Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

God of War için 15 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
40
Cevap
0
Favori
529
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> God of War için 15 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    11732 Mesaj

Sony Interactive Entertainment, geçtiğimiz günlerde sızdırılan God of War oynanış videosunun tam ve resmi versiyonunu yayınladı. Ayrıca oyunun yeni dövüş sisteminin SCE Santa Monica Studio tarafından anlatıldığı bir video da paylaşıldı.

Olimpos Tanrıları’na duyduğu öfkeyi ardında bırakan Kratos, artık İskandinav tanrıları ve yaratıklarının diyarında yaşıyor. Kratos bu acımasız dünyada hayatta kalmak için savaşmalı ve oğluna da sadece hayatta kalmayı değil, aynı zamanda Sparta Hayaleti’nin yaptığı kanlı hataları tekrar etmemeyi de öğretmeli. God of War’un bu görkemli yeni hâli, ikonik serinin tüm niteliklerini, yani vahşi dövüş dinamiklerini, destansı baş düşman mücadelelerini ve nefes kesen boyutunu içinde barındırıyor ve bunları, Kratos’un dünyasını yeniden şekillendiren güçlü ve dokunaklı bir anlatıyla birleştiriyor.

Yeni ve cesur bir anlatım: Saygısını kazanma konusunda kararlı olan oğlunun hocası ve koruyucusu rolünde olan Kratos, adı anıldığında akla gelen ilk şey olan öfkesini dizginlemek için beklenmedik bir fırsatla karşı karşıya. Oğluna bıraktığı karanlık geçmişi sorgulayan Kratos, geçmişindeki kusurları ve dehşeti telafi etmeyi amaçlıyor.

Daha karanlık bir dünya: İskandinav mitolojisinin yabani ormanları, dağları ve diyarlarında geçen bu oyunda; kendi yaratıkları, canavarları ve tanrıları olan tehlikeli ve tamamen farklı bir diyara adım atmaya hazır olun.

Amansız mücadeleler: Yakın çekim serbest omuz arkası kamerayla aksiyon her zamankinden daha yakına taşınıyor ve mücadele, amansız ve kararlı bir hâle bürünüyor. Kratos’un büyülü ve güçlü baltası, ölümcül bir silah olmasının yanında, keşif için de oldukça kullanışlı bir silah. Gardını asla bırakma.

God of War 20 Nisan'da PlayStation 4 için çıkacak.

Oynanış videosunu ve dövüş sisteminin anlatıldığı videoyu aşağıdaki oynatıcılardan izleyebilirsiniz.

|
    |

• Yarbay
    7427 Mesaj
    Oyunun zevki kaçmasın diye izlemeyeceğim.Xboxçı tayfa izleyebilir
    |
    |
    |
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    1 ay kaldı onun hatırına alırım bi fırt
    |
    |
    |
    |
    8168 Mesaj
    tek tek adam dövmek hayal kırıklığına uğrattı umarım oynarken bunu unutturur ama god of warı god of war yapan şey oyunda yok buna inanamıyorum ve sanırım ortlaması 95 lerde olan bir efsane değilde ortlama bir oyun olacak hissi yarattı bu god of warın en büyük özelliğinin oyunda bulunmaması umarım yanılırım , o baltayı savurduğunda 10 larca canavara vurmalı ya en azından 4 tanesi aynı anda saldırsa ve en azından 4-5 tanesine aynı anda vuruyor olabilseydik resmen sırayla geliyorlar tekrar tekrar izliyorum kafayı yicem , ve ayrıca zıplıyamıyor olmak okadar göze batıyorki yani zıplama olsa kalabalık dğşmanlarda kamera geri çekilse havaya baltayla düşmanları uçursak havada kan bulutu yaratsak güzel olmazmıydı ? tam bir god of war olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambocuk -- 19 Mart 2018; 19:52:45 >
    1854 Mesaj
    O can barı kapatılıyordur umarım.
    |
    |
    Harabelerden dört dünya yaratıldı. Bizim için ve menschler için dünyalar: Gök, Ateş, Taş, Su. Her dünyayı bir diğerine dört Kapı bağlar: Arianus'u Pryan'a, Abarrach'a, Chelestra'ya. Düşmanlarımız için bir ıslahevi yapıldı: Labirent. Labirent diğer dünyalara Beşinci Kapı ile bağlanır: Nexus. Altıncı Kapı ortadadır, giriş sağlar: Vorteks. Ve her şey Yedinci Kapı aracılığı ile yapıldı.
    Son, başlangıçtı...
  • Binbaşı
    1676 Mesaj
    bana nedense ryse son of rome hatırlattı. ne ironiktir ki bir gow klasiği qte ryse da çok kullanılıyordu. bundaysa hiç yok neredeyse.
    |
    |
    islemci: intel i7 4790 3.6Ghz | Anakart: ASUS H97-PRO GAMER | Ram: Kingston 2x8GB Hyperx Fury DDR3 1600MHz | Ekran Karti: ASUS ROG STRİX RTX 2080 | SSD: 256GB OCZ Aglity 4, OCZ 240GB Vertex 460A | HD: WD Caviar Green 2TB | PSU: OCZ 750W 80 Moduler | CPU Sogutucu: COOLER MASTER TPC | Monitor: ASUS 27
  • Binbaşı
    1807 Mesaj
    Downgrade yemiş karkater detayları azalmışçı tayfayı şu videoyu izlemeye davet ediyorum. Kratos'un ortamdan ortama girdiğinde değişen ışık açılarıyla beraber vücudundaki her bir kas dokusunun deride bıraktığı izlere kadar görüyorsunuz sırttan kollara doğru açık olan yerlerde.

