Şimdi Ara

gittigidiyor world puan kampanyası (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
4
Favori
13.318
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çeyrek altın alımlarında %10 puan vermiyor, değil mi?
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ ALTINDA PUAN YOK YAZDI BANA, YAPI KREDİYİ ARADIM YOK DEDİ, WORD İNTERNET SAYFASINDA DA KAMPANYAYA ALTIN DAHİL DEĞİL YAZILMIŞ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliyizbizler

MÜŞTERİ HİZMETLERİ ALTINDA PUAN YOK YAZDI BANA, YAPI KREDİYİ ARADIM YOK DEDİ, WORD İNTERNET SAYFASINDA DA KAMPANYAYA ALTIN DAHİL DEĞİL YAZILMIŞ.

Şimdi kampanyaya altın dahil mi hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cartok

quote:

Orijinalden alıntı: fenerliyizbizler

MÜŞTERİ HİZMETLERİ ALTINDA PUAN YOK YAZDI BANA, YAPI KREDİYİ ARADIM YOK DEDİ, WORD İNTERNET SAYFASINDA DA KAMPANYAYA ALTIN DAHİL DEĞİL YAZILMIŞ.

Şimdi kampanyaya altın dahil mi hocam?

DAHİL HOCAM AMA PUAN YERİNE SIFIR ÇEKECEKMİŞİZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: karamsar1İ

quote:

Orijinalden alıntı: maydemir52

quote:

Orijinalden alıntı: polyo

altına puan var mı yok mu ?Herkes umursamaz şekilde alım yapıyor.Sanırım var

Kampanya GittiGidiyor.com'da yer alan "Seyahat", "Otomobil, Motosiklet ve Aksesuar", "Ziynet ve Külçe Altın" ve "Emlak" dışında tüm kategorilerdeki ürünlerde geçerlidir.

böyle saçmalık mı olur. benim satın aldığım tarihte ykb nin sitesinde hiçbir bilgi yoktu ve gg de altında geçersizdir ibaresi yoktu.
    resmen dolandırıldık puan yüklenmezse.

Terbiyesiz herifler, ilk mesaja arkadaşın yapıştırdığı şartlara bakın "altın dahil değil" yazmıyordu, sonradan keyfi olarak eklemişler

Satıcıya mesaj attım boşuna gönderme diye, satışı iptal ettim.. Farklı kategoride açarsa alırım. Bu gerizekalı gg kullandığım %5 çekimi geri verir mi acaba?

• Gittigidiyora şikayet mesajı attım ve eğer worldpuan yatmazsa şikayetvara yazıcam oda olmazsa sırf alıcıları kandırdıkları için gerekli yerlere şikayette bulunucam. Sizde mesaj atın hakkımızı arayalım. Biz koyun olursak daha çok yolarlar böyle.

Bu arada play in internet alışverişlerinde %10 puan kampanyası vardı. O gg de geçiyormu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar yeni kampanya şartlarından önce alım yapanların worldpuanları yüklenecekmiş. Teyidini aldım nereden diye sormayın lütfen konu kapansın

Şu andan itibaren altın alanlara puan yükleme olmayacak ama ona göre alım yapın
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinematic

arkadaşlar yeni kampanya şartlarından önce alım yapanların worldpuanları yüklenecekmiş. Teyidini aldım nereden diye sormayın lütfen konu kapansın

Şu andan itibaren altın alanlara puan yükleme olmayacak ama ona göre alım yapın

Şu an dediğin hangi zaman tam olarak söyler misin? Saat saat siparişleri mi kontrol edecekler? Ayrıca zırt pırt kampanya şartıyla oynayan bir firmaya ne kadar güvenilir?
  • altın şartları belirtilmeden önceki bütün siparişler geçerli. Büyük ihtimal şimdi ki alımlar da geçerli olacak ama ben garanti olanı söyledim Lütfen daha fazla bu konuyu uzatmayalım
  • Kampanyadan faydalanmak isteyenlere farklı kategoride (iphone-ipad) ilan açılıp, uygun fiyata yeni tarihli çeyrek altın satabilirim.PM
  • quote:

Orijinalden alıntı: oaston

quote:

Orijinalden alıntı: karamsar1İ

quote:

Orijinalden alıntı: maydemir52

quote:

