Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (765. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.386
Cevap
96
Favori
694.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 763764765766767
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zepharoth

Demek ki senden god of war olmaz, o ds4’ü yavaşça yere bırak hemen

olsa olsa atreus olur de

• quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Demek ki senden god of war olmaz, o ds4’ü yavaşça yere bırak hemen
    Hocam haklisin valla oyun dinamiklerim pek de iyi sayilmaz.Ama bir sekilde o valkuruleri alt edecegim.

• Ya bu oyunun geleceği hakkında teoriler üretmek bende ne kadar hype yaratıyor ikinci oyunda veledi alıp götürseler onu almaya çalışsak bize düşman olsa her yeri kırıp döktükten sonra veledin bizim oğlan olmadığı ortaya çıksa pat diye ikinci oyun orda bitse üçüncü oyunda ilk üçlemenin son oyununda olduğu gibi çileden çıksak dağ tepe ova yağmur çamur veledi öldürmek için ölümüne kapışsak Odin baldur Thor alayı gelse öfkeyi dibine kadar görsek üçlemenin son oyununun en sonunda yine yaralı her şeyi yıkıp döküp yapayalnız kimsesiz baltamız kılıçlarımızla yeni diyarlara gitsek anlatırken orgazm oldum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Dodge kullanıcısına yanıt
    Hocam en zor mod gerçekten çok zor hani basit denilecek fightlarda bile çok zaman harcıyorsunuz bu da oyundan soğumanı sağlayabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nilfheim i hatirlayanlar var mi? Yahu gecenedim 2 saattir oynuyorum. Sadece ordaki tek canavar var boss onu oldurdum zorla o da icinden 6-7 tane item cikti onlari aldim ama yukarda da sure azaliyor kaplumbaga tasini bulmam lazim o 3 yere gidip acmam icin. Ama bulamiyorum canim yetmiyor savas savas bitmiyorlar napcam bilgisi olan var mi? Bu arada zorluk seviyem normalde dengeli yani

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• cocarca33 kullanıcısına yanıt
    nilfheim sislerine dayanıklı zırh var süreyi arttırıyor onları giymen lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aredyak

nilfheim sislerine dayanıklı zırh var süreyi arttırıyor onları giymen lazım.
    hmm adi ne diye geciyor hocam?

burdaki amac ne bide onu anlamadim ben? yukrdaki sureyi bitirmeden napmam lazim? canavarlarin hepsini yokedip gerekli itemi mi bulmaya caliscam?
    adı yanılmıyorsam İvaldi'nin Ölümcül Sis Zırhı ydı
    amaç sis içerisindeki tüm sandıkları açmak rünikli sandıklar dahil ve aynı zamanda sandıkları açabilmek için dolayısıyla tüm canavar ve mahlukatları kesmek. :) kara delikleri kapatacaksınız bir de
  • quote:

amaç sis içerisindeki tüm sandıkları açmak rünikli sandıklar dahil ve aynı zamanda sandıkları açabilmek için dolayısıyla tüm canavar ve mahlukatları kesmek. :) kara delikleri kapatacaksınız bir de
    O 3 tane kara delik onlari acicam dimi hocam onun icin kaplumbaga itemi lazim onun icinde dedigin gibi tum canavarlari yok etmem lazim 😂

• quote:

Dostun olum sisi degil o, endless olani yani bitmeyen sis:) sonunda hallettim kurbaga itemlerini aldim ama sonunda 1 kara delik kaldi onu gecemiyorum. Kesin yanlis giyiniyorum. Yine mi bitmeyen sis olarak giyincem hepsini? Adamlara vuramiyorum surekli geri kacip isinlaniyorlar

Atreus ile sersemlet saldirini yap. Yoksa kaçarlar. Sersemletmezsen işin zor

• quote:

Atreus ile sersemlet saldirini yap. Yoksa kaçarlar. Sersemletmezsen işin zor
    sersemletme saldrisi hangisi? sadece kareye basiyorum baska sey de mi var?
  • Artus ile ok atarsan sersemler o anda da kratos ile mahlukatları kesersin

• quote:

Artus ile ok atarsan sersemler o anda da kratos ile mahlukatları kesersin
    Tmm bnde onu diyodum bu arada hallettim sonunda:) baya guclu oldu bnm adam

Tebrikler. 😊

• Dodge kullanıcısına yanıt
    9. Valküre gitme.

• quote:

Tebrikler. 😊
    Sagol dostu:) 8 valkurden 6 di gitti 2 tane kaldi ondan sonra valkur konseyi e gitcem sanirim

Bu arada oyun inanilmaz buyuk genis. Bi bitmedi:))

8 ini bitir ondan sonra onlarin başı gelecek onda rahat 15 20 deneme yaparsin. 😊 hareketleri ezberle oyle savaş.

Evet yari acik dunya ben sirf bitmesin diye yeni+ oyuna baslamadim 😁😁

• quote:

8 ini bitir ondan sonra onlarin başı gelecek onda rahat 15 20 deneme yaparsin. 😊 hareketleri ezberle oyle savaş.

Evet yari acik dunya ben sirf bitmesin diye yeni+ oyuna baslamadim 😁😁
    aynen bitircem hocam:) oyun cok guzel ya biyerden biyere gitmek cok zor bazen...

isinlaniyorsun ama onda bile bekliyorsun
  • Bu arada belki bilmeyen vardır yine de söyleyeyim. Göldeki kapıların önlerindeki mazgalların tümünü yakarsanız valkürler %15-20 arasında size daha az hasar veriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuomir -- 3 Aralık 2018; 10:44:56 >
  • 
Sayfa: önceki 763764765766767
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.