Şimdi Ara

Gitar Nerden Alınır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
19.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar. ben gitar almak istiyorum, aslında elektro diye yola çıktım fakat forumdaki yazıları okuyunca klasikle başlamam gerektiğine karar verdim. gitar piyasası nerdedir? kadiköy veya beyoğlunda bildiğiniz yerler varmı? hem bilgi almak hem fikir sahibi olmak hemde fiyat almak için bir kaç mekan söylerseniz sevinirim...

• walla orda bilmem de galata köprüsünü geç karaköy bayırını çık oralarda piyasa..kıwılcım dan fln alma kazık atarlar genelde..araştır piyasayı orda...
  • açıklayıcı oldu mu cewabım bilmiyorum da sen o galata kulesinin oralarda kime sorsan müzik piyasası nerde diye gösterirler...
  • beyoğlunda tünele giderken oralarda birsürü yer var alabilecegin.
    zuhal müzik
    metropol müzik
    ...

yine beyoglu tünele yakın yerlerde 2.el satılan yerler var bi dolu oralara bir bak

olmadı plakcılar carsısının oralarda da bir dolas ancak klasik alacaksan buraya gitmene gerek yok
    fazla pahalı degil fiyatlar beyoglunda oradan al iste.
  • evet en iyisi beyoğlu tünelde zuhal müzikte fiyatlar fena değil, bence elektro çalmak istiyosan klasikle değil akustikle başla birbirine daha yakındır elektroyla-akustik
  • KADIKÖYDE ptt nin arkasında çarşı var onun alt katında müzikle ilgili bir çok alet bulabilirsin İYİ FİYATA
  • form abi kadıköy pahalı kalıyo beyoğluna göre ben pek tavsiye etmem kadıköy ü, çünkü bi çok markanın türkiye disbürütörleri beyoğlunda o bakımdan daha ucuz kadıköy e göre...
  • ben daha 13 yaşında çocuğum bende elektro gitar alıcaktım ama kime sorduğsam hepsi bana klasik itar al dediler bende klasik gitar aldım..
  • valla benwww.hepsiburada.com dan klasik gitar aldım başladım...

6 aydır devam ediyom...
  • quote:

Orjinalden alıntı: METMETALLICA

valla benwww.hepsiburada.com dan klasik gitar aldım başladım...

6 aydır devam ediyom...

hayırlı olsun
  • ewt yaw zuhalin fiyatlar fena diil bildiğim kadarıyla ama kıwılcım fena koyuyor...
  • bir oneri daha almışken siyah al klasik gitarı!Ben bulamamıştım, içimde kaldı sen kullan bari
  • bırak adam ne renk istiyosa öle alsın yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: nerazzuri

bırak adam ne renk istiyosa öle alsın yaw

siyah iyidir siyah alsın
  • teşekkürler arkadaşlar. bugün kadiköy piyasasını araştırdım ortalama 150 $dan başlıyo 2000 e kadar gidiyo. eğer heves ise o kadar para vermeyim diye 100 milyona birşey alacaktım 2. el dandik fakat konuştuğum herkes öyle almamamı ve elimde kalcaını söyledi. o yüzden 150-200$ civarı birşey alcam.

merak ettiğim bir kaç şey var;

hangi markaları tavsiye ederseniz? (uçuk fiyatlar olmasın)
    alırken nelere dikkat etmem gerekir?
  • Gitara baslamak isteginden dolayi tebrik ederim...
    cin mallari gitarlar piyasada bulabilecegin en ucuzlar... Sesleri o kadar iyi degil ama acemi isen ogrenene kadar idare eder...
    marka almana gerek yok... ileri dogru hepsini ogrenirsin ve secimini daha iyi yaparsin.. bu is ayni bilgisayar gibi ... yeni baslayan birisi Bir high end sistemden ne kadar randiman alirsa sende kaliteli marka bir klasik gitardan aynisini alirsin... gerci zaman icinde yipranmaz deger kaybetmez bilgisayar gibi ama neyse... sonunda ..money talks ... son karar senin ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: _mrt_

teşekkürler arkadaşlar. bugün kadiköy piyasasını araştırdım ortalama 150 $dan başlıyo 2000 e kadar gidiyo. eğer heves ise o kadar para vermeyim diye 100 milyona birşey alacaktım 2. el dandik fakat konuştuğum herkes öyle almamamı ve elimde kalcaını söyledi. o yüzden 150-200$ civarı birşey alcam.

merak ettiğim bir kaç şey var;

hangi markaları tavsiye ederseniz? (uçuk fiyatlar olmasın)
    alırken nelere dikkat etmem gerekir?

bende oscar schmitt var sana da tavsiye ederim orta kalite bi gitar, temiz ses veriyo(akustik yalnız bendeki)
    ben 2. el aldım anlayan biriyle git ve 2. el al derim çünkü gerçekten kaliteli bi gitarı 2. el 150$ rahat alırsın

• 2.el al derim yeni alacaksın bööle bi heycanla çat oraya pat buraya çarpar gitarı zedelersin.
    en iyisimi elin gitar tutmaya alısana kadar ucuzlardan ya da 2.el uygun fiyatlılardan al gitsin.
  • ewt öğrenmek için aşıyorsan 2. el al kapınca olayı sağlam bişey alırsın...
  • beyler oha yaa.. alttarafı alcagı bi klasik gitar. 150$ para verilimi klasik gitara yeni baslayan biri için. o fiyata elektro bile alınır. kardes stage muzik var kadıköy carsısında. git oraya 60 - 100 YTL arası temiz bi gitar bulabilirsin. klasik gitar için servet harcamaya degmez.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.