Orijinalden alıntı: polyo

altına puan var mı yok mu ?Herkes umursamaz şekilde alım yapıyor.Sanırım var

Kampanya GittiGidiyor.com'da yer alan "Seyahat", "Otomobil, Motosiklet ve Aksesuar", "Ziynet ve Külçe Altın" ve "Emlak" dışında tüm kategorilerdeki ürünlerde geçerlidir.

böyle saçmalık mı olur. benim satın aldığım tarihte ykb nin sitesinde hiçbir bilgi yoktu ve gg de altında geçersizdir ibaresi yoktu.
    resmen dolandırıldık puan yüklenmezse.

Terbiyesiz herifler, ilk mesaja arkadaşın yapıştırdığı şartlara bakın "altın dahil değil" yazmıyordu, sonradan keyfi olarak eklemişler

Satıcıya mesaj attım boşuna gönderme diye, satışı iptal ettim.. Farklı kategoride açarsa alırım. Bu gerizekalı gg kullandığım %5 çekimi geri verir mi acaba?

%5 i ben bikeresinde kullanarak ürün almıştım gg satışı iptal etmişti. suç benimdi.. ona rağmen mesaj attım gg sitesinden mh. ye geri iade ettiler 1 ay da süreli olmuştu.. hatta ben %10 istemiştimde onlar bu tarz hediye çekimiz mevcut değil malesef demişlerdi

• GG'ye kızıyoruz, söyleniyoruz ama ilk yayınlanan şartlarda "altın alımı geçerli değildir" gibi bir ifade yazmamasına rağmen kaç kişi GG ve YKB müşteri hizmetlerini aradı bunu hiç düşündünüz mü, özellikle GG ilk günlerde hep geçerli cevabını veriyorken bazı arkadaşlar hala sorgulamakta inat etti. Bir de bu yönden bakalım...
  • %5 cek ile 787 liraya arc s aldım 79 lirada puan yuklenecek kargo ile beraber 710 liraya gelecekki benim için baya karlı alıs veriş oldu adios ile aldım bakalım ucak bileti için bişeyler yaptıracagım bayramda benim için baya karlı bir alışveriş olcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flexi_

GG'ye kızıyoruz, söyleniyoruz ama ilk yayınlanan şartlarda "altın alımı geçerli değildir" gibi bir ifade yazmamasına rağmen kaç kişi GG ve YKB müşteri hizmetlerini aradı bunu hiç düşündünüz mü, özellikle GG ilk günlerde hep geçerli cevabını veriyorken bazı arkadaşlar hala sorgulamakta inat etti. Bir de bu yönden bakalım...

Bu olayın baş müsebbibinin bahsettiğin işgüzarlar olduğuna inanıyorum..

Bu arada ggden mesaj geldi, puanımın yatacağı konusunda garanti verdi.. Sebebi ne olursa olsun dalga geçer gibi insana önce eşşeğini kaybettirip sonra bulduruyorlar, bunun için teşekkür etmeyeceğim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oaston -- 25 Eylül 2012; 22:34:17 >
  • Neyse altın dahil olmadığına göre;
    Altın alıcı ve satıcıları meydana çıkabilir.Önceden siteden ucuza satanlardan almak avantajlı idi ama şimdi gene eskiye döndük.

Altınkaynakta çeyrek eski satış 171 tl, yeni satış 174 gözüküyor.Hemen 6 adet için hesaplayalım

6*171=1026+100(%10 WP)=1126/0,95=1185+listeleme+kargo
  • 5 adet yeni ceyrek + 1 adet gr. altın almak isteyenler pm atınız.
  • GG %5 indirim Bulunur Fiyat için en iyi Teklif Yapana Verilir p.m. Atın Hesap Kullanıldıkdan Sonra Geri Alınacaktır!!!
    S.K: 25.09.2012 - 01.10.2012
  • 6'lı çeyrek Eko paket bulunur
  • Yeni tarihli 5 çeyrek alımı yapmayı düşünüyorum sağolsun pm atan arkadaşlar var kampanya bitimine kadar en uygun fiyata almayı düşünüyorum. Teklif yapmak isteyenler pm atabilir.
  • farklı kategoride 5 yeni tarihli çeyrek kargo dahil 950 TL den ilan açabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.