Şimdi Ara

GOD OF WAR III [ANA KONU] (193. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.446
Cevap
7
Favori
363.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: can_38

quote:

Orijinalden alıntı: Apathet1c

Arkadaşlar şimdi oyunu bitirdim dicem kimse inanmayacak ((: O yüzden bi açıklama yapayım Almanya'dan arkadaşım geldi ve onun sayesinde oyunun Alman versiyonunu oynadım ve aralıksız (uyku hariç) 65-66 saatin ardından oyunu bitirebildim..Gerçekten beklenilmeye değer bir oyun sonunu da söylemiyorum ki siz God of War severlerin keyfi kaçmasın diye tek diyeceğim Cestus itemine biraz yüklenseniz iyi olur..Şimdiden herkese iyi oyunlar (;

bende şimdi bitirdim normal modda çapkınlığa çok zaman harcamama rağmen bikaç yerdede oynasın diye abime vermeme rağmen (baya yavaşlatıyo) yaklaşl 12 13 saatde bitti cestusun tadınada biraz geç vardım.

• Resmi Satışa Son 2 Gün !!! Herkes söyledi tekrar etmekte fayda var , SPOT ALMAYIN bekleyin Resmi satışda beklenen talep olursa Devamı gelir her türlü gelir psn , alt yazı vs... SONY belki alcacak Aral dan ondan şundan kurtaracak bizi . sonra başlarsınız oyunlar pahalı alt yazı yok ... Haydi arkadaşlar bizim elimizde SONY bayisinden alın HEP DESTEK TAM DESTEK

Liverpool u sevmem ama sloganlarını severim aynısını SONY için söyleyelim :

ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ps_3S_lim -- 15 Mart 2010; 3:30:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Final Fantasy değil bu 65 saatte bitsin

adam yardı geçti abi ya65 saat dedi hala inanamıyorum insan biraz oynamadığını az belli eder.

EPIC FAIL.
  • para yok yaw cebimde kuruslar futbol oynuyor ben bu oyunu dusunuyorum
  • Arkadaşlar HIZLIAL-GOW3 bu link'te bonus card'ta peşin fiyatına 120/8 taksite alabilirsiniz.Ben geçtim şiparişi
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrStark

quote:

Arkadaşlar şimdi oyunu bitirdim dicem kimse inanmayacak ((: O yüzden bi açıklama yapayım Almanya'dan arkadaşım geldi ve onun sayesinde oyunun Alman versiyonunu oynadım ve aralıksız (uyku hariç) 65-66 saatin ardından oyunu bitirebildim..Gerçekten beklenilmeye değer bir oyun sonunu da söylemiyorum ki siz God of War severlerin keyfi kaçmasın diye tek diyeceğim Cestus itemine biraz yüklenseniz iyi olur..Şimdiden herkese iyi oyunlar (;

spoiler başlığına gel oyunu bitirdik bizde 2-3 gün önce orda muhabbetini yapalım rahat rahat spoiler verebilirsin orda

bu arada alınmada sanırım baya kötü bir oyuncusun aralıksız 65-66 saat ? yani yuh..

Harbiden yuh

Tanrıları öldürmek yerine, sohbet ederek bu davadan vaz geçirmeye çalışsan daha çobuk biterdi oyun

• quote:

Orijinalden alıntı: LilxE07

para yok yaw cebimde kuruslar futbol oynuyor ben bu oyunu dusunuyorum

Yaw alemsin
  • quote:

yok artık, bence sen oyunu açık bırakıp misafirle falan ilgilendin, ya da uyurken oyunu açık bırakıp manzaranın verdiği huzuru izledin
  • quote:

Orijinalden alıntı: mastenc

quote:

Orijinalden alıntı: MrStark

quote:

spoiler başlığına gel oyunu bitirdik bizde 2-3 gün önce orda muhabbetini yapalım rahat rahat spoiler verebilirsin orda

bu arada alınmada sanırım baya kötü bir oyuncusun aralıksız 65-66 saat ? yani yuh..

