Şimdi Ara

GNCTRKCLL BEN YAPTIM PAKETLERI! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
0
Favori
35.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende şimdi 500 dk ve 1500 sms aldım ama 500mb net alamıyorum. ararım birazdan

artı önceden gelen 30 tl yüklemeye 120 dakika bedava da devam mı ediyor bilmiyorum. 30 tl yükledim direk geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Loading -- 9 Haziran 2012; 21:58:23 >
  • Sitesinde kaldırıldı ama şu vakte kadar 2 saatten her yükleme yapan yararlandı
  • daha önceden haberim olsaydı bende 30tl yüklerdim daha dün akşam 20tl yükleme yaptım 30tl ye bedava 120dk olayı bitti diye:(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkcellden adam olmaz

• turkcell herkese iyi Yaranıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loading

Bende şimdi 500 dk ve 1500 sms aldım ama 500mb net alamıyorum. ararım birazdan

artı önceden gelen 30 tl yüklemeye 120 dakika bedava da devam mı ediyor bilmiyorum. 30 tl yükledim direk geldi

Ben de alamiyorum 500 dk ulasirsan beni bilgilendirirsen sevinirim ilk 10 gun aliyoruz gecince hallederler internetsiz kalirim bi kufur de benden yer.

• arıyorum MH'yi çalışma var diyo birşey yapamıyoruz diyo kimseye bağlanamıyorsun
  • quote:

arıyorum MH'yi çalışma var diyo birşey yapamıyoruz diyo kimseye bağlanamıyorsun

Sinir durum. Ben de şikayet mesaji yolladım belki yarın dönerler. Bende 100 mb (19 mayis 1 tl) var diye alamiyorum zannediyordum sen de alamiyormussun onu ogrendim

• halen sorun devam ediyor. kimseye ulaşamıyorum... iyileştirme çalışması bla bla.........
  • quote:

halen sorun devam ediyor. kimseye ulaşamıyorum... iyileştirme çalışması bla bla.........

Bi tarife yapmayı beceremedi koca operator.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneme_programı -- 11 Haziran 2012; 8:39:41 >
  • Faturalı BEN YAPTIM için 19 TL ya da 25 TL'nin üzerine sabit ücret almıyorlar
    19 TL'ye 500dk, 25 TL'ye 750 dk için ek bir sabit ücret ödemeye gerek yok
  • Sisteme bak. Turkcellde 2 ay durmam gerek sonra fırlicam aveaya zaten.

GNCTRKCLL BEN YAPTIM PAKETLERI!

Daha müsteriye nasıl mesaj yollanır bilmiyorlar tavra bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneme_programı -- 11 Haziran 2012; 12:30:46 >
  • Şimdi 500mb'ı alabildim. hattıma tanımlandı

BEN 500MB YAZIP 2222'YE GÖNDERİN
  • Sagolasin aldim ben de :)

• bende müşteri hizmetlerini aramış ve form oluşturmuşlardı sabah aradılar tekrar geri dönüş yapılacak vs dediler öğlen deneme amaçlı tekrar göndermiştim nihayet sonunda internet paketini alabildim demek genel bi sorun vardı

• yaştan dolayı katılamıyormuşum
  • Şimdi ben faturalıyım. Genç tarifeye geçsem sabit 29 tl ücreti var bu ücret alınacak mı yoksa sadece 19 tl mi yansıyacak arkadaşlar?
  • Sadece 500mb internet paketini alabiliyormuyuz ? İnternet paketi için sırf avea 19'luk pakete geçicektim acaba bu yeter mi bana kararsız kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zhny

Sadece 500mb internet paketini alabiliyormuyuz ? İnternet paketi için sırf avea 19'luk pakete geçicektim acaba bu yeter mi bana kararsız kaldım.

hayır alamıyorsun. 5 tl'lik paketleri alabilmen için 19tl'lik paketleri almanız şart
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zhny

Sadece 500mb internet paketini alabiliyormuyuz ? İnternet paketi için sırf avea 19'luk pakete geçicektim acaba bu yeter mi bana kararsız kaldım.

hayır alamıyorsun. 5 tl'lik paketleri alabilmen için 19tl'lik paketleri almanız şart

O zaman bir anlamı yok bence avea 19'luk paket daha cazip geliyor .
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.