Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.386
Cevap
96
Favori
694.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende şimdi Neogaf'da dolaşırken gördüm, o dev yılan çok çılgın gözüküyor. Sanıldığı gibi Jörmungandr ise onun Thor ile bağlantısı varmış, eğer Kratos'u Thor ile dövüştürme planları varsa farklı bir Nors hikayesi yazmak zorunda kalacaklar gibi duruyor.

www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1235828
  • Boss savaşları efsane olacak yine, hayal bile edemiyorum.
  • Midgard serpent le boss savasi efsane olurdu.Thoru bile oldurebilen bir yaratik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hoşt ulan, evlerden ırak. :(

• Birkaç detay daha ortaya çıktı.

Girişte Hermes'in botları duruyor. Eski eşyaların bazıları hala kullanılabilecek gibi gözüküyor.

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω

Eski eşyalar deyince akla ilk Blade of Chaos geliyor hali ile, Kratos "Spartan Rage" moduna girerken Blade of Chaos zincirlerinin izleri parlıyor.

Devi kestikten sonraki bölgeye girişte, tam karşıda koca bir kurt var, bir süre sonra kaçıyor.

İlk gelen üç düşmanı kestikten sonra ekranın sağ tarafında kalan şu garip yaratığın, daha önce yayınlanan artwork'lerdeki şu karakter olduğu sanılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melkor23 -- 22 Haziran 2016; 1:02:58 >

• Abi adamlar harbiden gizli çok güzel detaylar yapmışlar şu 10 dk lık videoda. Henüz bi açıklamada yapmadılar süpriz oldu herkese. Şahsen o kadar izledim sadece o uçan varlığı gördüm. Tabi onuda yabancı biri yazmış ordan.Tek gördüğüm mini boss savaşından sonra girdiğimiz yerde karşıdaki kurt veya ayı oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spader -- 22 Haziran 2016; 1:20:47 >
  • Bu arada biri sormuş twitterdan önceki oyunlarda ki gibi dev boss savaşı olacak mı diye evet demiş cory barlog. Sanırım o yılan olabilir boşuna gezinmiyor oralar da hoş

• The Know isimli popüler YouTube kanalı, God of War geliştiricileri ile oldukça hoş bir röportaj gerçekleştirdi ve bu röportaj sayesinde oyun hakkında yeni bilgileri öğrenmiş olduk. Bu bilgiler arasında oyunda ziyaret edeceğimiz mekanlardan tutun da, karakterlere kadar birçok yeni şey bulunuyor. İsterseniz bu yeni bilgilerin yavaş yavaş üzerinden bir geçelim. Ne dersiniz?

PlayStation 4’e özel olarak geliştirilen yeni God of War oyunu hakkında öğrendiğimiz ilk şey, oyunda 9 farklı krallığa/aleme gidebilme ihtimalimizin olması. İskandinav mitolojisine göz attığımız zaman bu 9 alanı da rahatlıkla görebiliyoruz. İlki, Asgard’ın ilk seviyesindeki Aesir’in evi. İkincisi, Vanaheim. Üçüncüsü Alfheim ve Alfheim ile dördüncü alan arasında Midgard bulunuyor. Bu alan ise insan ırkının bölgesi olarak geçiyor. Bu alemlerin geri kalanı ise Jotunheim, Svartalfheim, Nidavellir, Niflheim, Helheim ve Muspelheim olarak sıralanıyor.

Yeni God of War’ın tanıtım videosunda bir dev ile Kratos’ın karşılaştığını görmüştük. Görülen o ki oyunda sürekli olarak teke tek karşılaşmalar yaşanmayacak. Röportajdan aldığımız bir diğer bilgiye göre ise, ekranımızda aynı anda 100 adet düşman bile görebileceğiz. Bunun haricinde, oğlumuzun annesi de yapılan açıklamalara göre oyunun senaryosunda çok kritik bir rol oynuyor. Henüz oğlumuzun ismini bile bilmiyoruz fakat sinirlerimize hakim olmaya çalışıp, oğlumuza bakıyorsak, annenin de önemli bir rolü olduğuna şaşırmadık açıkçası.

