Şimdi Ara

GiZLi numara sacmaligi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • turkcellde calisan arkadaslarim var acaba onlar bana bu gizli numara konusunda yardimci olabilirlermi biri arayip duruyorda orenmem lazim kimin aradigini
    ayrica bu gizli numara olayina ,bunu kaldirsinlar artik!

• adı üzerinde abi, gizli çalışanlar öğrenebilir mi bilemem ama bence sanmıyorum
  • savcılığa başvurmayı düşünmedinmi
  • varmis abi ben ayni seyi avea da yasadim musteri hizmetlerinin bana verdigi cevap harikaydi

savciliktan basvuruyorsunuz uygun gorurlerse dava aciyorsunuz ardindan yane dava sonucu sana uygun bir durumsa noyu soluyyorlar hocam artik numarayi ogrenene kadar hattina giriyolar bakiyorlar iste ondan sonra ogreniyorsun ogrenirsen haber ver
  • hocam haklısınız benımde kısa bır sure once aynı sekılde bır olay gelmıstı ben cozumu black list diye bir program kullanarak cozdum (program series 60 yada uiq sıstem işletim sistemı kullanan cep tellerınde kullanılıyor ) bu sekılde bılmedıgım numaraları kendısı yonlendırmesı suretıyule kurtuldum ama cok saglıklı bır cozum deıgıl cunku lıstenızdekı kısıler yoksa dısarıdan gelen aramalarıda alamıyorsunuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: muzo2000

turkcellde calisan arkadaslarim var acaba onlar bana bu gizli numara konusunda yardimci olabilirlermi biri arayip duruyorda orenmem lazim kimin aradigini
    ayrica bu gizli numara olayina ,bunu kaldirsinlar artik!

Simdi tanidigin turkcell calisaninin nerede calistigina gore degisir. Musteri hizmetleri yada baska bir mesru yontemle ogrenemzsin zira musteri hizmetleride kaldi gizli numara sizi arayan numaralari da goremez. Ancak sizin faturaniza yada size yansiyan herhangi bir ucrete itiraziniz durumunda sizin gorusme detaylariniza ulasilabilir ki buna da herkes ulasamaz. Diger taraftan bunu gorebilecek kisiler tabii ki var ama hicbir arkadasinizin boyle bir riske girecegini sanmam zira isinden olacaktir. Yasal ve mesru yol savciliktir bosuna musteri hizmetlerini arayip cenenizi yormayin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.