Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (728. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.385
Cevap
96
Favori
694.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 726727728729730
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence olmayacak. Gidip red dead redemption a verirler. Millet saçma saçma gezmeyi daha çok seviyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • spacemonkey kullanıcısına yanıt
    Bakıcaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam yapıyor Barlog kadar saygım var şu adama

• quote:

Orijinalden alıntı: spacemonkey

Bence olmayacak. Gidip red dead redemption a verirler. Millet saçma saçma gezmeyi daha çok seviyor.
    Mesela 2013 goty sine bakalım.Last of us karşısında gta5 in goty seçilmesi gibi.Gta tamam güzel oyun millet ayıla bayıla oynuyor ama last of us eski yeni tüm oyuncular tarafından efsane kabul edilen bir oyun.Oyun tarihine nadir gelir böyle oyunlar.God of War bu oyunla resmen efsane bir seriyi daha da efsaneleştirdi.Bu nesilin en iyisi bence,tahtında ederse sadece bir oyun eder oda last of us 2

• quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

God of War – Father and Son Trailer | PS4

güzel bir trailer olmus yılın oyunu olmak için kuvvetli bir aday oyun :)
  • dante06 kullanıcısına yanıt
    Hocam. Ister versinler ister vermesinler, benim gönlümün "game of my life" odulunu coktan aldi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oynadığım en iyi 3 oyundan biriydi, kratos ile yıllar sonra buluşmak çok güzeldi. Fakat oyunun 1-2 eksiği var eleştirenlere kızmışsınız ama haksız sayılmazlar. Ne oldu ne bitti hiçbir şeyden haberimiz yok, kaç saatlik hikaye modu oynadık 2-3 flaxhback sahne ile isteseler bir çok şeyi açıklarlardı ama kolaya kaçmışlar gibi geldi.

En en beğendiğim şey ise sandalda giderken Mimir ve Atreusun sohbetleri oldu . O kadar güzel konuşuyorlar ki akşama kadar sadece onları dinleyebilirim.
  • dante06 kullanıcısına yanıt
    Bütün övgüleri sonuna kadar hak ediyor.Bazı oyunların aksine

• oyunu şu ana kadar toplamda 5-6 saat oynamışımdır, bu kadar güzel olacağını tahmin etmiyordum, ekipman geliştirmeler , grafikler, oynanış, vs... harika olmuş, seriye hayat gelmiş resmen. Oyuna öyle bir farklı hava katılmış ki, önceki oyunlardaki gibi "sadece önüme geleni keserim" olayı arka planda kalmış, efsane olmuş diyecek söz bulamıyorum bu zamana kadar bir çok oyun oynadım ama bu başka bir şey olmuş, müthiş yapmışlar....

silahın balta olması bir çok kişi gibi biraz korkutuyordu beni ama silah işini de başka bir havaya sokmuşlar, o da mükemmel olmuş, hepsi mükemmel olmuş, efsane olmuş, güzel olmuş.......

bir şey soracağım bu arada. portal açıldı ama şimdilik sadece silah yapan adamın yanına gidebiliyorum, ilerde daha başka yerlere gitmem mümkün olacak sanırım? geride açamadığım gizli kapılar kaldı ayna filan vardı mesela onları açacak ekipman veya özellik şu an mevcut değil bende. bu nedenle o yerlere bir şekilde gidebilmem gerek diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigbooss -- 18 Haziran 2018; 9:36:14 >

• Oyunu elimden bırakamıyorum. Nilfeim'da diyar yarıkları ve Valkyre Kraliçesi kaldı bitirmediğim görev. Sindire sindire oynuyorum. Bitince tekrar başlıyacağım. Bu oyun yılın oyunu olmalı. Sonuna kadar hakediyor. Tek eksiği bana göre tabi ki; keşke 2-3 tane daha efsane boss olsaydı Baldur tarzı. Tadından yenmezdi.
  • Oyun çok güzel olmuş ama bence goty olmaz, canavarları öldürme animasyonunun az olması ve bosslar dışındaki büyük canavarların kendini çok tekrar etmesi bana göre oyunun en büyük eksiklikleri, goril gibi olan yaratığın skin kaplaması değişip kaç kere karşıma geldi sayısını unuttum, ve her seferinde canı azalınca sırtına çıkıp öldürmesi bir süre sonra kendini tekrar ettiği için bana sıkıcı geldi, birde oyun ilk duyurusundan beri eski oyunlardan değişik bir yapıda olacağı belliydi ancak senaryodaki boşluk olayı hoşuma gitmedi, belki yapımcılar daha sonra bir oyun ile bu aradaki hikayeyi anlatmayı planlamıştır nedenini bilemiyorum sma şahsi görüşüm hikaye god of war 3ten sonra biraz damdan düşer gibi olmuş, gerçi daha oyunu bitirmedim belki sonlara doğru açıklarlar bazı şeyleri.

Kısacası oynanması gereken çok güzel bir oyun olmuş...

• dost kayaoğlu bile beğenmiş dayanamadım yapıştırdım uzun süre bu fiyatın altına inmez

• bigbooss kullanıcısına yanıt
    Fast travel kapıları ve gizli kapıları açmak için gereken eşyalar ana hikayede ilerledikçe veriliyor. Oyunun sonlarına doğru her şeyi açacak eşyaların olacak kısaca...

