Şimdi Ara

★★ GM 5 Plus Kullanıcıları Kulübü ★★ (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.156
Cevap
24
Favori
58.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Videoyu yükledim linkten bakabilirsiniz.

https://drive.google.com/file/d/0B7HxHpE9PmQJcERmNlJIcllSaUk/view?usp=drivesdk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERAL006 -- 4 Mart 2017; 20:55:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GENERAL006 kullanıcısına yanıt
    diğer kablo ile denedin mi
  • Evet onla da denedim aynı şekilde oldu, ayriyetten bu olay şarj %90 ve ustuyken oluyor.

Vaki geçirmeden servise götür

telefon garantide şu anda.henüz elime geçmedi ama cihaz takipten baktım.şarj soketini tamamen değiştirmisler sanırım.ayrıca ısınma problemini ve daha önce burada bahsettiğm ekranla kasa arasındaki ince çıtanın kendi bıraktığını,çıktığını da söylemiştim.ekranı ve anladığım kadarıyla anakart üzerindeki soğutma çipini garanti kapsamında değiştirmis.
  • Benimde öyle olacak muhtemelen ama daha veremedim, bende ısınma değil ama şarj kesilince hep uyanık kalıyor telefon, birde sormak istediğim fabrika ayarlarına döndürüyorlar mı telefonu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERAL006 -- 6 Mart 2017; 16:29:1 >
  • iyi günler arkadaşlar herkese. bu telefon hakkıında birkaç sorum olacak cevaplarsanız sevinirim:

1- xiaomi mi5 prime(64gb) ile bu telefon arasında kalmıştım ancak xiaomi nin imei kayıt sıkıntısı falan varmış. forumdaki konusunda öyle yazıyordu. hangisni tavsiye edersiniz kullanan arkadaşlar gm5 plustan memnun mu?

2- internetten alamıyorum limit yüzünden. bende telefonculara güvenemediğimden mecburen büyük mağazadan alıcam. vatanbilgisayar, teknosa ve turkcell inkileri inceledim. teknosa 1099 tl diğerleri 1199 tl. ben de teknosadan almaya karar verdim. garanti,bozulma durumu vs bir sorun çıkarsa teknosa güvenilir midir? teknosadan alan arkadaşlar varsa bilgilendirirse sevinirirm?

3- bir de lenovo k5 note ile bu telefonu kıyaslarsak son olark. sizce hangisi. xiaomiden büyük ihtimal vazgeçicem internet harici satılmadığı için ama lenovo ve gm5 plus arasında kalırsam sizce hangisini seçmeliyim?

4- incelediğim kadarıyla bulamadım ama cihazın kronik bir sorunu var mı şimdiye dek genel kulanıcıda görülen?

cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler. hayırlı forumlar.

bugün elime geçti telefon.telefon sıfırlanmış.yani fabrika ayarları gibi.şar problemi ortadan kalktı ekran ve anakart değişmiş.şarj konusunda sıkıntı yaşamıyorum fakat telefona mesaj falan geldiğinde titreşiminde bi sıkıntı var.sanki içinde bir parça boştaymış gibi titriyor.vidayı mı takamadılar artık naptılar bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyzır02561

iyi günler arkadaşlar herkese. bu telefon hakkıında birkaç sorum olacak cevaplarsanız sevinirim:

1- xiaomi mi5 prime(64gb) ile bu telefon arasında kalmıştım ancak xiaomi nin imei kayıt sıkıntısı falan varmış. forumdaki konusunda öyle yazıyordu. hangisni tavsiye edersiniz kullanan arkadaşlar gm5 plustan memnun mu?

2- internetten alamıyorum limit yüzünden. bende telefonculara güvenemediğimden mecburen büyük mağazadan alıcam. vatanbilgisayar, teknosa ve turkcell inkileri inceledim. teknosa 1099 tl diğerleri 1199 tl. ben de teknosadan almaya karar verdim. garanti,bozulma durumu vs bir sorun çıkarsa teknosa güvenilir midir? teknosadan alan arkadaşlar varsa bilgilendirirse sevinirirm?

3- bir de lenovo k5 note ile bu telefonu kıyaslarsak son olark. sizce hangisi. xiaomiden büyük ihtimal vazgeçicem internet harici satılmadığı için ama lenovo ve gm5 plus arasında kalırsam sizce hangisini seçmeliyim?

4- incelediğim kadarıyla bulamadım ama cihazın kronik bir sorunu var mı şimdiye dek genel kulanıcıda görülen?

cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler. hayırlı forumlar.

k5 note nasıl bilmem ama ben k6 note almaya gidip bunu aldım geldim pişman değilim.Kronik problemine rastlamadım 1 aydır kullanıyorum.Yazılımsal uykuya geçme problemi var gece %90 şarjı vardı sabah baktığımda %60a düşmüş.Artık yazılımla düzelirmi düzelmezmi bilmiyorum.Birde jak girişi standart değil o dezavantaj.Onun dışında kamera,performans falan gayet memnunum.

