Şimdi Ara

GNCTRKCLL BEN YAPTIM PAKETLERI! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
0
Favori
35.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kef14

quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

quote:

Ben faturalı genç tarifedeyim,

sabit ücret 29 tl (300 dak.)
    genc sms 5 tl (5,000 sms)
    İnternet 5 tl (100 mb)
    Ayrıca cayma bedelli kontratda var,

Şimdi; BEN YAPTIM 750 paketini almak istesem, yukarıdakilere ek olarak bana 750 dakika verilip hattıma 25 tl mi yansıtılacak?

Hazır Kart GençTarife ve Gençplus tarifelerindeysen kampanyadan faydalanabilirsin​.

Emin misiniz?

Ben turkcell.com.tr ye sitesinden Ana Sayfa> Konuşma ve Mesajlaşma> Faturalı Hat> GNCTRKCLL BEN YAPTIM 750 bölümüne giriyorum,

Nasıl kayıt olabilirim? Bölümünde

BEN 750 yazıp 2222’ye ücretsiz olarak gönderebilir, Turkcell İletişim Merkezleri'ne başvurabilir veya , 444 0 532 ya da 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsin.
    Paketten, 25 yaş altındaysan ve bireysel faturalı hatta sahipsen faydalanabilirsin.

Şeklinde yazıyor.

Ben zaten başvuru yaptım, bana şöyle bir mesaj geldi;

Genç Tarifedeki, BEN 750 Paketin bir sonraki fatura kesiminden itibaren geçerli olacaktır, Tarife ve paketin aktiflendiğinde kısa mesajla bilgi verilecektir.

Faturalı Yeni Genç Tarifeli arkadaşım mesaj atar atmaz 500 dakikası yüklendi.Ama eskiden olan 300Dk+3000sms silindi. Ayrıca 100 mb internet paketi 5 lira olduğu için onuda iptal etti arkadaş 5 liraya 500 mb aldı. Yani Ben yaptım paketine geçerseniz 300DK+3000sms gidiyor.

Ben eski genç tarife kullanıyorum mesaj attım bir sonraki fatura dönemi yükleneceği ve tarifemin Yeni Genç tarife olacagını yazan mesaj geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

İnternet 5 tl (100 mb)

Şimdi; BEN YAPTIM 750 paketini almak istesem, yukarıdakilere ek olarak bana 750 dakika verilip hattıma 25 tl mi yansıtılacak?

Hazır Kart GençTarife ve Gençplus tarifelerindeysen kampanyadan faydalanabilirsin​.

Emin misiniz?

Ben turkcell.com.tr ye sitesinden Ana Sayfa> Konuşma ve Mesajlaşma> Faturalı Hat> GNCTRKCLL BEN YAPTIM 750 bölümüne giriyorum,

BEN 750 yazıp 2222’ye ücretsiz olarak gönderebilir, Turkcell İletişim Merkezleri'ne başvurabilir veya , 444 0 532 ya da 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsin.
    Paketten, 25 yaş altındaysan ve bireysel faturalı hatta sahipsen faydalanabilirsin.

Şeklinde yazıyor.

Genç Tarifedeki, BEN 750 Paketin bir sonraki fatura kesiminden itibaren geçerli olacaktır, Tarife ve paketin aktiflendiğinde kısa mesajla bilgi verilecektir.

Bende o yazıyı turkcellin sitesinden aynen kopyalamıştım, ama demekki faturalı hatlarda faydalanabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: veziroglu

quote:

quote:

quote:

İnternet 5 tl (100 mb)

Emin misiniz?

Şeklinde yazıyor.

Faturalı Yeni Genç Tarifeli arkadaşım mesaj atar atmaz 500 dakikası yüklendi.Ama eskiden olan 300Dk+3000sms silindi. Ayrıca 100 mb internet paketi 5 lira olduğu için onuda iptal etti arkadaş 5 liraya 500 mb aldı. Yani Ben yaptım paketine geçerseniz 300DK+3000sms gidiyor.

Ben eski genç tarife kullanıyorum mesaj attım bir sonraki fatura dönemi yükleneceği ve tarifemin Yeni Genç tarife olacagını yazan mesaj geldi.

Ben 25 TL ye 750 dakika için başvuru yaptım, fatura kesminden itibaren aktif olacak dedi, biraz önce 19 tl ye 500 dakika içi başvuru yaptım hemen oldu, her yöne 300 dakıkam vardı, 84 dakika falan kalmıştı, sanırım onlar gitti.

