Şimdi Ara

gitgide çoğalıyoruz (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: TyronosourusREX

quote:

Orjinalden alıntı: zantanriyar

Arkadasım hayırlı olsun, gule gule kullan.Umarım kırmızı ısıkla hic karsılasmazsın.Ben 5 kez karsılastım ama hala vazgecemiyorum,soguyamıyorum bu konsoldan.İyi gunlerde kullanman dilegiyle.

Naıl yani!? 5 defa kırmızı verdi ve 6. defa mı aldın aynı konsoldan!? Vay canına be!

hocam yine banlanmıssın geçmiş olsun...ama çok kötü şeyler söyledin hepsini okudum haketmissin yani...neyse bak 6. defa konsol alan var şaşırıyorsun...aslında bu kadar şaşkınlık yaşamak istemiyorsan al bir tane X360 da aletin sihrini gör...sonra bizleri anlayacaksın zaten....haydi seni yine bekliyoruz...

• insanların para verdiği aletlerin kırmızı ışık vermesi için dua edersen, böyle sonsuzluğa doğru yola çıkarsın

quote:

Orjinalden alıntı: TyronosourusREX

Naıl yani!? 5 defa kırmızı verdi ve 6. defa mı aldın aynı konsoldan!? Vay canına be!
  • quote:

Orjinalden alıntı: KURT85

Ne gitgide çoğalması be arkadaşım gitgide azalıyoruzBenim makinada felç oldu,bilen bilir.Ama olmazsa arkadaşım singapura gidicek 20 mayısta oradan bir adet core paket alıcam 300 ytl'ye felan

dilin yanmasına rağmen yine aynı konsolu alacaksın işte olay budur

• Ben şu ana kadar 4-5 kere 3 kırmızı alan bir insan olarak 360'dan vazgeçmeyeceğimin net altını çiziyorum.

Patlasa da çatlasa da inadına 360 ------> ÇÜNKÜ MUADİLİ YOK ŞU AN

Oyunlar kopya olmasa falan demişsin dostum, burada yazan m4hs3r da var, onun gibi daha birçok arkadaş daha var orijinal oyun alıp fw update yaptırmadan kullanan!

Sanki PS'ciler ISO Loader'larla uğraşmıyor, kırmaya çalışmıyor aleti de tüm PS3'cüler 150 milyon verecek oyun başına - (tabi oyun bulabilirlerse alacak!!!!!) Bekleyin belki Blu-RAY writer çıkar, medyanız da 30 milyonlardan 10 milyonlara düşer o zaman medyalara yazıp oynarsınız....

Ayrıca gene laf atılıyor gene laf atılıyor.... Gidin kendi Ps3 forum bahçenizde oynayın beylerr

Biz burada mevcut olan konularla ilgili tartışıyoruz - PS3 forumundaki gibi ileride olacak planlardan değil...

THREE-SIXTY ALL THE WAY!!!...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saykokilla -- 9 Mayıs 2007; 17:38:46 >

• tam fanboy konusu olmuş burası. xbox360 larınız ile resminizi koyunda tam olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: darkd66

tam fanboy konusu olmuş burası. xbox360 larınız ile resminizi koyunda tam olsun

tüm mesajlarında 360 ı eleştiren birisinin diğerlerini fanboylukla suçlaması garip olmuş
  • Bu konuda,herkes 360'a sevgisini dile getiriyor,ne güzel.

X360'ım benim,seni seviyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeLLaS

quote:

Orjinalden alıntı: darkd66

tam fanboy konusu olmuş burası. xbox360 larınız ile resminizi koyunda tam olsun

tüm mesajlarında 360 ı eleştiren birisinin diğerlerini fanboylukla suçlaması garip olmuş

ee tabiki eleştireceğiz. ooh ne güzel 3 kırmızı verdimi diyelim.

• XBOX360 al gerisini merak etme diyeceğim ama ah bir şu 3 kırmızılar olmasa gerçekden oyun oynamayı seviyorsanız biçilmiş bir kaftan XBOX360
  • walla en azından önümüzdeki bir sene 360 cazip olmaya devam edecek daha sonrası da biraz microsoftun yapacağı yeni icraatlara bakar
  • vayy Şevki abi beni hatırladın mı hani xbox alışverişimiz olmuştu senle o zamanda bu nicki kullanıyodun(gerçi bu sen misin emin deilim) aramıza hoşgeldin mesajında tarif etiiğin şey hani gow açıp şoka uğraman benimde başıma gelmişti ama yavaş yavaş bünye alışıyo daha da fazla istiyo
  • resimde elindeki xbox ı havaya kaldırmış kişiyi sen seslendirdin sanki şaka bir yana sana katılıyorum
    quote:

Orjinalden alıntı: macrolight

xbox 360 bir rüyadır bu rüyadan hiç uyanmak istemiyorum
    çünkü gerçek oyun ve sınırsız eğlence için tek adres xbox 360

gitgide çoğalıyoruz

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.