Şimdi Ara

Ω|GOD OF WAR KOLEKSİYONCU SÜRÜM ALANLAR VE TAKİP KONUSU|Ω

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar hem alanlar arasındaki meraklı bekleyişi güzel bir sohbete çevirmek adına hem de koleksiyoncu sürüm arayan arkadaşlar için konuyu açtım.Birazdan Dünya geneli stokları olan bölgelerden link ekleyecegim,herkese iyi geceler,iyi oyunlar şimdiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretor23 -- 18 Nisan 2018; 1:40:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben ozellikle takip ettigim heryerde ne ara gelip bittigini anlamadan kacirdim insallah stoklara gelir tekrardan overgame hepsisony aninda bitirmis stoklari

• aldım ben bekliyorum.
  • Bende limited edition aldim,hepsisony‘den umarim saglam gonderirler
  • Amazon’dan mason edt. sürüm almıştım ancak og’ye gelince iptal edip burdan aldım.Bugün aradılar yarın ce kargoya verilecekmiş.

• Collectors nasip olmadı Limited aldım bende umarım bi gecikme olmaz ve gönderir yarın overgame.

• Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun Abi

• EyvAllah kardeşim hepimize inşAllah bu arada az önce overgame den aradılar adres teyit edip yarın kargoya vereceklerini söylediler sağolsunlar çok ilgililer.
  • zfr cn kullanıcısına yanıt
    Owergame den de alabiliyoruz sanırım. Demi fiyatı nekadar acaba masonun bilgisi olan varmı arkadaşlar

• türkiye içinde bulma şansımız yok sanırım demi
  • Limited Edition

https://youtu.be/KpQ2eiPi7v0

• Arkadaşlar god of war stone mason edition

Gamespotta 150 dolar gözüküyor bu ürünü turkiyeye gelirmi nasıl alış veriş yapabiliriz. Kısacası stone mason edition alıcam yardımcı olursanız sevinirim sevgiler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.