GNCTRKCLL BEN YAPTIM PAKETLERI!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kef14 -- 28 Haziran 2012; 11:00:47 >

• bu 25 yaş sınır kadar saçma birşey görmedim sırf bu yuzden avea yada vodafonea gececem...
  • iyi paket aslında
  • quote:

Orijinalden alıntı: vetivet

iyi görünüyor. 500mb 5 tlye nasıl kıymışta vermiş

500 Mb ne olacak
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: veziroglu

quote:

quote:

quote:

İnternet 5 tl (100 mb)

Emin misiniz?

Şeklinde yazıyor.

Ben 25 TL ye 750 dakika için başvuru yaptım, fatura kesminden itibaren aktif olacak dedi, biraz önce 19 tl ye 500 dakika içi başvuru yaptım hemen oldu, her yöne 300 dakıkam vardı, 84 dakika falan kalmıştı, sanırım onlar gitti.

GNCTRKCLL BEN YAPTIM PAKETLERI!

2 gece bedavalar gitmemiş sadece yeni genç tarife için tanımlanıyor ama turkcell bu kıyağı yaparsa geçilecek paket aslında.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bir bilen varsa şunu soracağım;

bu pakete az önce tim de başvuru yaptım ancak yaşım 25 ten büyük olduğu için nişanlımın referansı ile abone olabileceğimi söylediler ve kayıt oldum ancak sitede referansla ilgili bir bilgi yok, referans ile abone olunabiliyor mu ben yaptım 500 e ?

ikinci sorum da bu tarifeye başvururken yanlışlıkla ilk başta mini paket 500 e kayıt yaptılar, yarın ben yaptım 500 e geçireceklerini söylediler. herhangi bi ek ücret öder miyim ?

cevap verecek olan kişilere şimdiden teşekkür ederim...
  • gnctürkcellde 100 mb 3 tlden 5 tl ye çıkmış.ben sadece 5 tl ye 500 mb almak istesem.konuşma ve sms istemesem oluyormu?5tlye 100mb alacağıma 500mb alayıım bari.
  • Bu turkcell tam uckagitci cikti. Numarami tasidim geldim. 15gun oldu. bir mesajla butun sartlari bir gunde degistirdi.

İste gelen mesaj
    24 Temmuzdan itibaren Ben Yaptim paketiyle aylik 19 TL'ye her yone 250dk ve Turkcell'lilerle 250 dk olmak uzere toplam 500 dk alabilirsin. Bu tarihten itibaren Ben Yaptim ek sms ve internet paketlerinin fiyati 7 TL olarak degisecektir.

Neyse turkcell bunu hep yapiyor. en kisa surede aziz dostum avea ya yaptigim ihaneti telafi etcem..

• daha yeni çıktı paket anında zamı koymuşlar
  • paket kaldırılmış durumca. hattım bu gece aktive olacak. yine de geçme şansım yok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert6385

paket kaldırılmış durumca. hattım bu gece aktive olacak. yine de geçme şansım yok mu ?

nası kaldırılmış paket?
  • quote:

Orijinalden alıntı: waybe

quote:

Orijinalden alıntı: mert6385

paket kaldırılmış durumca. hattım bu gece aktive olacak. yine de geçme şansım yok mu ?

nası kaldırılmış paket?

sayfası açılmıyor. faturalı olan içinde 24 temmuz son başvuru tarihi diyor.

faturasız için olanhttp://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/GNCTRKCLL-BEN-YAPTIM-Paketleri.aspx

faturalı için olan http://www.turkcell.com.tr/bireysel/Sayfalar/konusmavemesajlasma/faturalihat/gnctrkcll-ben-yaptim.aspx

• ben 19 temmuzda geçiş yaptığım için eski fiyattan geçerliymiş hatta ekleyeceğim internet ve sms için 5 er tl fark ödeyecekmişim. Bi an sinirlendim bu tarifeye geçmek için 60tl boşa taahhüt bozma parası ödüyorum

Ama bu terbiyesizlik resmen ilk defa görüyorum böyle birşey gözümden çok düşüyor turkcell.....
  • Turkcell tam bir dolandirii su yaptigina bak paket baslayali daha bir ay olmadik bunlardan bir cacik olmaz

• turkcell benide kaybetti artık almam bi daha bu paketi
  • turkcell beni de kaybetti...
  • acaba 250dk turkcelle doğru olan dakikalar bitince heryöne 250dk dan mı gidiyor yoksa turkcell bi ara faturalı hatlar için çıkarmıştı turkcell içi 100dk veriyordu heryönede 150veriyordu turkcelle 100dk bitince heryöne olan 150dakikadan değilde faturaya ekstradan yansıtıyordu onun gibimi oluyor bilen deneyen oldumu hiç turkcell içi 250dk bitince ve turkcelli birini aradığımızda heryöne 250dk dan mı gidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazy0067 -- 9 Ağustos 2012; 23:53:39 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.