Şimdi Ara

GİZEMLİ USB SESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhabalar yazın çok ilginç bir olaya rastladım ama nasıl olduğunu da çözemedim aylardır. Benim bir vantilatörüm var arkadaşlar bir pervanesi kırıldı o yüzden böyle çılgınca sallanıyor. Şimdi tuhaf yanına geçelim arkadaşlar vantilatör prize takılı her açıldığında bilgisayardan usb çıkarma sesi çıkıyor ve bilgisayarla tek ortak bağlantıları aynı uzatma kablosuna bağlı olmaları. Başka prize takınca olmuyor ses ama nedense aynı uzatma kablosu ise oluyor wtf oldum ben sizin yorumlarınız neler bakalım.

• hocam video paylaşma şansın var mı Bende de şey olmuştu bilirsiniz dandik 1+1 USB ses sistemleri vardır onun aux kablosunu yukarı kaldırınca radyo gibi çalışıyordu birkaç kanal dinliyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dfk24 -- 17 Ocak 2019; 19:33:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dfk24 kullanıcısına yanıt

donanım haber uploadı uyuz çıktıhttps://youtu.be/953abfl3Z6U

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PanasonicKalemPilArda -- 17 Ocak 2019; 19:45:27 >
  • Benim amfi olayına benziyor bas vurdukça pc monitorunde dalgalanmalar oluyordu .

Şimdi olmuyor nedense

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pervanesinin bir kısmı kırık olduğu için motor zorlanıyor ve yüksek akım çekiyor. Bilgisayar, fazla güç gelmediğinden bu şekilde kararsız davranabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C8EB4BF65

Pervanesinin bir kısmı kırık olduğu için motor zorlanıyor ve yüksek akım çekiyor. Bilgisayar, fazla güç gelmediğinden bu şekilde kararsız davranabilir.
    mantıklı açıklama galiba gizem çözüldü dfsljgşmfds
  • Bahsi geçen USB sesini bi ben duyamadım herhalde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.