Harbiden yuh

Tanrıları öldürmek yerine, sohbet ederek bu davadan vaz geçirmeye çalışsan daha çobuk biterdi oyun

hahahah :))) konuşarak davadan vazgeçirmek :))) kadir abimizi yollayalım, hepsini eyüp camisine götürüp tövbe ettirsin :)

• Oyunu takas yoluyla aldım ve şuan oyuna başlıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: :Sephiroth:

Oyunu takas yoluyla aldım ve şuan oyuna başlıyorum

Yanına selpak almayı unutma kanka , ağzının sularını silersin
    />
  • quote:

Orijinalden alıntı: _2FAST4U_

quote:

/>

Bende takas ettim bugün gelmesi lazım heyecanla bekliyorum,ben direk bornozla oturcam valla selpakla uğraşam,tuvalete gitmeyi de düşünmüyorum klozet yaptırdım odaya direk onun üstünde başlayacağım,mutfaktanda çorba tenceresine bağlı bi hortum çektim,ordan içeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JOELLAMBERT -- 15 Mart 2010; 11:48:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: JOSEPH_STALin

quote:

quote:

/>

Bende takas ettim bugün gelmesi lazım heyecanla bekliyorum,ben direk bornozla oturcam valla selpakla uğraşam,tuvalete gitmeyi de düşünmüyorum klozet yaptırdım odaya direk onun üstünde başlayacağım,mutfaktanda çorba tenceresine bağlı bi hortum çektim,ordan içeceğim

Herşey hazır full tıme gow3 ama ben hafta sonu bilerek bitiremedim oyunu yaw , yarılarda bıraktım bilerek , insan bi oyunu hiç bitmesin istermi ? istiyo işte kanka

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JOSEPH_STALin

quote:

quote:

/>

Herşey hazır full tıme gow3 ama ben hafta sonu bilerek bitiremedim oyunu yaw , yarılarda bıraktım bilerek , insan bi oyunu hiç bitmesin istermi ? istiyo işte kanka

Aynen öyle kanka 1. ve 2. oyunu oynaren araya hiç bi oyunu sokamadım,içimden gelmedi oynamak öyle bi oyun bu,tüm dünyadan sıyırıyo insanı,bu yüzden başlama anını iyi belirlemem lazım,hiçbir işin araya girmemesi lazım,en iyisi uykusuz kalmak olacak,gece saatleri kapı zili,tel zilinin,koşuşturmacanın olmadığı rahat saatler,uykusuz kalınca kafada bi hoş olduğu için daha güzel oluyor..

• quote:

quote:

/>

İpek mendil aldım

• sosnyshopta takas yapsa keşke
  • oyunu oynamasamda olur artık herkes oyunu açıklamış ne bu boş boğazlık anlamadım oyunun sonunuda öğrendim şimdi ne zevki kaldı ki ?
    sanki madalya takacak Santa Monica oyunu erken bitiripte spoiler verenlere. Bu site + ekşi (Maşallah diyorum) boş boğaz deposu
  • quote:

Orijinalden alıntı: isimsizpost

oyunu oynamasamda olur artık herkes oyunu açıklamış ne bu boş boğazlık anlamadım oyunun sonunuda öğrendim şimdi ne zevki kaldı ki ?
    sanki madalya takacak Santa Monica oyunu erken bitiripte spoiler verenlere. Bu site + ekşi (Maşallah diyorum) boş boğaz deposu

Öyle abi maalesef öyle , çok abartıyorlar oyun işte daha oyna gitsin.Herkes alacak sonuçta bir yolla PS3 sahipleri.Çok iyi harika yapılmış de bitsin.Bu arada ben okumuyorum zaten o yorumları.Oyun 99 TL diyemi ona bakıyorum onunla ilgili bir mesaj bulursam diye
  • Kuzenimin yurtdışından aldığı Gow Collection oyununu arkadaşıyla yolladı ve bugün havaalanına gidip oyunu aldım. Gow 1 ve 2'yi tekrar oynayıp acaba öylemi devam etsem üçüncü oyuna
  • 2 gun once mor fare den 113 tl ye siparisimi gecmistim
    bugun aradılar, yarın gondereceklerini soylediler.
    113 tl ye herkese tavsiye ederim
  • 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.