Şimdi Ara

Gm 5 Plus şarj sorunu çözüldü ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
3
Favori
158.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ?arj soketinde herhangi bir oynama mevcut mu ? ya da ?arj aletinizin kablosunda herhangi bir ezilme bükülme vs. mevcut mu ? Herhangi bir kullanycy hatasy mevcut de?ilse garantiye göndermeniz yerinde olacaktyr. Sorun yazylymsal da olabilir batarya kalibrasyonu yapmayy denemenizde fayda var.
  • iyi akşamlar öncelikle kendi şarz aletiyle şarz edin diye bi şeyyok kapat aç olayıda yalan işin özü snpdragon 617ile alakalı bende kullanıyorum + teknik destekçisiyim adam sabah kalkıyor ALLAH demeden müzik net vs açıyor buna hngi cihaz dayanır işlemci ısınıyor haliyle öylebi dünya yok micro chip e gelecek yazılım yönlendirmesiyle düzelecek nokta
  • Sarjdaykenmi kapatcaz😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyzaclskn B kullanıcısına yanıt
    maalesef ara ara tüm cihazlarda olan bir durum ama 100 şarjdan birinde başıma geliyor.. sık sık oluyorsa bence servise gidin.. temezsızlık olabilir, donanımsal
  • -ORKA- kullanıcısına yanıt
    bu durum cihaz ilk çıktıgında tüm kullanıcıların ortak problemiydi, daha sonra gelen ara güncellemelerle sorun neredeyse tamamen bitti.. yine de cihaz saf android oldugu icin bazı şeyleri kendisi yapmıyor, marketten ShutApp simli programı indirip kullanılmayan uygulamaları devre dışı bırakmanız tavsiye olunur. ortalama bir kullanımda neredeyse iki günü çıkartıyor cihaz..
  • Hsjdjdbeuxn H kullanıcısına yanıt
    kapatıp açma olayı artık konu dışıdır hocam, gelen güncellemelerle sorun çözüldü.. şarjınız çok gidiyorsa shutapp yükleyin, detaylar gm5 plus ana konuda mevcut
  • şarj %5 den 50 ye 60 ya kaç dakikakda şarj oluyo yani %5 de taktınız diyelim telefonu ilk yarım saat içinde yüzde kaç olucak yazabilicek varmı
  • lordham1995 L kullanıcısına yanıt
    hızlı şarjda %50 ye kadar yarım saatte doluyor, sonra hızlı şarjdan çıkıyor 90 dk civarında full doluyor...
  • Şarj sesleri çıkıyormu yani Tam şarj olunca bildirim varmı

• 06tezo 0 kullanıcısına yanıt
    ses ayarlarında yeri var ama bende ses çıkmıyor..
  • muyangor M kullanıcısına yanıt
    hocam ben telefonu alalı 14 gun oldu telefon kapalıyken sarz oldugunu goremıyorum sarz ısıgıda yanmıyor sorun nerdedır yardım lutfen
  • nzt89 N kullanıcısına yanıt
    Ayarlar - bildirimler - sağ üst carka tıkla. Bildirimleri gösteri işaretle

• quote:

Orijinalden alıntı: zaramnahya

Ayarlar - bildirimler - sağ üst carka tıkla. Bildirimleri gösteri işaretle

bu telefonu pedere almayı düşünüyorum hocam bu sorun çözülmüş diyorsun peki bilinen başka sorunu varmıdır ?
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    en büyük sorun sensör sorunu. sensörün konumu çok kenarda olduğu için teleofnla konuşurken telefonu biraz hareket ettirirseniz ekran açılıyor, doğal olarakta kulağınızla bir yerlere giriyorsunuz.. ya tutrken dikkat edeceksiniz yada konuşurken power tuşu ile ekranı kilitleyeceksiniz, yoksa her görüşme kabusa dönüyor.. onun haricinde abartılacak sorunu yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaramnahya

ŞARZ SORUNU YAŞAYAN ARKADAŞLAR...

yaklaşık 1 aylık kullanım sonrası izlenimlerim...

telefonu öncelikle kendi şarj cihazı ile sarj etmeye özen gösterin. (sanırım Quick şarj özelliğinden dolayı adaptör seçiyor)

ve en önemlisi buraya dikkat edin FULL ŞARJ olduktan sonra TELEFONU KAPATIP/AÇIN..

cihazın icinde bir sistem uygulaması cihazın uyumasına engel oluyor ve sürekli batarya tüketimine neden oluyor, maalesef hard format attıktan bir süre sonra bu problem yine aynı şekilde devam ediyor.. hard reset te etkin çözüm değil..

Tek çare google bu sıkıntıyı giderene kadar sarj ettikten sonra cihazı kapatıp açmak..
    o zaman şarj yaklaşık iki günü görüyor..

Suan sifir almayi dusunuyorum hocam sarj sikintisini guncelleme ile cozmuslermidir. Yoksa devam ediyormu hala guzel bi cozum bulmussunuz ama her sarf fullendiginde kapatip acmakda sikar bi yerden sonra

• Ana konuya bakarsanız hala sıkıntı yaşayan çok kişi var. Ben sıkıldım sattım.

• Gm5 plus modeli ilk çıkınca 3 ay kadar kullandım eşime verdim ısınma ve şarj sorunu vardı arada donunca açıp kapardı gm 4g aldım yeni bence daha akıcı donup kapanıp açma yok ısınma yok kamera ve hoparlörü pek iyi değil ama daha stabil.

• Donanım seviyesi olarak 4g ne kadar daha alt seviye olsa da gm5 den çok daha stabil olduğu herkesin ortak fikri zaten..

• bende de 12000 mah ppwer bank var bikere anca sarj edoyo 3 kere deistiridim power banki hepsinde ayni oldu acab hizli sarjlami alakali bilen varsa yardimci olabilirmi

• Bende batarya sorunu halen devam ediyor. Arkadaşın yazdığı gibi tam şarj ettikten sonra kapatıp açıyorum öyle düzeliyor ancak. Yapmazsam akşam 5 gibi %15'e iniyor.

Uygulamalar ve sistem güncel.

Sürekli böyle uğraşacak mıyız bununla?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.