Şimdi Ara

God of War ESRB Açıklaması Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
       ESRB (Eğlence Yazılımı Derecelendirme Kurulu) God of War'un derecelendirme açıklamasını paylaştı. Açıklama oyunun ne kadar şiddet içereceğine dair izlenim veriyor.

ESRB (Eğlence Yazılımı Derecelendirme Kurulu):

"God of War, oyuncuların oğluyla birlikte doğaüstü güçlere karşı savaşırken yarı-insan, yarı tanrı benzeri Kratos rolünü üstlendiği bir aksiyon-macera oyunudur. Omuz üzeri bir perspektiften, oyuncular Nors vahşi doğasında gezerken çeşitli düşmanlar (örneğin: rakip tanrılar / yarı tanrılar, canavarlar, ejderhalar, iskelet savaşçılar) ile savaşmak için balta, çift zincirli bıçaklar ve kılıçlar kullanacak. Savaşlar sık sık gerçekleşir ve kanlıdır, karakterler defalarca birbirlerini yumruklar ve tekmeler, düşmanları kesmek, delik deşik etmek için bıçaklar kullanılır. Büyük düşmanlar ve boss'lar daha şiddetli sekanslarda öldürülür: Kratos bir ejderhanın dilini bıçaklayıp keser, bir karakter bir Ogre'nin çenesini koparmak için balta kullanır. Bir sekans esnasında da, oyuncular hapsedilmiş bir karakterin kafasını kesecek (ekran dışı) ve kopmuş kafayı yanında taşıyacak; başsız cesetler diğer ekranlarda da görünür. Diyalog esnasında “f**k” ve “a*shole” kelimeleri geçmektedir." 

God of War 2018'in başlarında PlayStation 4 için çıkacak. 

• Çift zincirli bıçaklar mı diyor orada olley be :))))

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Efsane geliyor. Farklı Silahlar olacak mı acaba diyordum olacağı kesinleşti.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Çift zincirli bıçak derken Blade of Exile mi yoksa? Bak şimdi heyecanlanmaya başladım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • deadlight54 kullanıcısına yanıt
    Evet o olucak bende çok heyecanlandım

• Gel bee artık..200 TL köşede duruyor..Üşüyoruz be reiz.
  • BIÇAKLAR DİYOR HARİKA
  • OKUMAYIN SPOİLER İÇERİYOR .

• Cidden iyi spoiler yedik :)

• Şaşırmadım, şiddet içerikli bir oyun. Kratos tamam da, küçücük çocuğu şiddete alet etmeleri onaylanabilecek bir durum değil.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Önceki oyunları oynamadığım için bir şey anlamadım ama sonlara doğru spoiler var galiba yazıda

• sony beyciğim gerek yok böyle oyun tanıtımlarına biz God of War' un iyi olacağına inanıyoruz zaten :)

• quote:

Orjinalden alıntı: esmerbuyucu

Şaşırmadım, şiddet içerikli bir oyun. Kratos tamam da, küçücük çocuğu şiddete alet etmeleri onaylanabilecek bir durum değil.

Bence sen hiç Film yada yabancı dizi izleme :) bu orada olan olayların ve o senaryoların yanında minicik kalır.

• quote:

Şaşırmadım, şiddet içerikli bir oyun. Kratos tamam da, küçücük çocuğu şiddete alet etmeleri onaylanabilecek bir durum değil.

Outlast 2 'ye de sesini çıkardın mı ?
  • quote:

Her oyunda takır takır insan öldürülüyor hayvanlar kesiliyor biçiliyor katlediliyor, Vahşet var, Cinsellik var. Filmlerde dizilerde olan olaylar senaryolar bi acayip dediğin şeyler sürüsüyle sen gelmişsin bu oyunda çocuğu şiddete katmışlar diyorsun bence senin oturup bi düşünmen lazım.

• Herşeyi fanboyluğa vurun İnsan,Hayvan öldürmeyi katletmeyi sen diğerleri nasıl normale indirgiyorsa bende bunu o kadar indirgiyorum görende şitteti gerçek bi çocuk yaşıyor ve o olaylara tanık oluyor sanır hey Allahım ya :) Senin mantığınla harekete çıkarsak Bi çok dizi yasaklanmalı bi çok Film izlenmemeli ve bi çok Dünya Klasiği olmuş Romanlar yasaklanmalı Komik

• Neden acaba bu eleştirisel yorumları sadece PS4 oyunlarına yapıyorsun senin derdin belli

• Yıllardır bıkmadan usanmadan belirli markayı savunup eleştiri yapan olunca eleştirenin sevdiği markaya sataşmadan duramayan ve incir çekirdeğini doldurmayıp herkesin göreceli eğlence dünyasında kısır tartışmalar yapanların gerçekten psikolojik sorunları olduğunu düşünüyorum. Madem birbirinize ve eğlendiğiniz şeylere tahammülünüz yok, engelleme seçeneğiz var ama alışmış kudurmuştan beter derler ya, eğlence kültürünüz olmuş bunlar. Halbuki kasıtlı yapılan sataşmalara adam yerine koyup cevap vermezsen tüm cevaplardan daha anlamlı olurdu. Seviyeyi ve üslubu alçaltmaktan utanmıyorsunuz da bari harcadığınız zamana da mı acımıyorsunuz yahu?
  • Bu caps ide yorumlarmısınız sayın böyücü

God of War ESRB Açıklaması Yayınlandı

• Bırakın GoW 4'ü. One X'de gerçek 4K ile Marlow Brigsss.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.