Şimdi Ara

gittigidiyor 20/10 indirim kodu (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.177
Cevap
61
Favori
181.448
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vay arkadaş bir ben beceremedim sanırım. Hediyeni kazana 100 kerede tıkladım, 1 kere tıklayıp bekledim de ama yinede vermedi kodu.
  • Sanırım android te olmuyor. Hazır kod yollayabilecek var mı?
  • Kuponların son kullanma tarihi ne zamandı arkadaşlar?
  • bazıları 2020 sonu bazıları 2019 sonu.
  • ARKADAŞLAR ELİMDEKİ KODLARI SIFIR HESABA GİRİŞ YAPIYORUM . GEÇERSİZ İNDİRİM KUPĞONU KODU UYARISI ALIYORUM. BİKAÇ FARKLI KOD DENEDİM AMA ACABA ANLAŞMAYI İPTAL Mİ ETTİLER. DURUM NEDİR. ?
  • erdem_61500 E kullanıcısına yanıt
    Kodları alır almaz hesaba tanımlayın yoksa aynı kodu başkasına da veriyor sistem diye çoğu kez söylendi bu konuda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • erdem_61500 E kullanıcısına yanıt
    gecersiz derse bir harfi eksik veya 0sıfır O harfi ile yer değiştirin , hesaba giriş yapıldığındanda emin olun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • englishmannn kullanıcısına yanıt
    ilk günlerdeydi o sadece benim aldığım kodlar duruyor hala tanımlayabiliyorum hesaba. geçersiz demez zaten kullanılmış der, geçersiz diyorsa o hesapta daha önce kod kullanılmıştır veya yanlış yazıyorsunuzdur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 24 Haziran 2019; 16:55:53 >
  • Hala kod alınabiliyor mu Arkadaşlar?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • beyler aktif mi kampanya ? steam yaz indirimleri geliyor
  • Uygulama iki haftadır bakımdayız diyor. Kodlarım uygulama içinde kaldı, nasıl görebilirim bilgisi olan arkadaş var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sacmAdam

Uygulama iki haftadır bakımdayız diyor. Kodlarım uygulama içinde kaldı, nasıl görebilirim bilgisi olan arkadaş var mı acaba?
    ilginç bir vaka

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir tane kod hediye edecek var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uygulama aktif. Fakat bu şehirden daha önce hediye kazandın diyor ne yapsam da.
  • Tekrar açılmış koşun
    Ama bu sefer telefon onayı getirmişler :) 1 gg kodu daha alabildim başka vermedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.