Şimdi Ara

GİRESUNSPOR (ÇOTANAKLAR)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
0
Favori
16.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar giresunsporumuzun sayfası açılmıştır..tüm çotanakları ve bizi sevenleri bekliyoruz...bu hafta g.b.b 2-0 la geçtik..yorumları bekliyorum

• hadi giresununm şimdi sıra k.erciyeste...inanıyoruz süper lig için bizde varız
  • Hayatımda izlediğim en iyi maç Giresun 3 - ALTAY 4
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elbryan

Hayatımda izlediğim en iyi maç Giresun 3 - ALTAY 4
    benim memleket Giresun ama Giresunda yaşamadığımdan maçları hiç takip etmiyorum, en son Samsunspor maçını izlemiştim deplasmanda 4-0 almıştı, çok güzel oynamışlardı kaliteli kadro var bence sırasını hiç hak etmiyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cém

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    işte bu kadar be... giresun-2 erciyes-1 bir hedef daha aşıldı...bekle bizi playy-off biz geliyoruz...haftaya dardanelide yandik mi bizi kimse tutamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalchin28

işte bu kadar be... giresun-2 erciyes-1 bir hedef daha aşıldı...bekle bizi playy-off biz geliyoruz...haftaya dardanelide yandik mi bizi kimse tutamaz

Alıntıları Göster
    Bende açmayı düşünüyordum benden önce davranmışsın Giresunsporluları bekliyoruz.

2-1 le Kayseri Erciyesi de geçtik.

Yukarda laf atmaya çalışan arkadaş önce tuttuğun takımı belirle sonra gel.
    Gece 1 de pusu kurup Samsun deplasmanından dönen Taraftarlarımızın aracını taşladınız resimleri var.Fazla olmadı 4 hafta önce siz kalleş geldiniz kalleş gidersiniz.Biz işimize bakarız o yüzden toz ol.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerasuslu

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Renklendirelim biraz

Yağmurda çamurda bu sevda bitmez

burası deplasman şaka değil gerçek

başka bir deplasman

Buda kardeşimiz Boluspor deplasmanı

Giresunspor-Adana Demirspor BURSA ATATÜRK 15.000 denn fazla Giresunsporlu

• quote:

Renklendirelim biraz

Yağmurda çamurda bu sevda bitmez

burası deplasman şaka değil gerçek

başka bir deplasman

Buda kardeşimiz Boluspor deplasmanı

Giresunspor-Adana Demirspor BURSA ATATÜRK 15.000 denn fazla Giresunsporlu

Alıntıları Göster
    resimleri güzel eklemişsin hemşo yakışır bize giresunumuzu herzaman desteklemek için buradayız..en başından beri inanıyorum bu sene en azından play-off oynayacağız

• quote:

resimleri güzel eklemişsin hemşo yakışır bize giresunumuzu herzaman desteklemek için buradayız..en başından beri inanıyorum bu sene en azından play-off oynayacağız

Alıntıları Göster
    Giresun'un kadrosu süper
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eren

Giresun'un kadrosu süper

Alıntıları Göster
    Ben Giresunspor atkısı arıyorum İstanbul'da nereden temin edebilirim? Mümkünse taraftar grubununkilerden, anne tarafı Giresunlu bazen dayımlarla izliyorum maçlarını
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D06A31849

Ben Giresunspor atkısı arıyorum İstanbul'da nereden temin edebilirim? Mümkünse taraftar grubununkilerden, anne tarafı Giresunlu bazen dayımlarla izliyorum maçlarını

Alıntıları Göster
    http://www.marmaralicotanaklar.net/index.php İstanbuldaki taraftar gruplarının sitesi.

