Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Go Back Adlı Program Kullanan Var mı? Önerileriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
21
Cevap
0
Favori
341
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Go Back Adlı Program Kullanan Var mı? Önerileriniz
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    87 Mesaj
    Bu program windowsu istediğiniz zaman geri almaya yarıyormuş.Yani sıfırdan bilgisayarınızı kuruyorsunuz her lazım olan programları yukluyorsunuz ve evet istediğim sistemim bu dedikten sonra bu programla komple yedekliyorsunuz ve her reset attığınızda ilk haline dönüyor aslında bu cafeler için bir programmış bu tür program bilen bu programa sahip olan buna benzer program adı bilen arkadaşlar varmı acaba?

|
    |
  • Yüzbaşı
    314 Mesaj
    en iyisi goback
    |
    |
  • Çavuş
    87 Mesaj
    ee bi deanlatsan kullanıosan go back iyi de neler yapar
    |
    |
  • Yüzbaşı
    487 Mesaj
    Go back iyi hoş ama sistem geri yükleme olayı windows xp nin kendi içinde geliyor zaten. Örneğin bilgisayarını ilk defa kurdun windowsu ilk defa yükledin ve herşey takır takır çalışıyor ama 3 hafta sonra bir problem oldu ve sorunu çözemedin. Hemen sistem geri yüklemeden sistemden atadığın o güne geri dönüyorsun.
    |
    |
  • Çavuş
    87 Mesaj
    onu 98 de de yapıyosun ...+98 de kullanıcam ben go back i...aynı şeyler diğil win geri alma ile...yokmu kullanan programı ?
    |
    |
  • Yarbay
    3268 Mesaj
    ben deer freeze kullanıyorum memnunum
    go back ıda kurdum ama beş para etmez bana gore yada ben yapamadım onun yuzunden harddısk tekı bılgılerım uçtu
    |
    |
  • Binbaşı
    1121 Mesaj
    nereden indirebilirm bu programı?boyutu nedir?
    |
    |
  • Çavuş
    87 Mesaj
    bende denemek isterim dediğin programı tam link var mı deneyelim
    |
    |
  • Çavuş
    87 Mesaj
    bende denemek isterim dediğin programı tam link var mı deneyelim
    |
    |
  • Teğmen
    121 Mesaj
    Bende link istiyorum bide ben deneyim
    |
    |
  • Yarbay
    3268 Mesaj
    dep fereeze mı?
    |
    |
  • Er
    14 Mesaj
    bence de en iyisi go back int. cafelerde sürekli kullanıyorum problem yasamadım
    yanlız sürekli güncel tutmanızda önemli
    |
    |
  • Çavuş
    87 Mesaj
    yaw iyide bi anlatsanız şunları yapabilirsiniz şöle yedeklersiniz şöle geri alırsınız filan..farkları şu..
    |
    |
  • Çavuş
    63 Mesaj
    daha detayli bilgi lütfen nereden indirecez
    |
    |
  • Teğmen
    142 Mesaj
    arkadaşlar ben goback i kullanıorum ve bir internet kafede bunu kullanıorum ve gerçekten çok memnunum bence kullanmanızı tavsiye ediorum yalnız bilgisayarınıza birkez goback i kurup başlattıgınızda her yeniden başlattıgınızda sistem kendini geri alıor ve başlattıktan sonra kurdugunuz bütün programlar silinior
    |
    |
  • Yarbay
    3268 Mesaj
    ben go back ı kurdugum zaman o gerı almayı yapamamıştım masaustune falan ne yuklersem aynı kalıyordu
    ama deep freeze ı yukledım sorunum cozuldu
    eğer istenırse topıc acıp anlatabılırım
    SAYGILAR...
    |
    |
  • Teğmen
    234 Mesaj
    deep frezee programi hakkinda biraz bilgi verirmisin arkadasim ?
    |
    |
  • Yarbay
    2325 Mesaj
    Valla benim de birsürü bilgiler bu program sayesinde uçtu gitti dikkatli olun.
    |
    |
  • Çavuş
    63 Mesaj
    ben deep freeze kurdum bilgisayarı kapatıp açtığımda kaydeetiğim tüm bilgiler uçup gidiyor silmeye çalıştım silemedim.Bu programı bilgisayardan nasıl kaldırabilirim yardımlarınızı bekliyorum
    |
    |
  • Çavuş
    87 Mesaj
    go back den de deep freeze den de şikayet var yanlış kurulumlardan dolayı sanırım.. Kurup çalıştıran memnun olanlar aşama aşama olarak burda anlatırsa herkes istifade eder kanımca... İnce ayrıntılar var kurulumlarda sanırım.
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,286
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.