum . Psn tr kazıkçı ama nadirde olsa böyle fiyatlar oluyor.

Daha öncesinde aldım hocam, ps hits e girip fiyatı düştüğünde iyi koymuştu şimdi de koyuyor

Bu da bir hayat tecrübesi;)

Sorma hocam

• dark dragon kullanıcısına yanıt
    Evet haklıydın görüşlerim değişti oyunu çok beğendim ama bence bir witcher 3 olamaz bana göre oyun tarihinin en iyisi witcher 3

• Oyunun başlarının sıkıcı olduğuna katılıyorum ben de. İlk defa god of war oynamış birisi olarak yan görevlerin de baba geçerken şuraya bi bakıver, bi git bak bakalım ne varmış şeklinde olmasını sevmedim. Çünkü geldiğim yoldan geri dönmeye kalkarken çok farklı yerlerde oyalanıp yolu bulamadığım oldu. Televizyonda oynamanın etkisinden heralde, nereden geçmem gerektiğini anlamam biraz vakit aldı. Durum böyle olunca da yan görevlerin üstüne fazla düşmedim. Yolumun üzerindeyse yaptım ama biraz uğraştırıyorsa hiç ellemedim.

Kayıkla gezmekten hiç zevk almadım. Diyaloglar aksın diye kayığın hızı çok düşük tutulmuş. Bunu anlarım ama kayık kontrolü de kötü olduğu için o kadar süre kayıkla dolaşmaktan gına geldi. Envanter menüsünü de kullanışsız bulduğumu söylemeden geçemem. Bu saydıklarım dışında oyunu beğendim. Yeni nesil oyunu ray tracing ile çok daha güzel görünecektir.

• 
Sayfa: önceki 795796797798799
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.