God of War serisi her zaman başarılı bir oyun olmuştu ve görülen o ki bu oyun da oldukça başarılı olacak. Çünkü yine aynı röportaja göre PlayStation 4’ün yeni Kratos oyununu klasik God of War geliştirici takımı geliştiriyor. Ayrıca, tüm bunlara bağlı olarak oyunun senaryosunda da pek bir dallanma, budaklanma olmayacakmış. Yani karşımıza basit, anlaması kolay ve kısa bir senaryo gelecek gibi görünüyor. Aslında bu pek iyi bir haber değil gibi. En azından ben çok seviyorum karışık senaryoları.
    LEADERGAMER

• Sony, God of War’daki dövüş sistemiyle ilgili açıklamalarda bulundu!

Baba, oğul ve kutsal balta.

Kratos geri dönmüş olabilir belki ama, yeni God of War’da birçok şey hatırladıklarımızdan daha da farklı olacak. Geliştiricilerden gelen açıklamalara bakarsak dövüş sistemi tamamen değişmiş. Oynanış videolarında da gördüğümüz gibi, Ares’in Kratos’a zincirlediği bıçaklar yerine artık yeni oyuncağımız kocaman bir balta olacak. Sony Santa Monica mühendislerinden Jeet Shroff “Arkadaşlarımız buton yapılandırmasında gerçekten iyi iş çıkardı.” açıklamasını da yaptı.

Baltanın yeteneklerinden de biraz bahsetmek lazım. Baltamızı düşmana fırlatabiliyoruz. Fırlattıktan sonra iste geriye sadece yumruklarımız kalıyor ve düşmanı yumruklayabiliyoruz. Eski oyunlara göre daha fazla dövüş mekaniği olduğundan bahseden Jeet Shroff, oyuncuları gerçekten eğlenceli bir dövüş sistemi beklediğinden de bahsetti. Tanıtım videosundan da gördüğümüz üzere, baltaya buz ekleyen bir sihir mevcuttu. Jeet Shroff bununla ilgili çok bilgi vermese de, çeşitli varyasyonlar olacağı da yüksek olasılık. Eski oyunlarda da hatırlarsak ateş-elektrik-buz-ruh elementlerini silahlarımıza ekleyebiliyorduk.

Baltadan sonra en büyük değişiklik ise tabii ki artık yalnız olmayışımız. Şimdiye kadar bütün God of War oyunlarında hep tek başına savaşan Kratos’un yanında artık bir de oğlu var. Kratos’un oğlunun da dövüş sisteminde aktif rol oynayacağından bahseden Jeet Shroff, dövüş esnasında yardım isteyeceğimiz bir “oğul butonu” olduğunun da mesajını verdi. Ayrıca hem Kratos’un hem de oğlu’nun yetenekleri güçlendirilebilir olacakmış. “Oyun ilerledikçe, Kratos’un oğlunun düşmanı tek başına yendiğini görmeyi beklersiniz.” diyerek de açıklamasını sonlandırdı. Desenize artık baba oğul mitolojilerde öldürmedik tanrı bırakmayacaklar.

http://leadergamer.com.tr/sony-god-of-wardaki-dovus-sistemiyle-ilgili-aciklamalarda-bulundu-86107.html

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Sadece balta mı olacak ben açıkçası baltadan pek hoşlanmadım.

