Şimdi Ara

gittigidiyor world puan kampanyası (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
4
Favori
13.318
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eski tarih 10 adet çeyrek altınım var çoğu 2009,2011.

10 tane almak isteyenler için fiyat 1870 tl.

5 adet almak isteyenler için fiyat 935.
  • play kampanyasıyla cazip değilmi? 300öde > 270hesabına geçsin + 30+30=60lira puan kazan onlada benzin falan alınıyor

%5 çekler puan kampanyası birleşiyormu?
  • arkadaşlar bu gg den puan almak için son 6 hanesini kartın mesaj filan göndermeyeceğiz değil mi direk 3 taksit yaptığımda onlar yükleyecek puan
  • quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

play kampanyasıyla cazip değilmi? 300öde > 270hesabına geçsin + 30+30=60lira puan kazan onlada benzin falan alınıyor

%5 çekler puan kampanyası birleşiyormu?

bu play kampanyası nedir acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: impossiblems

Eski tarih 10 adet çeyrek altınım var çoğu 2009,2011.

10 tane almak isteyenler için fiyat 1870 tl.

5 adet almak isteyenler için fiyat 935.

pm
  • arkadaşlar gg de world kart hatası alan var mı şu sıralar? ödeme gerçekleşmedi deyip duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ariza

Arkadaşlar farklı 4 satıcıdan çeşitli ürünleri alıcam.hepsini tek sepette atıp ödeme yaparsam %10 dan yararlanırmıyım.Yoksa tek satıcıdan alınan ürünlerdemi geçerli bu kampanya.

hepsini tek sepette öderseniz kazanırsınız.
  • tek parça halinde 24 ayar 20 gr altın mevcuttur.isteyene 1 isteyene 2 ilan şeklinde gg den satışı yapılır.ilgilenenler pm atabilir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanim

GG %5 indirim Bulunur Fiyat için en iyi Teklif Yapana Verilir p.m. Atın Hesap Kullanıldıkdan Sonra Geri Alınacaktır!!!
    S.K: 25.09.2012 - 01.10.2012

pm atamıyorum göremezsiniz diyor sen bana mesaj atarmısın kaç para çek ?
  • Teşekkürler gittigidiyor... Kliksa neden World puana kampanya yapmıyor derken sen çıka geldin, sayfayı bir açtım ki ne göreyim istediğim 32LM3400 kodlu 3D TV hem de kliksadan ve kliksadaki fiyatından 30 tl daha düşüktü o gün. Hemen kaptım TV bugün geldi. Yarın kurulacak.

Yani bu kampanya sayesinde 765 tl ye 3D LED TV sahibi oldum. Bu fiyat LCD bakarken hem 3D hem 4 gözlük daha ne isterim....
  • satılık gittigidiyor %5 indirim hesapları bulunur.ilgilenenler pm atabilir..

• arkadaşlar hayrına gg %5çek veren bulunurmu? ya da hayr fiyatına:)

fiyat için pm atınız lütfen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByLabTek -- 27 Eylül 2012; 0:11:21 >
  • vakıftan puanı yatan var mı?
  • Motosiklet ve Aksesuar", "Ziynet ve Külçe Altın" ve "Emlak" dışında tüm kategorilerdeki ürünlerde geçerlidir.

Altın nasıl dahil oluyor ? Çeyrek alsak puan gelirmi?

• %5 gg aranıyor. para karşılığı alınır veya lmango aktarılmaz 20 lik hesaplarl takas edilebilir. irtibat p.m.
  • Tanesi 183 tl'den 5/6 adet farklı kategoride açılacak altın alımı yapacağım, iletişim pm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: impossiblems

Bu mesaj silindi.
    Kişileri teyit edip referanslılarda alım ve satım yapın.Farklı kategorilerde ilan açılacağı için hem alan için hem satan için sıkıntı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thundere -- 27 Eylül 2012; 16:07:11 >
  • Tanesi 183 tl'den 5/6 adet farklı kategoride açılacak altın alımı yapacağım, iletişim pm.
  • 5 adet altın almak istiyorum.. teklifler pm lütfen..
  • üç ayrı sepette 9-10'ar gram veya üç ayrı ilanda toplamda 3000 TL civarı gram altın alışverişi yapmak istiyorum. İgilenen PM atsın...
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.