Şimdi Ara

gittigidiyor bonus kampanyası(17-23 kasım) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
3
Favori
10.410
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cancantürk

quote:

Orijinalden alıntı: jackals01

arkadaşlar %5 indirim ve %10 bonus var diye canon 600d sipariş ettim fakat aldıktan sonra şu yazı kafamı kurcalamaya başladı "Shop&Miles, Miles&Smiles kredi kartları, Amex, sanal kartlar, debit kartlar, ekspress limit işlemleri ve bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir." benim kartımın limiti 750 liraydı üzerine 600 lira ekleyip aldım buradaki ekspress limitten kasıt nedir 100 lira bonus kartıma yüklenmeyecek mi?

Ekspress limit dahil değilmiş. Karttan 750 harcadıysan 75 TL gelir.

şimdi sizi okuyunca bende jeton düştü.
    şimdi size 10 bilinmiyenli bi denklemin çözümü hakkında yardım istiyeceğim.
    Benim kredi kartıma a 1800 ytl ödeme yapacaktım oldugum yerdeki 2 atm de para sıkısınca yatıramadım ve arkadasa durumu söledim o yatıracaktı bende ona güvendim ve 9000 ytl lik kartımda sadece 400 ytl limit olmasına karşın arkadaşım kredi kartı borcumu yatırdı diye düşünüp %5 hediye ceki ile 1015 ytl degerinde altın aldım.

Sonra garanti bankası na girdiğimde limitimin -600 ytl oldugunu gördüm ve çok şaşırdım .Ama bir anlam veremedim neyse arkadaşı aradım işim vardı 2 saate yatırıyorum dedi.

Şimdi baktım ki arkadaş 800 ytl yatırınca limtim +200 ytl olmuş.

Şimdi ben alışveriş yaptıgımda sadece 400 ytlilk kısım içinmi bonus kazanacagım yoksa halen acık provizyonda beklediği için alışveriş ve hesaba geçtiğinde limitim +200 oldugum için 100 ytl kazanırmıyım.

Eğerki kazanamassam bonusu yarına garanti bankasını arayıp alışverişi iptal ettirecem ve express limitide .Peki bundan sonra tekrardan gg üzerinden alış veriş yapsam 100 ytl bonus kazanmak için gg bana %5 lik hediye çekimi tekrardan verecekmi :S

Of allahım ya ilk defa uygun fiyata aldım dedim başıma şu gelenlere bak..

Tavsiyeleriniz nedir arkadaşlar ben yarın garantiyi arayıp durumu soracagım evet bonus alamassanız derse nasıl iptal ettirecem veya iptal ettirsem gg %5 çekimi yeniden veririmi yardım lütfen :((

• quote:

Orijinalden alıntı: achillus79

quote:

quote:

arkadaşlar %5 indirim ve %10 bonus var diye canon 600d sipariş ettim fakat aldıktan sonra şu yazı kafamı kurcalamaya başladı "Shop&Miles, Miles&Smiles kredi kartları, Amex, sanal kartlar, debit kartlar, ekspress limit işlemleri ve bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir." benim kartımın limiti 750 liraydı üzerine 600 lira ekleyip aldım buradaki ekspress limitten kasıt nedir 100 lira bonus kartıma yüklenmeyecek mi?

Benim kredi kartıma a 1800 ytl ödeme yapacaktım oldugum yerdeki 2 atm de para sıkısınca yatıramadım ve arkadasa durumu söledim o yatıracaktı bende ona güvendim ve 9000 ytl lik kartımda sadece 400 ytl limit olmasına karşın arkadaşım kredi kartı borcumu yatırdı diye düşünüp %5 hediye ceki ile 1015 ytl degerinde altın aldım.

Sonra garanti bankası na girdiğimde limitimin -600 ytl oldugunu gördüm ve çok şaşırdım .Ama bir anlam veremedim neyse arkadaşı aradım işim vardı 2 saate yatırıyorum dedi.

Şimdi ben alışveriş yaptıgımda sadece 400 ytlilk kısım içinmi bonus kazanacagım yoksa halen acık provizyonda beklediği için alışveriş ve hesaba geçtiğinde limitim +200 oldugum için 100 ytl kazanırmıyım.

Eğerki kazanamassam bonusu yarına garanti bankasını arayıp alışverişi iptal ettirecem ve express limitide .Peki bundan sonra tekrardan gg üzerinden alış veriş yapsam 100 ytl bonus kazanmak için gg bana %5 lik hediye çekimi tekrardan verecekmi :S

Tavsiyeleriniz nedir arkadaşlar ben yarın garantiyi arayıp durumu soracagım evet bonus alamassanız derse nasıl iptal ettirecem veya iptal ettirsem gg %5 çekimi yeniden veririmi yardım lütfen :((

Kartınıza ekspress limit tanımlı mı? Yoksa normal limitiniz eksi bakiyeye mi düştü acaba? Anlattıklarınızdan benim anladığım, normal limitiniz eksiye düşmüş! M.h yi arayın, net bilgiyi oradan alın.