Sadece balta olmayacaktır hocam yalnız bu oyun PS4'de 30fps Neo'da 60 fps olarak çalışabilir.
  • http://forum.donanimhaber.com/m_118023882/tm.htm
    100 düşmanı ekranda görebilecekmişiz.
    Bakalım bu açıklama bir bit yeniği var mı biz göreceksiniz dedik savaşacaksınız demedik gibi, yoksa aynı anda 100 düşmanla savaşabilecek miyiz.
    Çünkü her şey iyi güzel ama oynanış çok kalas gözüküyordu demoda.
  • efsane geliyor :D
  • Öyle bir ayrım yapacaklarını sanmıyorum, ha diyelim ki yaptılar ben almam şahsen. Öyle almam deyip ilk gün alıp oynayanlardan da değilim şahsen. Bu alet kaldırıyor bildiğim kadarı ile, sadece 4k oynamak isteyenler için üretiliyor o alet.(bildiğim kadarı ile) Umarım öyle bir hataya düşmezler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *DeviantART -- 26 Haziran 2016; 3:48:40 >
  • Santa monica çok iyi strateji yaptı ya hem oyunu yeni bir sisteme sokuyor hemde bunu sadece 10 dakikalık bir video ile yapıyor tamam oğlu filan bunda sıkıntı çıkmadı, kamera açısıda genel ilerleyiş esnasında güzel etrafı daha detaylı görürüz vs. en önemli konu ise dövüş sistemi burada ciddi eleştirler geldi kimileri çok haklı ve yerinde kimileride yeniliğe tamamen kapalı insan modelinin yaptığı cinstendi fakat burada çok iyi nabız yokladıklarını düşünüyorum. Artık e3 ten sonra sony dendiği zaman durup düşünüyorum bir sonra ki god of war videosunda 100 düşman olmasın da 10-20 kişilik bir grubu kratos parçalara ayırırsa hiç şaşırmayın derim.
  • *DeviantART kullanıcısına yanıt
    Ps neo 4k icin degil 1080p 60 fps ve "upscale" edilmis 4 k icin geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: *DeviantART

Öyle bir ayrım yapacaklarını sanmıyorum, ha diyelim ki yaptılar ben almam şahsen. Öyle almam deyip ilk gün alıp oynayanlardan da değilim şahsen. Bu alet kaldırıyor bildiğim kadarı ile, sadece 4k oynamak isteyenler için üretiliyor o alet.(bildiğim kadarı ile) Umarım öyle bir hataya düşmezler.

Hocam siz almasanizda oyunu 60 fps ile oynamak isteyenler tercih edebilir Neo'yu Bence böyle bir uygulama biz oyuncular içinde fazladan bir seçenek sunar ve gayet iyi de olur.
  • Oyun 27 aralik 2017'de mi cikacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kat Dennings

Oyun 27 aralik 2017'de mi cikacak?

Tarih açıklanmadı siz nerden buldunuz bu tarihi?
  • quote:

Öyle bir ayrım yapacaklarını sanmıyorum, ha diyelim ki yaptılar ben almam şahsen. Öyle almam deyip ilk gün alıp oynayanlardan da değilim şahsen. Bu alet kaldırıyor bildiğim kadarı ile, sadece 4k oynamak isteyenler için üretiliyor o alet.(bildiğim kadarı ile) Umarım öyle bir hataya düşmezler.

Her daim kaba etinden sallayan bir şahıs o, yorumlarını dikkate alıp cevap vermen dahi hata. Phill Spencer kendisi söyledi 4KTV'niz yoksa almayın diye, yeni konsollar yeni bir nesil başlatmıyor, dediğin gibi sadece çözünürlük farkı olacak, onu da zaten mevcut grafik seviyesinde yapacaklar, belki 4K'da o kadar bile olmayabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

quote:

Her daim kaba etinden sallayan bir şahıs o, yorumlarını dikkate alıp cevap vermen dahi hata. Phill Spencer kendisi söyledi 4KTV'niz yoksa almayın diye, yeni konsollar yeni bir nesil başlatmıyor, dediğin gibi sadece çözünürlük farkı olacak, onu da zaten mevcut grafik seviyesinde yapacaklar, belki 4K'da o kadar bile olmayabilir.

Birde photoshop resimle elinde olmayan oyunu almış gibi gösterme yeteneğine sahiptir.+ olarak sürekli boş konular açma ve her oyun konusunda 30-60 fps muhabbeti yapma özelliğide cabasıdır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uncle Trevor -- 28 Haziran 2016; 0:13:01 >

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.