Şimdi Ara

Gm Discovery Play Store yeterli alan yok sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
24.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Malesef telefonsa yerden cok birsey yok duzelmesi icin napabilirim
    ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• UP kafayı yiyecem çözüm bulamadım

• Telefonu sıfırlayın.
  • Aynı sorun bende de baş gösterdi. Telefon hafızasında 190mb'lık yer açarak sorunu çözebildim. Olmazsa 200mb açarak deneyiniz. Umarım yardımı olur.
  • Sd kart

• Sanırım sorunu biliyorum. Sorun ROM azlığı Çözüm ise telefona SD kart takmak var ise miktarıniı yuükseltmek.Yani sd kart 4GB ise 8 veya 16 GB lik sd kart takmak.Bir çözümü daha var oda yuklu 1-2 uygulama silmek.

• berkan_74 B kullanıcısına yanıt
    Google play son sürüm hata veriyor ayarlar dan güncelleme yi kaldır ben yaptım düzeldi.RAM yetersiz şimdi ondan inmiyor ve güncellemiyor 4.4 sürüm

• AMC ile telefonu taratıyorum anca öyle yükleniyor ertesi gün gene aynı hata gene tarama yapıyorum hep böyle yapıcam sanırım
  • galiba ben yaptım, öncelikle;

ayarlar----uygulamalar----indirilenler----- google play hizmetleri açıyoruz

daha sonra verileri temizle diyoruz, temizledikten sonra - güncellemeleri kaldır diyoruz, kaldırdıktan sonra durdurmaya zorla diyoruz ve ardından devre dışı bırak diyoruz. çıkalım.

ayarlar----uygulamalar----indirilenler----- google play hizmetleri pasifse etkinleştirin kullanıma devam :) bende oldu işe yaradı saygılar.
  • quote:

Not: Bu hata çoğunlukla, eğer yüksek miktarda veriyi fiziksel hafızadan hafıza kartına aktardıysanız ve ön belleği doğru olarak temizlemezseniz ortaya çıkar.

Birinci adım:
    Örneğin 2mb dosya indireceksiniz.Bu dosya daha fazla alana gereksinim duyar.Örneğin 10gb bir oyun açılışında bilgisayarda 15-20gb alan istemesi gibi.Telefon hafızanızdan bazı şeyleri silmekle işe başlayın.Resim, video, fotoğraf vs.Bir sürü boş alan olsa bile.

İkinci Adım:
    Hafızada biraz yer açtınız, şimdi marketten App Cache Cleaner - 1Tap Clean programını indirin(program kaynaktan aynen alıntıdır, bu işlemi yapan başarılı bir program biliyorsanız onu deneyebilirsiniz.)

Üçüncü adım:
    Çoğu gitti azı kaldı.Programı açın, sistemi taramasını bekleyin, sonrasında ister her uygulamanın yanındaki çöp kutusu simgesine tıklayarak, ister hepsini birden yapmak için ekranın altındaki "Clear" düğmesine tıklayarak temizliğe başlayın.

Artık sistemde yer açtınız, uygulamaları indirebilir veya güncelleyebilirsiniz.

Kaynak

• Tmp341 kullanıcısına yanıt
    Dostum Allah razı olsun kaç haftadır bir çözüm bulamıyordum.1dakikada bütün sorunu çözdü.Şimdi rahat rahat indiriyorum

• Tmp341 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler. İşe yaradı.
  • Birşey değil.Kendim de şuan kullanıyorum ve hoşuma gitti.Fakat tam temizlik yapamıyor program durdurulmadan.Örneğin twitter'a ayarlardan durmaya zorlama yapmazsanız tam temizlemiyor.Ayarlara kadar girdiğinizde zaten kendiniz önbelleği temizlersiniz.Tavsiyem greenify ile beraber kullanmanız.Greenify ile arkaplan uygulamalarını durdurup cleaner ile de temizlik yaptırın.Yalnız bu ikisini sık kullanmayın, şarjınızı yer.Uzun süre kullanmayacağınız programları (3-5 saat ve üstü) durdurun.

Greenify
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tmp341

quote:

Not: Bu hata çoğunlukla, eğer yüksek miktarda veriyi fiziksel hafızadan hafıza kartına aktardıysanız ve ön belleği doğru olarak temizlemezseniz ortaya çıkar.

Birinci adım:
    Örneğin 2mb dosya indireceksiniz.Bu dosya daha fazla alana gereksinim duyar.Örneğin 10gb bir oyun açılışında bilgisayarda 15-20gb alan istemesi gibi.Telefon hafızanızdan bazı şeyleri silmekle işe başlayın.Resim, video, fotoğraf vs.Bir sürü boş alan olsa bile.

İkinci Adım:
    Hafızada biraz yer açtınız, şimdi marketten App Cache Cleaner - 1Tap Clean programını indirin(program kaynaktan aynen alıntıdır, bu işlemi yapan başarılı bir program biliyorsanız onu deneyebilirsiniz.)

Üçüncü adım:
    Çoğu gitti azı kaldı.Programı açın, sistemi taramasını bekleyin, sonrasında ister her uygulamanın yanındaki çöp kutusu simgesine tıklayarak, ister hepsini birden yapmak için ekranın altındaki "Clear" düğmesine tıklayarak temizliğe başlayın.

Artık sistemde yer açtınız, uygulamaları indirebilir veya güncelleyebilirsiniz.

Kaynak

Allah razı olsun kardeşim sistemde baya bi yer açtı Gm discovery kullanıyorum ben de işime yaradı gerçekten

• sistem yöneticisinden de temizleyince oluyor haberiniz olsun o kadar teferruata gerek kalmadı en azından bende de ama sorunu detaylı açıkladığı için teşekkürler arkadaşa
  • Güncellemeleri kaldırdım düzeldi benim sorunum ama store'u SD karta taşıyabiliyor muyuz ? Ben taşıyamadım da.
  • Uçan Terlik kullanıcısına yanıt
    Rootlu olmadan taşıyamazsınız.Ayrıca o tarz sistemsel programlar sd kartta verimli olmaz.
  • kardeşlerim çözüm şu; ayarlardan uygulamalar bölümüne gelin orda bulunan google chrome veya tarayıcınız hangisiyse onun verilerini sil deyin sonra güncellemeleri kaldır var tarayıcının, ona tıklayın ve sorun çözüldü...

alıntıdır.

Bende T50 var aynı sorundu çözüldü..
  • TaLeeBe T kullanıcısına yanıt
    Çözümü menu-sistem yoneticisi-temizlik daha sonrada tektus optimize deneyin ben demedim oldu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.