Şimdi Ara

God of War: Chains of Olympus /// Kratos - Face Of The Ghost of Sparta (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
393
Cevap
0
Favori
34.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bende 3-10 versiyonlu psp fat var god of war açılmıyo neden olur bu?
    versiyonmu eski kaldı...
  • Elinde azrailin baltası olan hatunu öldüremiyorum. Hani karnına bunun baltayı saplıyoruz sonra tekrar canlanıyor falan. Maskeyi almaya gidince karnından baltayı çıkarıyor o bölüm...Enerjisi milim kademelere düşünce, bizim eleman tam kafasını yakalıyor bana X e basmamı söylüyor alet, basıyorum fakat elimden kaçıyor. Sonra beni öldürüyor. Yeşil toplardan atıyor sürekli. O topları kalkan ona geri yollayamıyor sanırım. Ben ona top atınca benim yeşil enerjiden yiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: erdierdi

Elinde azrailin baltası olan hatunu öldüremiyorum. Hani karnına bunun baltayı saplıyoruz sonra tekrar canlanıyor falan. Maskeyi almaya gidince karnından baltayı çıkarıyor o bölüm...Enerjisi milim kademelere düşünce, bizim eleman tam kafasını yakalıyor bana X e basmamı söylüyor alet, basıyorum fakat elimden kaçıyor. Sonra beni öldürüyor. Yeşil toplardan atıyor sürekli. O topları kalkan ona geri yollayamıyor sanırım. Ben ona top atınca benim yeşil enerjiden yiyor.

birincisi, o azarilin baltası değil "tırpan"ıdır

ikincisi o hatun değil..bir amcacağızdır

son olarak da,
    x basmanı söyler ama sen tam zamanında (yani çıkar çıkmaz) basamaz isen..sürece tekrar baştan başlaman gerekmektedir.

• quote:

Orjinalden alıntı: unik06

quote:

Elinde azrailin baltası olan hatunu öldüremiyorum. Hani karnına bunun baltayı saplıyoruz sonra tekrar canlanıyor falan. Maskeyi almaya gidince karnından baltayı çıkarıyor o bölüm...Enerjisi milim kademelere düşünce, bizim eleman tam kafasını yakalıyor bana X e basmamı söylüyor alet, basıyorum fakat elimden kaçıyor. Sonra beni öldürüyor. Yeşil toplardan atıyor sürekli. O topları kalkan ona geri yollayamıyor sanırım. Ben ona top atınca benim yeşil enerjiden yiyor.

birincisi, o azarilin baltası değil "tırpan"ıdır

ikincisi o hatun değil..bir amcacağızdır

son olarak da,
    x basmanı söyler ama sen tam zamanında (yani çıkar çıkmaz) basamaz isen..sürece tekrar baştan başlaman gerekmektedir.

sağol hocam. reflekslerimizi geliştirmemiz lazım. x çıkar çıkmaz basıyorum aslında. Bölümü hala geçemedim bu arada 2 gündür aynı yerdeyim.

• şu ana kadar pspde oynadığım en eğlenceli ve en güzel grafiklere sahip oyun. çok sevdim ya. ama herkes kısa diyor inşallah çok kısa değildir :D
  • quote:

sağol hocam. reflekslerimizi geliştirmemiz lazım. x çıkar çıkmaz basıyorum aslında. Bölümü hala geçemedim bu arada 2 gündür aynı yerdeyim.

ne demek,

aynı dediğin gibi... tamamen refleks meselesi
  • quote:

Orjinalden alıntı: msy3

bir yardım allah rızası icin delirdim vallla.takıldım bir yerde gecemiyorum.şişman dev amcanın duvara zincirli olduğu yerde taıldım.2 platform var ard arda bir tanesine atlıyorum digerine atlayamıyorum düşüp duruyorum.nedir çözümü?

bu bolumde bende takildim, nasil gececez? ikinci ikinci platforma atladigimda her zaman asagi dusup geberiyorum:) hizlica cevap verecek olan varsa sevinecegim. simdide sagolun.