• eyzır02561 E kullanıcısına yanıt
    AltaNora kullanıcısına yanıt
    teknosa vatan veya diğer telefoncular farketmez telefonun servisi telpa... Aldıgınız yer telefonu tamir etmiyor en fazla sizin yerinize telefonu servise gönderiyor
    xiomi telefon rom root Imei vs uğraşmayı seviyorsanız telefona bir sıkıntı oldugunda servis güvencesinide yok fazedin zaten...

K5note a gelince Gm5in kameraları bariz şekilde daha iyi + güncelleme desteği ... K5 muhtemelen 6 da kalır

Ben 9 aydır 2 adet kullanıyorum gayet memnunum ama sıkıntı yaşayanlar her telefonda oldugu gibi bunda da var. Biraz narin telefon dikkatli kullanıldıgında sıkıntı yaratmaz@eyzır02561

Telefonu şarj ettikren sonra kapatıp acın... Uykuya geçmediğini gördüğünüz anda da bunu yapa bilirisniz.. @AltaNora
  • Kapatıp açmayla ne alakası var ? Yazılımsal bir sıkıntı bu kapatsanda değişmiyor hadi oldu diyelim her gün kapatıp açıcakmıyız telefonu.
  • AltaNora kullanıcısına yanıt
    @oskurrr @AltaNora

teşekürler cevaplar için arkadaşlar. 1 hafta önce kadar lg stylus 2 plus aldım benzer özellikli aynı segmentte. şimdilik memnunum cihazdan. cevaplar için teşekkür ederim tekrardan iyi geceler.
  • AltaNora kullanıcısına yanıt
    Alakası varki söylüyoruz güzel kardeşim... özellikle 7.1 den sonra şarja takıp cıkardıgında cihaz uyanık kalıyor ve kapatıp actıgında düzeliyor. 7.1 e geçene kadar ben bu durumu yaşamadım lakin 2016 nisan ayından beri farklı farklı kullanıcılar bu durumu yaşıyor ve çözüm olarak bu kapatıp açma işlemi işe yarıyor. Çok zor bir şey olmasa gerek kapatma tusuna basılı tutun yeniden başlat deyin 1 dakika içinde bitiyor... Kapatıp acmanın telefonunuza bir zararı yok merak etmeyin ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GENERAL006

Bende de aynı şekilde şarj soketinde temassızlık başladı telefonu alalı 7 ay oldu kesin ilerleyecek sizinki gibi olacak, bir daha GM kesinlikle almam.

ilerliyor evet. 1 ay önce çok nadir temas etmiyordu, şimdi ise çok nadir şarj ediyor.
    daha da almam. discoveryde de aynısı oldu. bu sondu.
    1 ay böyle idare edip, yeni telefon alcam en iyisi böyle yapmak
  • İyi günler servis telefonumu gm5 plus ile değiştirme kararı aldı sorunlardan dolayı , siyah renk mağazada yok bu hafta bekleyeceğim gelmezse arkası beyaz olandan alacağım. Beyaz olan kılıfsız kullanımda deforme oluyor mu ve gm5 plus d olandan mı almalıyım yardımcı olur musunuz?
  • Ben de siyah kullanıyorum ama forumda beyazların arka kapaklarının zamanla kirlendiği konuşulmuştu. Gene de tam bilmiyorum, kullanımla ilgili olabilir muhtamelen.

Bence tercih olarak çift simli olanı almanız daha iyi. İster tek hat ve hafıza kartı ile isterseniz çift hatla kullanabilirsiniz. Özellik olarak ikisi ayın zaten, tek hatlı olanları operatörler satıyor normalde.
  • Aktepe kullanıcısına yanıt
    Siyahını bekleyeceğim umarım gelir bir an önce, teşekkür ederim.
  • servise verin 1 saat içinde hallediyorlar@condorn
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    format atıyolar mı peki?
    çünkü benim 1 günümü alıyor herşeyin silinmesi, tekrar ayarlamak vs. o yüzden benim için önemli ve sormak istedim
  • O kesin fix işlem... Format atıyorlar lakin bizim attıgımız gibi değil komple cihaz ilk aldıgınız günki, gibi sıfı hale geliyor. KAyıtsız cihaz diyen googleplay bile kayıtlı yazmaya başlıyor anlamadım :)

o sorunla kullanmaktansa bi formatı çok görmeyin ;)
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.