Şimdi Ara

▓Gittigidiyor WorldPuan Kampanyası (1 - 15 Ağustos) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
14
Favori
9.828
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eXPLoSioN26 kullanıcısına yanıt
    Katılabilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • clxa C kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • eXPLoSioN26 kullanıcısına yanıt
    Ben de eko kullanıyorum. Katılamadığım kampanya olmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen ay kampanya yok diye kartı hiç kullanmamıştım. Kampanya yoksa ing pegasus kullanıyorum. Sadaka gibi pegasus puan veriyor ama kisa süreli boykot amaçlı iyi oluyor.

• Bu yapıkredi enteresan banka arkadaşın limitinde boşluk var başvuruyoruz başvuruyoruz red ediyor. Yok mu kolay yolu? Birde opet worlde e de verirmi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seeder -- 31 Temmuz 2017; 19:18:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Super oldu.bi iki parca toplamda 1000 uzeri alisverisim olacakdi.Bekleyim dedim.İllaki (hepsiburada_gittigidiyor_n11) brinden world kampanyasi ckar dedim.Cikdi.Saol world gecen sene cok cimriydin ama bu sene fena deil.Kaptik 100 tl yi :)

• cep telefonlarında taksit yok mu yine?
    yapı krediden 1.600 tl nakit çekiyim dedim, geri ödemesi 10 ay taksitle toplam 1.750 çıktı. cep telefonunu telefonculardan almak daha mantıklı. taksit yapıyorlar en azından.
  • telefon değiştirme zamanı gelmişti birde çek veya indirim yakalarsak kaparız 100 wp yi :)
  • Cüzdanda görünmüyor kampanya

• Ben de kontrol ediyorum sabahtan beri. Gelmedi hâlâ kampanya cüzdan uygulamasına.

• Yok yok cüzdanda görünmüyor henüz

Edit:Worldcard sitesinde de kampanya ile ilgili herhangi bir bilgi yok şimdilik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Blof -- 1 Ağustos 2017; 10:2:58 >
  • bakalım ne zaman cüzdan a düşecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi airport34 -- 1 Ağustos 2017; 10:20:47 >
  • Gg da World kartlariniz alinir

• Gittigidiyor mobil uygulamaya da %4 ile %6 arası indirim kampanyası başladı umarım saat 4e kadar cüzdana düşerde faydalanırız
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaTaL_ErroR_44

Gittigidiyor mobil uygulamaya da %4 ile %6 arası indirim kampanyası başladı umarım saat 4e kadar cüzdana düşerde faydalanırız

cep telefonunda geçerli değilmiş :(
  • FaTaL_ErroR_44 kullanıcısına yanıt
    Dörde kadar düşer sanırım düşmez ise sıkıntı

• FaTaL_ErroR_44 kullanıcısına yanıt
    ben de sepeti yaptım bekliyorum hocam burdan da haber verelim cüzdana düştüğünde hemen sepeti bitirelim inşallah
  • bende sabah ŞOK kampanyası görünüyordu 2-31 ağustos arası , ama şimdi yok , büyük ihtimal GG kampanyasıda 2-31 olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blof

Yok yok cüzdanda görünmüyor henüz

Edit:Worldcard sitesinde de kampanya ile ilgili herhangi bir bilgi yok şimdilik.

http://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/gittigidiyorda-100-tl-puan/s-6833/c-7792

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.