Şimdi Ara

gitgide çoğalıyoruz (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xbox 360 yeryüzünde tek, benim olmayan xbox360' ım, yeryüzündeki bütün Xbox360' ların en sağlamı (olacak) Hele bir 3 kırmızı versin, kendisiyle balkonda randevulaşacağım
  • amacım fanlık değil gercekleri ve deneyimlerimi yazmak.........

fan olsam forumda neler yaparım neler.............
  • Dünyadaki 10 milyon şanslı ve keyifli insandan biri oldun.Tebrikler.
     gitgide çoğalıyoruz
  • xbox 360 ın çok iyi olacağı zaten xbox 1 den belliydi.tam bir mini pc diyebilirz xbox 1 için.............
  • yakında bende xbox360 lanıyorum
  • Oyunları 5-10 ytl değil de ve sadece orijinalini almaktan başka çareniz olmasaydı yine de sever miydiniz ve alırmıydınız bu konsolu merak ediyorum. Sadece merak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TyronosourusREX -- 5 Mayıs 2007; 0:07:28 >
  • benim xbox 360 aşırı ilgimvardı zaten ...yinede en iyi olan oyunları 60-70 ytl vererek alırdım.........

cunku xbox 360 da cok hit oyunlar var ...........

ayrıca xbox 360 bu sekilde alan kişilere ben gercek konsolcu derim..............
  • şu alete biraz güvenim olsa yarın aranıza katılıcam ama malum... 65 nm işlemcilileri inşallah geçiktirmez MS.
  • ntsc-j al derim sorun daha az..............

en azından pal lara nazaran............
  • hayırlı olsun dostum çek yerinde bir karar vererek X360 almıssın...en güzeli budur...güle güle kullan....
  • saolasın
    bütün yeni nesilleri deneme fırsatım oldu
    360 almamın bir diyer nedenide normal crt tvlerde de
    iyi bir performans vermesiydi
    ridge racer 6 için söylediklerimi geri alıyorum
    gerçekten o oyunda da nextgen kalitesini hissettim (ilk başta gow dan sonra rr 6 yı açtığım için bana öle gelmiş) valla nediyim konsol güzel konsol imkanlarıda iyi(anladınız siz)
    kalkıpta vestel bir konsol yapsaydı fanlık yapmanın bi manası olurdu
    fanlık yapmıyorum yani sonuçta beni fazlasıyla tatmin etti ki xbox fanı olsaydım n64 gamecube ps2 psp psx gameboycolor nds gba gp2x vs.. almazdım zaten
    önemli olan oldukça fazla iyi oyun oynamak
  • quote:

Orjinalden alıntı: TyronosourusREX

Oyunları 5-10 ytl değil de ve sadece orijinalini almaktan başka çareniz olmasaydı yine de sever miydiniz ve alırmıydınız bu konsolu merak ediyorum. Sadece merak...

madem merak etmissin cevaplayim.evet sadece orjinal oyun aliyorum fw yaptirmiycam yine söylüyorum eger xbox360i degistirecek olsam alacagim konsol xbox360 elite olur
  • m4hs3r <<<<<<<<<<<<<============= işte gercek xbox 360 kullanıcısı ..................

ayakta alkışlıyorum...................
  • quote:

Orjinalden alıntı: gookhaann84

m4hs3r <<<<<<<<<<<<<============= işte gercek xbox 360 kullanıcısı ..................

ayakta alkışlıyorum...................

sagol dostum
  • Arkadasım hayırlı olsun, gule gule kullan.Umarım kırmızı ısıkla hic karsılasmazsın.Ben 5 kez karsılastım ama hala vazgecemiyorum,soguyamıyorum bu konsoldan.İyi gunlerde kullanman dilegiyle.
  • quote:

Orjinalden alıntı: zantanriyar

Arkadasım hayırlı olsun, gule gule kullan.Umarım kırmızı ısıkla hic karsılasmazsın.Ben 5 kez karsılastım ama hala vazgecemiyorum,soguyamıyorum bu konsoldan.İyi gunlerde kullanman dilegiyle.

Naıl yani!? 5 defa kırmızı verdi ve 6. defa mı aldın aynı konsoldan!? Vay canına be!
  • Ne gitgide çoğalması be arkadaşım gitgide azalıyoruzBenim makinada felç oldu,bilen bilir.Ama olmazsa arkadaşım singapura gidicek 20 mayısta oradan bir adet core paket alıcam 300 ytl'ye felan
  • quote:

Orjinalden alıntı: KURT85

Ne gitgide çoğalması be arkadaşım gitgide azalıyoruzBenim makinada felç oldu,bilen bilir.Ama olmazsa arkadaşım singapura gidicek 20 mayısta oradan bir adet core paket alıcam 300 ytl'ye felan

birlik ve beraberlik........

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.