Ben oyunun hikayesini çok eksik buldum. Devlerin bölgesi diye heyecan yaparken devlerin bölgesinde tek yaptıkları külleri serpmek oldu. Kratos oraya nasıl geldi, neden geldi, eşiyle nasıl tanıştı bunlar hep eksik.. Çizgi romanlar ile o açığı kapatacaklar gibi ama onu da para ile mi satarlar bilmiyorum şahsen ilk çizgi roman içi bomboş bir şeydi. Ayrıca İskandinav mitolojisi ile içli dışlı olmayanların pek bilmediği -ki buna bende dahilim- Baldur ve Thor'un oğulları ile kapışmak haricinde bölüm sonu canavarı yoktu... Keza ne Thor gösterildi ne de Odin. Sinematik olarak bile göstermediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thecobra -- 18 Haziran 2018; 13:10:37 >

• Şu oyunu bi bitirin, bitirdikten sonra daha sağlıklı yorumlarsınız.

Bitirdikten sonra da şunu izleyin. Bu kanalı da herkese tavsiye ederim.

• Arkadaşlar sorularıma cevap verirseniz çok sevinirim.

cevap için teşekkür ederim. geride bıraktığım rün ile açılan 2-3 sandık var geriye gidemiyorum, onları tekrar açabilirim umarım.

şu an ikinci haritadayım. ilk haritada ve ikinci haritada bir sürü gitmediğim yer var sanırım. oralara geri gitmeye çalıştım olmuyor. ilerledikçe mi geri gidebileceğim biraz daha açılayıcı bir anlatım yapılırsa sevinirim.

yan görevler dediğini nasıl oluyor haritada sadece el işareti görüyorum ona doğru gidiyorum giderkende sağı solu araştırıyorum, ama haritada yan görevle ilgili bir işare tfilan göremedim. bu saatten sonra oyunu keşfederek oynamak istiyorum bu nedenle geride bıraktığım yerlere gitmek benim için önemli.

ALT YAZI NASIL BÜYÜYOR Allah rızası için yardım edin:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigbooss -- 18 Haziran 2018; 13:49:56 >
  • gamerasi kullanıcısına yanıt
    İzlemiştim daha önce güzeldi

• aytug25 kullanıcısına yanıt
    Bu neslin en iyi oyununudur bana gore.Yılın oyununada en büyük aday.Bana göre eksi yanı boss savaşlarının az olmasıdır düşmanların sayısı oldukca yeterli.Aradakı boşluğuda bence bu neslin sonu cıkaracakları kısa hikayeli prequel bir oyunla anlatacaklar.40 dolardan falan piyasaya cıkarırlar bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Hikmet İsayev

Bu neslin en iyi oyununudur bana gore.Yılın oyununada en büyük aday.Bana göre eksi yanı boss savaşlarının az olmasıdır düşmanların sayısı oldukca yeterli.Aradakı boşluğuda bence bu neslin sonu cıkaracakları kısa hikayeli prequel bir oyunla anlatacaklar.40 dolardan falan piyasaya cıkarırlar bence
    Daha oyunu bitirmediğim için boss savaşları az yada çok demek istemiyorum, bana göre canavarları tek animasyon ile öldürülmesi oyunun en büyük eksikliği, yabancı sitelerde de oyunu bu yüzden çok eleştirmişler zaten, canavarın kafasında kırmızı halka çıkınca ne göreceğimi ezbere biliyorum, en azından 2-3 farklı animasyon olsaydı oyun bu tekrar eden yapıdan kurtulurdu.

Hikaye boşluğunu başka oyunla doldurmaları iyi olur bizim için. Daha çok god of war oynamış oluruz

yılın oyunu konusunda ise bu yıl birbirinden iddialı oyunlar gelecek, şimdiden birşey söylemek zor ama beklediğim red dead redemption 2, spider-man, days gone, last of us 2, anthem, cyberpunk 2077 birde adı şuan aklıma gelmeyen sony exc samuraylı bir oyun vardı

şuan için god of war zirvede ama yılın oyunu için rekabet çok sağlam olacak bu yıl...

• aytug25 kullanıcısına yanıt
    Yalnız o saydığın oyunlardan sadece ikisi bu yıl çıkacak
    GOTY kapışması GOW ve RDR2 arasında geçer gibime geliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim düşüncem bu oyunun Nors Mitolojisine giriş özelliği taşıması. Yani oyuncuları yeni mitolojiye alıştırdılar. Bundan sonraki 2 oyunda buraya nasıl geldiği gibi soruların cevabını vereceklerdir. Ya da başka bir fikir; ara geçiş oyunları olabilir(COO ve GOS gibi) Herkesin merak ettiği sorular var. Diğer taraftan basit bir cevap da kimseyi tatmin etmez. O nedenle çok iyi bir geçiş yapmaları lazım. Ayrıca umarım diğer 2 oyunda boss karşılaşmaları daha fazla olur. Baldur boss'u tadında olursa müthiş olur. Bugüne kadar gördüğüm en iyi boss.
  • 
Sayfa: önceki 726727728729730
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.