Şimdi Ara

*** GM DISCOVERY ELITE , ELITE 4G ve ELITE LITE | ANA KONU | S.S.S. | TEKNIK REHBER (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.438
Cevap
46
Favori
265.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    S2 veya g2 ninki plastik değimi sanki? Kasa hayet sağlam. hatta samsung gibi salak metal çerçeve soyulmaları gibi sorunuda yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha telefon yeni soyulmayı ne ara çözdünüz :) S2 nin aldığı darbeleri S4 alsa veya G2 alsa sanmıyorumki sağlam kalsın bizzat denedim. S2 kadar sağlamsa sorun yok demektir. birde konu 43 sayfa tek tek bakmak gerçekten çok zaman alır diye düşündüğüm için soruyorum. bariz bir problemi varmıdır yani donanım olarak veya başka bir problemi ? bunun haricinde aklıma takılan bişey yok gibi. olmadı pazartesi günü iade edicem G2yi.

not: S2 plastik değil mikrofiber arka kapak ve çelik kasa(metal türevi diye biliyorum plastikten sağlam) yapısı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak_55 -- 25 Nisan 2014; 12:30:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak_55

G2yi yeni aldım iade hakkım var hiç farketmediğim ve görmediğim ram olayı var. 2gb ram var telefonda ama bana 600mb civarı bırakılmış elit de 3gb diyor. bilmediğim için alan varsa yazabilirmi çünki diğer özellikler hemen hemen aynı eğer kasası sağlambir yapıya sahipse G2 veya S2 kadar ozaman alırım :) ileriye dönük yatırımlar neticede.

Ayrintili bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.http://forum.donanimhaber.com/m_89781311/f_//tm.htm#89781311

• elit boşda iken kullanılabilir ram kaç mb öğrenebilirmiyim acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak_55

elit boşda iken kullanılabilir ram kaç mb öğrenebilirmiyim acaba ?

2 gb

• elite lite cıktı mı birkaç internet sitesinde 1000 tl altı 16 gb lık elite lite var
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr_mrh

elite lite cıktı mı birkaç internet sitesinde 1000 tl altı 16 gb lık elite lite var

+1
  • burak_55 kullanıcısına yanıt
    soyulmayı çözemicek birşey yok. en ufak darbede kenar çerçevesi ezilip soyuluyordu samsungun. samsungun bütün yeni çıkan telefonlarını kullandım. elite yi bir defa yere düşürdüm yanısıra sert şekilde duvara sürttüm ancak leke ve ezik yok cihazda. samsunda bu gibi darbelerde nasıl ezikler ve çiziklerin oluştuğunu gördüm. o yüzden net konuşuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

quote:

Orijinalden alıntı: dr_mrh

elite lite cıktı mı birkaç internet sitesinde 1000 tl altı 16 gb lık elite lite var

+1

çıktı.alan arkadaşlar var.
  • Elite 2 gb cikti beyler yakinda bayilere dağitim baslar.

• Beyler elite 32 lik modeli ne zaman golda vatana gelir benim bir arkadas ay basi diyiyor sizin bir bilgeniz var mi

• 2. parttan mı bahsediyorsun
  • 2 olu 3 olu 4 olur artik hangisi cikacaksa
    bilgisi olan var mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PeterPan13 -- 25 Nisan 2014; 18:29:30 >
  • Nisan sonu mayis basi 2 gb modeli ile birlikte 2. partiler de dagitilicak deniyordu.

• Piyasada ne 2 gb var nede 3 gb var ben ne anladim bu isten

• quote:

Orijinalden alıntı: teardrop2882

Piyasada ne 2 gb var nede 3 gb var ben ne anladim bu isten

Telpanin elinde telefon kalmamis , suan siparis alamiyorlarmis, ben bayiye.sordum , dağıtım yapılan adet cok azms, ikinci.parti mal geldiğinde dağıtımı.yapılacakmis

• Kilit ekran ile Ana ekrana ayrı resimler koyamıyor muyuz?
  • kuzenim beyaz modelini almış. baya kurcaladım.

-fotoğraf kalitesi hem ön hem arka kamera için gayet kaliteli. eğer profesyonel kameranın kalitesini aramıyorsanız ve profesyonel fotoğraflar çekip yayınlamayacaksanız sizi fazlasıyla tatmin edecektir.

-şarjı beklediğim gibi pek detaylı bakmadım o konuya ama yaklaşık 2 3 saat kurcalamam sonucu oyun vs de oynadım yaklaşık 15 20 düşmüştü.

-sihirli kamera uygulamasını beğendim. hızlandırma gibi basit ama işlevsel uygulamalar çok yerinde olmuş.

-ellerim biraz küçük olduğu için şu "o" işaretli uygulama var tuş kilidi yapmak için ideal. aslında ben daha büyük ve hantal bir cihaz bekliyordum. beklediğimden daha iyi çıktı. cebe filan gayet sığıyor. öyle burda bahsedildiği gibi ekstra cep dikmeye gerek yok yani..!

-hızını çok sevdim. tabi ki 2.5 yıllık android telefon kullanıcısı olduğum ve 1 ghz tek çekirdekli işlemci kullandığımı da belirtmek isterim :)

-kasa kalitesini beğendim öyle çin malı basit bir kasa değil. gerçi cihaz komple çin malı ama sağlam hissi veriyor yani :)

-bu arada 4 gb uygulama için ayrılmış, 23 gb hafıza kartı olarak ayrılmış. 3 gb ramin 800 küsür mb i kullanılıyor. geri net 2 gb ram kalıyor. telefonun arka planında boşa çalışan uygulama olmadığı için telefon pek kasmıyor.

genel itibariyle parasını hak ediyor. yazın ben de ac li versiyonunu almayı düşünüyorum.

• ahokan A kullanıcısına yanıt
    ac linin cikip cikmayacagi bile belli deil ciksa da 1500 olur o paraya degmez

• Beyler elimde gmd var telefon sorunlu :) simdi elite alsam herhangi sorun yasaemiyim ??

Herangi sorunu olan varmi

Olu pixel sarj soketti beyaz lekeler veya baska sorunlar ?

• 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.