• quote:

quote:

quote:

merak etmeyin ekpres limit para yatırınca artan limit anlamına gelmemektedir. içiniz rahat olsun bonusunuz tam yatar. tek sıkıntı eksiye düştüdüz diye limit aşım faizi alabilirler. geçen ay bende eksi limite düşünce limit artırım talebinde bulundum 2 gün geçmedi limitim artırıldı. artırılmasa para yatırıp artıya çıkacaktım limitartırıldı diye para yatırmadım ve 2 gün eksi bakiyede kaldı diye limit aşım faizi yansıtmışlardı.

bu arada garantinin ekpres limit tanımı:
    quote:

Ekspres limit (Tüketici kredisi limiti) nedir?
    Ekspres Kredi, taksit ödemelerini kredi kartı aracılığıyla yapacağınız, üye işyerlerimizle bankamız arasında yapılan özel anlaşmalarla tanımlanmış olan, taksitli alışveriş işlemlerinde kullanabileceğiniz kredi kartı limitinden bağımsız ayrı bir kredi ürünümüzdür.
    Kredi kartı, sadece bu ürünün aylık taksitlerinin ödenmesine aracılık ederek, bu işlemlere ait taksitleri kredi kartı ekstresi içinde takip etmenizi sağlar. Ekspres Kredi, kredi kartı alışveriş limitinizin dışında işlem anında yapılan kredi değerlendirmesi sonrasında tesis edilen, ilave bir bireysel kredi ürünüdür.
    Mevcut kredi kartı limitinizin dışında bir kredi ürünü olması nedeniyle işlem anında bu kredi için otomatik değerlendirme yapılır. Bu değerlendirme sonunda kredi kullanımına onay verilmesi durumunda üye işyerindeki POS üzerinden bu kredi kullandırılır.

• öncelikle yardımcı olan arkadaşlara tşkler .mh aradım ve gerekli bilgiyi aldım ve ilerki günlerde başka arkadaşlarımızın başına böle bi durum geldiğinde bilgilendirme adına görüşmeyi anlatayım .

Kredi kartımın akşam -600 limite düştüğünü söyledim hesabıma baktı öyle bişi yok su anda +200 dedi .Bende -600 e düştüğünü ve sonra benim +800 hesaba para yatırdığımı söyledim.Ve neden -600 e düştüğümü ve bunun express limtitten kullanılması durumunda bonus alamayacağımı anlattım .

Benim kartımın 7200 ytl civarında express limiti olduğunu ve ordan herhangi bir işlem yapılmadığını söyledi ,peki neden - hesaba düştüğümü sorunca herkartın belli bir oranda - limiti olduğunu söyledi ee benim karıtımın limiti 9000 ytl olunca -600 havada civa kalıyo.

işin özeti her kartın belli bir oranda 100 de 10 gibi bi - düşme limiti olduğunu öğrendim bylaptek arkadaşında dediği gibi orda sadece - de kaldığımız gün bazında faiz ücreti alınabilir.Bende telefonda express limitimi iptal ettrin dedim.Söylediği zaten anlaşmalı yerlerde oluyomus size bir sıkıntısı yok falan filan dedi,iptalini yapmadık.

neyse sorun yokmus cok sevindim ama express limiti halen anlayamadım .

bu arada altın alacak ardakaşlar dogrudan 10 gr 1079 ytl ama 5 gr lı 2 tane alıcan 1070 ytl oluyo .işte linki

http://urun.gittigidiyor.com/mucevher-saat/5-gr-kulce-altin-kargo-dahil-68433977

herkese bol bonuslu günler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi achillus79 -- 18 Kasım 2012; 13:27:53 >

• quote:

öncelikle yardımcı olan arkadaşlara tşkler .mh aradım ve gerekli bilgiyi aldım ve ilerki günlerde başka arkadaşlarımızın başına böle bi durum geldiğinde bilgilendirme adına görüşmeyi anlatayım .

Kredi kartımın akşam -600 limite düştüğünü söyledim hesabıma baktı öyle bişi yok su anda +200 dedi .Bende -600 e düştüğünü ve sonra benim +800 hesaba para yatırdığımı söyledim.Ve neden -600 e düştüğümü ve bunun express limtitten kullanılması durumunda bonus alamayacağımı anlattım .

