Şimdi Ara

Gitmeli miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam dostlar benm 6 aydır konuştuğum bir kız vardı wp de tyt-ayt grubunda tanışmıştık sonra baya arkadaş olduk yardımlaşma falan soru atıyordu çözüyordum . telefonda konuştuk görüntülü vs. konuştuk. bu sonra bana aşık olduğunu söyledi sevgili olalım falan dedi sana tutuldum bir şeyler söyledi bende kabul ettim . sonra bir konu açıldı bana dedi gel ben biraz araştırdım kafama yattı dedi gel buluşuruz konuşuruz falan . yaşım 17 sizce gitmeli miyim? 1 günde gidip gelcem hemde fiyatı uygun 15-20 tl arası(tek yön)ilk yolculuğum olacak .Değermi sizce korkmuyorum da değil hiç tanımadığım birisiyle buluşacam , tek başıma ilk kez gidecem bu arada son çare bir arkadaşımın yol masraflarını karşılayıp benle gelmesi için ikna ederim herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SİRİN FUCKİNG BABA -- 18 Haziran 2020; 18:23:2 >

• bobrek.avi
  • Selam,
    Orada bir tanidik bulmaya calis, evini adresini biraz arastir. Ailesi hakkinda bilgi al.
    Nacizane onerim 18 yasindan kucuksunuz, arkadasca bile olsa yalniz basiniza bir arada olmamaya gayret edin. Ozellikle ev tutma islerine hic girmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.