atlayarak geciliyormus, kendim buldum cevabi:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mexfi -- 29 Haziran 2008; 16:03:51 >
  • ben oyunu her zorlukta bir kere bitirdim ve pc dahil bir çok oyundan daha fazla zevk aldım. Ama takildiğim bir yer oldu aslında takildiğim değil; ilk bölümlerde oklu mancınıkla ejderhayı vurduktan sonraki bölümde ufak bir alana geliyoruz bize ok atanlar var 2 tane merdivenden gelenler felan var orada ufak bir yapı var ve içinde açilmasi gereken bir kutu var ama o binaya iç bir şekilde giremedim her yerini kırmaya çaliştim tepesine zıplamaya çaliştim, ya girilmiyor ya da ben beceremedim. Dediğim bölümü hatirlayan ve çözümü bilen varsa şimdiden teşekkürler.
  • bende bir yerde takıldım bölüm adı : temple of courtyard
    4 heykel li yerlerine itince alt platfordan heykel çıkıyor gerideki kolla 4 heykele üstünden ışıkları sektirerek en baştaki ata çarpasını istiyor ama yapan varsa
    nasıl yapıcagını yazsa iyi olur
  • oyunu bitirene kadar bütün dikkatimi vererek oynadım sanki hayattan kopmuş gbi
  • arkadaşlar takıldığım yer çok basit belki ama ben anlamadım işte. bölüm siege of attica . kapının açılması için büyük sandığı mermerin üstüne götürdüm ve kapı açıldı .orası eyvallah ondan sonra avlu gibi bir yere geçtim ortada ağaç var. orda bir kapı daha var ancak o kapıyı açamıyorum..o mermerin üstüne geldiğimde kapı açılıyor ama ben koşarak yetişemiyorum..başka yolu var mı acep ? yoksa çok mu çalışmam lazım
  • orda ceset var önce kutuyu koycan sonra ceseti alp oraya koycan ceset arkalarda bende bi ara orda takıldım fakat ben kutuyu görmemiştimama sonra becerdim (bu arada oyunu dün aldım)
  • quote:

Orjinalden alıntı: worch

orda ceset var önce kutuyu koycan sonra ceseti alp oraya koycan ceset arkalarda bende bi ara orda takıldım fakat ben kutuyu görmemiştimama sonra becerdim (bu arada oyunu dün aldım)

çok teşekkürler torch .bu sabah hele şükür geçebildik. hayırlı olsun bu arada oyunun
  • beyler ben oyuna başladım ama nasıl save yapacam bi türlü bulamadım ya bi yardım ederseniz çok sevinecem
  • Mancınıkla ejderhaya ates ettikten sonra mancigin ucunu saga sevirip tekrar ates et. mermi sandigin oldugu bolmeye carpip orayi yıkıyor (ilerleyince oraya gelecen). arka planda cok uzakta sandigin oldugu bolmenin yıkıldıgını gorebilirsin.
  • arkadaşlar bir soru sormak istiyorum.ben god of war:chains of olympus oyununu orjinal olarak alacağım.versiyonum 3.90.oyunda herhangi bi takılma yaşar mıyım?

cewap yazarsanız sewinirim.

şimdiden teşekkürler...
  • arkadaşlar gerek kalmadı oyunu aldım gerçekten müthiş hayatımda oynadığım en iyi oyunlardan biri.
  • Ben biraz geç kaldım oynamak için ama güzel olmuş biraz kısa ve basit olmuş herkese tavsiye..
  • quote:

Orjinalden alıntı: kartal4891

Ben biraz geç kaldım oynamak için ama güzel olmuş biraz kısa ve basit olmuş herkese tavsiye..

kısa ama oynadığına pişman olan kimse yok
  • sacede videolar sessiz anladığım kadarıyla ama öyle bile oynanmaz....
    GOD OF WAR DEDİĞİN SON SES OYNANIR, İNAN BEN ODAMDA PSP Mİ 5+1 SES SİSTEMİNE BAĞLAYIP SON SES OYNUYODUM EVDE.... GÖRÜNTÜ YÜ PC YE AKTARIP OYNAMAYIDA DENEDİM AMA HEM ÖYLE GÖRÜNTÜ AKICI OLMUYO HEMDE PSP EKRANINDA AZ BİŞEY BÜYÜLTÜNCE GÖRÜNTÜ BULANIKLAŞIYO....
    quote:

Orjinalden alıntı: defected

bu oyunu nasıl ripli oynuyorlar allah akıl fikri versin ya.... sessiz god of war hayret valla...
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.