Şimdi Ara

Gmail Giriş Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yakın zamanda Gmail hesabımın şifresini değiştirmiştim ve geçen gün şifreyi unuttum. Epey bir kombinasyon denedim ama sonunda çözdüm, lakin Google hesabımı askıya almış. Bir sürü mail yolladım ama henüz dönüş yapmadılar. Yani hesabın sahibi benim, Google'a her türlü kanıt gösterdim ama sonuç alamıyorum. Bir de bunlara ek olarak beni şüpheye düşüren bir şey var, Google'a bu bahsi geçen hesap ile giriş yapmaya çalıştığım zaman, "siz olduğunuzu doğrulayın" diyor. Ardından ise "making sure it's you" diyerekten bana şu mesajı gösteriyor; "Insert your security key into the USB port".
    Şimdi ilk olarak bende "security key" yani güvenlik anahtarı yok, böyle bir teknoloji kullanmadım hiçbir zaman, neden Google durup dururken benden bir güvenlik anahtarı istiyor algılayamadım. Yani yok yerden nasıl böyle bir şey ortaya çıkarabilirim ki? Bunun sebebi Google ile mi alakalı yoksa otomatik çıkan güvenlik anahtarı hatası ile mi bilemiyorum. Araştırmama rağmen geçerli bir çözüm bulamadım. Destek olabilirseniz çok makbule geçer arkadaşlar, teşekkür ediyorum şimdiden.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.