Benim kartımın 7200 ytl civarında express limiti olduğunu ve ordan herhangi bir işlem yapılmadığını söyledi ,peki neden - hesaba düştüğümü sorunca herkartın belli bir oranda - limiti olduğunu söyledi ee benim karıtımın limiti 9000 ytl olunca -600 havada civa kalıyo.

işin özeti her kartın belli bir oranda 100 de 10 gibi bi - düşme limiti olduğunu öğrendim bylaptek arkadaşında dediği gibi orda sadece - de kaldığımız gün bazında faiz ücreti alınabilir.Bende telefonda express limitimi iptal ettrin dedim.Söylediği zaten anlaşmalı yerlerde oluyomus size bir sıkıntısı yok falan filan dedi,iptalini yapmadık.

neyse sorun yokmus cok sevindim ama express limiti halen anlayamadım .

herkese bol bonuslu günler

Sizin dediğiniz şey limit aşım hocam.
    Bazı bankalar kart limitinin %10 kadar limiti aşmaya izin verip o aşılan tutarı ödeyene kadar %2,34 faiz işletiyor haberiniz olsun.

• Sayın Ulu,

Altın alımlarında bonus kampanyası geçerli değildir. Teşekkür ederiz.

İyi Alışverişler. Saygılarımızla,

GittiGidiyor Destek Hattı - Oruç
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulu_turk

Sayın Ulu,

Haydaaaa :)
  • quote:

Sayın Ulu,

Bu kadar tutarsız bir olay olabilir mi?
  • bence yanlışbilgi verilmiş .müşteri yetkilisi sinem geçerli demişti.Ve detaylar okunduğunu zaman da anlaşılıyo zaten.
  • quote:

Sayın Ulu,

Bence sebebini sormak lazım bu açıklamadan sonra, hangi maddeye göre böyle diyebiliyorsun diye..!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen gg üzerinden aldıgım altın hangi bölümde geciyo diye internet bankacılıgıyla baktım ne görem :D elektronik bölümü yazıyo .Dünkü aldıgım acık provizyonda beklediği için göremiyorum .
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

quote:

Sayın Ulu,

Bence sebebini sormak lazım bu açıklamadan sonra, hangi maddeye göre böyle diyebiliyorsun diye..!

önceki kampanyalarda aynı koşullar yazıyordu her bonus kampanyasında dahil oldu bunda olmaması saçma olur
  • Garanti mh yi arayan oldu mu konu hakkında bilgi için boş yere altın almıyalım.1016 liraya 10gr altın 6 taksit ve 100 tl bonus çok avantajlı olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuzminRahTs?z!

Garanti mh yi arayan oldu mu konu hakkında bilgi için boş yere altın almıyalım.1016 liraya 10gr altın 6 taksit ve 100 tl bonus çok avantajlı olacak

arkadaşlar world kampanyasına dönmesin. worldde dahil oldugu halde kazıya kazıya iptal ettirdiler hatırlayanınız vardır. bırakın bu işleri altın dahil, önceki kampanyalarından hiçbir farklılıgı yok onlarda puanlarımız yattı. daha fazla zorlamayın....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByLabTek

quote:

Garanti mh yi arayan oldu mu konu hakkında bilgi için boş yere altın almıyalım.1016 liraya 10gr altın 6 taksit ve 100 tl bonus çok avantajlı olacak

arkadaşlar world kampanyasına dönmesin. worldde dahil oldugu halde kazıya kazıya iptal ettirdiler hatırlayanınız vardır. bırakın bu işleri altın dahil, önceki kampanyalarından hiçbir farklılıgı yok onlarda puanlarımız yattı. daha fazla zorlamayın....

1016ya nerde var hcm..?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

quote:

Orijinalden alıntı: ByLabTek

quote:

1016ya nerde var hcm..?

%5 indirimli 2X5 gr altın 1016 liraya tekabul ediyor

• aynen ben o sekilde aldım bonus düşünce 91.6 ytlye denk geliyo gramı.

gecen bonus kampanyasında da sartlar aynıydı hatta ben yine almıstım şimdi garanti bankasından baktım elektronik bölümü diye geçmiş :)

ve hatırladıgımız üzere altın olmasa altın dahil değil derdi.Ki gg mh mesaj atıldıgında sinem hanım altında geçerli demişti. gg deki mh deki orçun yanlış yönlendirme yapıyor.
  • bonusa ihtiyacı olan var anlaşabiliriz.
  • 5 kişinin gittigidiyor hesabına baktım kimse de %5 hediye çeki yok...kimlere veriliyor bu çekler???
  • Sayın Akkaya,

İlgili kampanya altın alımlarını kapsamamaktadır.

Teşekkür ederiz.

GittiGidiyor Destek Hattı - Kader
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.