Şimdi Ara

GOD OF WAR II İÇİN YARDIM.....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR GOD OF WAR II DE BİR YERE GELDİM FAKAT DEVAM EDEMİYORUM.ATEŞ KUŞU İLE DİĞER KUŞLARI ÖLDÜRDÜKTEN SONRA BİR ADAYA GELDİM VE DEVAM ETTİKTEN SONRA İKİ TANE KAPININ AÇILMASI GEREKEN BİR YERDEYİM.BİR LEVYEYİ ÇEKEREK DİĞER İÇERİ BASILAN VE İKİ KAPININDA AÇILDIĞI YERDEN SONRA İLK KAPI ÇOK ÇABUK KAPANIYOR.YETİŞEMEDİĞİMDEN KAPI TEKRAR KAPANIYOR.BİLENİNİZ VARSA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.TEŞEKKÜRLER.

• öldüm zor zor anladım
    bak şimdi yukarda iskletler var onları kes ama teki daha taze yeni iskelet olmamış sonlarda o zaten anlarsın yere bakarsan görürsün.sonra onu al kucağına aşağıya indir yuvarlağa adamı koy kolu çek sonra hızlı bir şekilde geç.
  • aynen o curumemıs ceset aslanları oldurdugun yerlerde bırsuru asılı ceset war arka tarafta sol kosede olması lasımdı gerisi zaten serdar_1988 arkadasımın dedigi gibi
  • ya arkadaslar ps3 uyumlu god of war 2 oyununu en uygun nerden alabılırım acaba en ıyı baktıgım fıyat 120 ytl daha dusuk olurmu acaba..
  • bence en iyisi siz googlea girin orada god of war 2 tam çözüm yazın bulabilirsiniz.Böylece takıldığınız yerde hiç uğraşmadan geçersiniz
    bende size linkini vereyimhttp://www.oyunlideri.com//readarticle.php?article_id=29

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6418E089B -- 1 Temmuz 2007; 20:07:25 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.