Dövüş sahneleri bir baltayla yapılabileceğin en iyisi olmuş bence, oyun sonuna kadar yapılacak olan upgradeler ile nerelere ulaşır bu hareketler bilmiyorum. Bence meta ortalaması 90'ın üstünü görür, buraya yazdım.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

tek tek adam dövmek hayal kırıklığına uğrattı umarım oynarken bunu unutturur ama god of warı god of war yapan şey oyunda yok buna inanamıyorum ve sanırım ortlaması 95 lerde olan bir efsane değilde ortlama bir oyun olacak hissi yarattı bu god of warın en büyük özelliğinin oyunda bulunmaması umarım yanılırım , o baltayı savurduğunda 10 larca canavara vurmalı ya en azından 4 tanesi aynı anda saldırsa ve en azından 4-5 tanesine aynı anda vuruyor olabilseydik resmen sırayla geliyorlar tekrar tekrar izliyorum kafayı yicem , ve ayrıca zıplıyamıyor olmak okadar göze batıyorki yani zıplama olsa kalabalık dğşmanlarda kamera geri çekilse havaya baltayla düşmanları uçursak havada kan bulutu yaratsak güzel olmazmıydı ? tam bir god of war olurdu

Belki de yapmışlardır öyle bir sey. Daha bu oyunun en başı. İlerki bölümlerde farklı bir şeyler yapmış olabilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    2025 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mehmet4428

O can barı kapatılıyordur umarım.

İlk tepkim benimde bu oldu hocam en azından Hud opacity falan olur muhtemelen..
    |
    |
    |
    |
    159 Mesaj
    Yine başlamış bizim çok bilmiş hatta oyunu önceden alıp deneyimleyen saygı değer kullanıcılarımız.Acaba neden 10 kişi arasından 2 kişi laf atmak istiyor? (Laf atan herkese diyorum hocam)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gtx1080tii -- 19 Mart 2018; 21:6:56 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: --CarpeDiem--

quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

Belki de yapmışlardır öyle bir sey. Daha bu oyunun en başı. İlerki bölümlerde farklı bir şeyler yapmış olabilirler.

umalımki bu oyundaki dövüş anlarının sadece %1 lik bir kısmı olsun ve geri kalan %99 luk kısımda hareketli heycanlı aksiyonlu savaş olsun
    |
    |

• Yüzbaşı
    300 Mesaj
    endişelendim... moralim baya bi bozuldu
    |
    |
    grafikler tamam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    2777 Mesaj
    Aman deyin oyun iyi çıksın yoksa forumundakilerin bir kısmı ciddi ciddi intihar eder.

Yalnız hiç dikkatimi çekmemiş fark eden arkadaşlara teşekkürler. Birini döverken diğeri, diğerleri geri çekiliyor, bulaşmıyor. Oyunun ilk kısımları diye böyledir herhalde. Diğer türlüsü çok saçma olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 19 Mart 2018; 21:39:44 >
    |
    |
Reklamlar
sohbet
son dakika
Paykasa
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,480
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.