Şimdi Ara

Gittigidiyorda ucuza satan satıcı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
371
Cevap
18
Favori
49.502
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adam sicak fırsatçılari birbirine düşürdü kafalarda binbirsoru bıraktirdi bende 2paket bez aldım gelirmi diye düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk kez sıcak fırsatlar ailesi bir güvercin kadar ürkek ya la

• la korkacak birşey yok :) gg sorumluluğunda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crashserkan

Bu kanıya nerden vardiniz?

Bu satici bole bisi yapsa bebek bezi falan satmazki?

Alıntıları Göster
    Bu kafada ki alici vatandaş ile çiftlikbank mağdurları aynı kafa.

• Çalıntı kredi kartı olayı falan saçma öyle birşey yapamaz GG de satıcının adı soyadı ve banka bilgileri var onu geçin de aldığınız ürünleri kargo şubesinden teslim alın eğer vaat edilen ürün değilse kameralar önünde tutanak ile geri iade edersiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DolaBoynumaReis

Çalıntı kredi kartı olayı falan saçma öyle birşey yapamaz GG de satıcının adı soyadı ve banka bilgileri var onu geçin de aldığınız ürünleri kargo şubesinden teslim alın eğer vaat edilen ürün değilse kameralar önünde tutanak ile geri iade edersiniz.
    Hocam aynı dusuncedeyiz ben bana yakin olan sube adresini verdim ne olur ne olmaz diye

• quote:

Orijinalden alıntı: Yapayzeka037

Bu kafada ki alici vatandaş ile çiftlikbank mağdurları aynı kafa.

Alıntıları Göster
    Eger paketim gelirse buraya resim atip sizi etiketlicem

• OsmanlıKafası kullanıcısına yanıt
    ullumanitu U kullanıcısına yanıt
    Korkan kimse yok ki, ortada sadece korkutmaya çalışanlar var başınız yanar vs. diyerek. Bu olaydan, eğer dolandırıcılıksa, zarar görebilecek en fazla 3 muhatap var; satıcı, GittiGidiyor ve 3d güvenliksiz alışveriş imkanı veren Amazon. Ki olay büyümediği sürece yakalanırsa olan satıcıya olur, yoksa kimseye bir şey olmaz.

@ullumanitu

Anlamak istemeyen anlamıyor gibi, fazla zorlamayalım en iyisi. Pazartesi günü belli olacak benim ve diğer sipariş veren arkadaşlardan teslimat bekleyenlerin durumu. Sipariş vermeyenlerde çekirdeklerini hazırlayıp beklemeye geçsinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgehankalkan -- 8 Aralık 2018; 19:56:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilcrs

Seo işini çok hafife aldın yiğidim. Gittigidiyor da üst sıra desen belki hak vereceğim ama arama motorunda üst sıraya çıkmak bu kadar kolay olsa

Alıntıları Göster
    Bahsettiğim şey, SEO meselesi değil, SEO, bir inşaatta tabela neyse ekonomide de o. Ayrıca arama motorunda şu anda zaten üst sırada.

https://www.akakce.com/arama/?q=Arzum+Ok004-B&s=2

2 yıllık önlisans programlarından mezun web tasarımcılar ile yazılımcıların, üzerine web site yapılabilen her konuda uzman kesilip yıllarca bir işe ait lisansı, üstüne yüksek lisansı okuyup üstüne bir de her kademesinde çalışmış insanlara ders vermeye kalkışması şeklindeki cahil kibirleri, bir klasik oldu artık. AVM ışıklandırmasını sıvacıdan neden sormuyorsak, e-ticarette reklamı da yazılımcıdan o nedenle sormuyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: qzwxec

Bahsettiğim şey, SEO meselesi değil, SEO, bir inşaatta tabela neyse ekonomide de o. Ayrıca arama motorunda şu anda zaten üst sırada.

https://www.akakce.com/arama/?q=Arzum+Ok004-B&s=2

2 yıllık önlisans programlarından mezun web tasarımcılar ile yazılımcıların, üzerine web site yapılabilen her konuda uzman kesilip yıllarca bir işe ait lisansı, üstüne yüksek lisansı okuyup üstüne bir de her kademesinde çalışmış insanlara ders vermeye kalkışması şeklindeki cahil kibirleri, bir klasik oldu artık. AVM ışıklandırmasını sıvacıdan neden sormuyorsak, e-ticarette reklamı da yazılımcıdan o nedenle sormuyoruz.

Alıntıları Göster
    Akakçe nin bir arama motoru olmadığını yazmama gerek yoktur umarım.

Yazılımcıyım evet, seo dan anlamadığım anlamına gelmez. Örnek vereyim derken sıvamışsın.

• Takipteyim. Bakalım neler olacak :)

• ABSOLUT. kullanıcısına yanıt
    sıkıntı çıkmazsa 4 aylık bez zulada:)

• AslanAvda kullanıcısına yanıt
    İnşallah çıkmaz hocam :)

• Kargocu nezaretinde açın ve bir yandanda telefondan video kaydı yapın, mümkünse noter hazır bulunsun.

• büyükelçiyi de getirek mi:)

• AslanAvda kullanıcısına yanıt

• adres olarak karakolu vermek lazım, ne olur ne olmaz.
  • horozcu yavuz abi kullanıcısına yanıt
    Jandarma karakolunda askerim, stok yenilerse powerbank alacağım denemiş oluruz

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.