Şimdi Ara

GOD OF WAR III [ANA KONU] (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.446
Cevap
7
Favori
363.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben hemen güncelleme yapmıyorum biraz daha (10-20 kişi) gelsin toptan yapacağım.ilk sayfa zaten açılırken ölüyorum toptan daha iyi oluyor
  • OYUN 2010 MART AYINDA ÇIKACAK

GOD OF WAR 3 Gamescom Fuarında gösterilecek.

Ve Resim Koyalım

• yeni resimler
  • Hades'e bak be :D
  • Evet Kratos'la Hades karşı karşıya..

Videosu verilir mi acaba..

• vaayy be bi aralar bu adama lord hades diye hitap ediyorduk şimdi ise bildiğin dövüyoz adamı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

vaayy be bi aralar bu adama lord hades diye hitap ediyorduk şimdi ise bildiğin dövüyoz adamı

ee etme bulma dünyası
  • quote:

Orijinalden alıntı: NECO ksk

quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

vaayy be bi aralar bu adama lord hades diye hitap ediyorduk şimdi ise bildiğin dövüyoz adamı

ee etme bulma dünyası

ne ekersen onu biçersin

• PS3 sahiplerine büyük haber!

PSX'in haberine göre Sony Mexico'nun Tweet'inde yer alan bir mesaj serinin ilk oyunlarını oynamayan PS3 sahipleri için God of War ve God of War II'nin yıl başında Blu-ray olarak satışa sunulacağını içeriyor.

Bütün bunlar iyi güzel de, sizi bu iki oyunu PS2 için almaktan alıkoyan nedir?

Cevap basit: Blu-ray aynı zamanda God of War III'ün demosunu da içerecek. Bu yılın başlarında yapılan bir ankette GoW III'ün Collectors Edition versiyonunda en çok ne olmasını istersiniz sorusu soruldu. Cevaplar arasında GoW ve GoW II'nin Blu-ray versiyonu da vardı.

Tabii bu sadece bir söylenti olduğu için dikkat etmek lazım, fakat yine de heyecan verici bir haber olduğu göz ardı edilemez.

God of War III, 2010 Martında PlayStation 3 için piyasaya çıkacak.

Kaynak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom -- 20 Ağustos 2009; 12:53:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: RIDANES

PS3 sahiplerine büyük haber!

PSX'in haberine göre Sony Mexico'nun Tweet'inde yer alan bir mesaj serinin ilk oyunlarını oynamayan PS3 sahipleri için God of War ve God of War II'nin yıl başında Blu-ray olarak satışa sunulacağını içeriyor.

Cevap basit: Blu-ray aynı zamanda God of War III'ün demosunu da içerecek. Bu yılın başlarında yapılan bir ankette GoW III'ün Collectors Edition versiyonunda en çok ne olmasını istersiniz sorusu soruldu. Cevaplar arasında GoW ve GoW II'nin Blu-ray versiyonu da vardı.

Tabii bu sadece bir söylenti olduğu için dikkat etmek lazım, fakat yine de heyecan verici bir haber olduğu göz ardı edilemez.

Kaynak

çok güzel bir haber. grafiklerde değişme olacak mı çok merak ediyorum.üzerinde uğraşıp daha iyi grafiklerle sunarsalar çok daha fazla satacaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: RIDANES

PS3 sahiplerine büyük haber!

Kaynak

hocam iyi haber.heyecanla bekliyoruz

• Artık yeter ya dayanamıyorum
    alıp yaratıkları param parça etmek bir taraflarını bölmek istiyorum.
    Heliosun kafasını çıkartıp load edip bir daha kırıp load edip bir daha boynundan koparmak istiyorum
    Hepsi gelsin lan, hepsini keserim şu oyun çıksın okulu mokulu karıyı kızı unutup kendimi adayacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ziedrich

Artık yeter ya dayanamıyorum
    alıp yaratıkları param parça etmek bir taraflarını bölmek istiyorum.
    Heliosun kafasını çıkartıp load edip bir daha kırıp load edip bir daha boynundan koparmak istiyorum
    Hepsi gelsin lan, hepsini keserim şu oyun çıksın okulu mokulu karıyı kızı unutup kendimi adayacağım

ooo arkadaşım sen ne olmuşsun yaa Kratos adamları çileden çıkarmış görmeyeli

• grafikler ps2 mi ?
  • sen git halo 3 crackdown falan oyna canım gelme buralara bi daha tamam mı güzelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kevinsert

grafikler ps2 mi ?

PS1
  • Şu GoW1 ve GoW2 detayları bir an önce açıklansa iyi olur. Eğer grafiklerde iyileştirme yapılırsa eldeki orjinal GoW1 ve GoW2'yi elden çıkarmak gerekecek, aslında halen iyi para ediyorken direk elden çıkarsam mı ne yapsam.
  • Bende bugün Gow III ile Uncharted 2'nin video ve SS'lerine dayanamayıp PS3 aldım...
    Zaten bilgisayarımın 2 günde bir Power Saving deyip kendini kapatması ve en az 10 dakka açılmamasından sonra dayanamayıp aldım işte...

İçinden InFamous çıktı. Çok beğendim aldığı 90 küsür puanları sonuna kadar hak etmiş bir oyun
    Tabi ki 72 ekran 500 küsür çözünürlükte net görüntü veremiyor. Ama yarın gelecek olan 1080p Sony Bravia Tv ve Altın uçlu HDMI kablo ile harikalar yaratacaktır.

Daha PS3'ü kötüleyen tazecik yazılar duruyor ama olsun
  • sen zamanında ps3 e sövüp sövüştürüyodun emme hoşgeldin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melo#15

sen zamanında ps3 e sövüp sövüştürüyodun emme hoşgeldin

Zaten öyle ya bu bölümde sevenim yok hatta Klübe bile almazlar diye içimde burukluk yaşayarak aldım...
    İçinden çıkan oyunu beğendim Prototype oyununa 15 basıyor rahat. Yarın ki görüntü nasıl olacak çok merak ediyorum ?
    2500 TL televizyon üstüne 45 TL HDMI kabloya gitti iyi görüntü vermezse benzin döküp yakmayı düşünüyorum
    Ama şu halde ki görüntü bile çok güzel (sayılır)

Xbox düşünüyordum ama gerek yok çerezlik oyunları PC'de bitiririm. E zaten SCE oyununlarının hepsi güzel oluyor PSP'den biliyorum.
    Asılacam Kİllzone 2'ye bir hesap alayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnLiNe MaNaGeR -- 21 Ağustos 2009; 1:59:49 >

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.