Giresuna 2 senedir şansımız tutmuyor. tribün olarakta sorunluyuz pek iyi anlaştığımız söylenemez. potansiyelleri sınırlı olmasına rağmen tribünde güzel işler cıkarıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D06A31849

Alıntıları Göster
    istanbulu bilmiyorum taraftar mağazalarına bi bak istersen ama giresun da heryerde bulunabilir
  • quote:

istanbulu bilmiyorum taraftar mağazalarına bi bak istersen ama giresun da heryerde bulunabilir

Alıntıları Göster
    yukarda verdigim linkten irtibata gecip bulabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tufan.

yukarda verdigim linkten irtibata gecip bulabilirsin

Alıntıları Göster
    taraftarımız çoğu takıma taş çıkartacak kadar iyi.Gurur duyuyorum.Boş geçtiğimiz deplasman yok 5 kişi de olsak peşindeyiz.Ama daha çok yolumuz var takım başarılı olursa paralel olarak taraftarımızın da gelişeceğini düşünüyorum.Samsunspor maçlarında gerçekten iyi oynuyoruz ve kazanıyoruz.3 sezon oldu gol dahi yemedik.Yukarda da yazmıştım benim kimseyle düşmanlığım ya da sürtüşmem olmaz.Ama dostumuz da bellidir.BOLUSPOR

İnşallah haftaya çanakkale deplasmanına hazırlanıyoruz ve kalabalık gideceğiz.

• quote:

taraftarımız çoğu takıma taş çıkartacak kadar iyi.Gurur duyuyorum.Boş geçtiğimiz deplasman yok 5 kişi de olsak peşindeyiz.Ama daha çok yolumuz var takım başarılı olursa paralel olarak taraftarımızın da gelişeceğini düşünüyorum.Samsunspor maçlarında gerçekten iyi oynuyoruz ve kazanıyoruz.3 sezon oldu gol dahi yemedik.Yukarda da yazmıştım benim kimseyle düşmanlığım ya da sürtüşmem olmaz.Ama dostumuz da bellidir.BOLUSPOR

Alıntıları Göster
    neyse mesaj attım pek aktif bir forum gibi gelmedi bana ama hayırlısıyla artık

• hiç sevmiyorum.

fm de gençlerbirliğini dünya takımı yaptık, yine çelme takıyor yine çelme takıyor bu giresun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

hiç sevmiyorum.

fm de gençlerbirliğini dünya takımı yaptık, yine çelme takıyor yine çelme takıyor bu giresun...
    ek, tabi dediklerim işin şakası, destekliyorum karadeniz takımlarını
  • quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

ek, tabi dediklerim işin şakası, destekliyorum karadeniz takımlarını

Alıntıları Göster
    Saolasın .

Giresun la oyun olmaz
  • quote:

evet 5 maçtır gol dahi atamadık emin ol Samsun tribünlerindede aklı başında hiçbir kişi Giresuna karşı bir tavır içerisinde değildi taki en son yendiğiniz maça kadar. geçen sene geldim bu senede gidecem Giresun maçına bu sefer biraz şenlikli olucak ama o maç.

Ordu-Giresun maçlarından fotolar yokmu yahu çok güzel atışmalar oluyor
    Karadenizin en renkli maçlarındandır Ordu-Giresun maçları aynı kültüre sahip yanyana iki şehir(sadece 40km) ama konu futbol olunca düşman kardeşler

• quote:

Orijinalden alıntı: Tufan.

quote:

evet 5 maçtır gol dahi atamadık emin ol Samsun tribünlerindede aklı başında hiçbir kişi Giresuna karşı bir tavır içerisinde değildi taki en son yendiğiniz maça kadar. geçen sene geldim bu senede gidecem Giresun maçına bu sefer biraz şenlikli olucak ama o maç.

Ordu-Giresun maçlarından fotolar yokmu yahu çok güzel atışmalar oluyor
    Karadenizin en renkli maçlarındandır Ordu-Giresun maçları aynı kültüre sahip yanyana iki şehir(sadece 40km) ama konu futbol olunca düşman kardeşler

Alıntıları Göster
    Olmazmı Ordu maçları başkadır.Karadeniz derbisiBizimde orduya şansımız tutmuyor maalesef

GİRESUNSPOR (ÇOTANAKLAR)

GİRESUNSPOR (ÇOTANAKLAR)

GİRESUNSPOR (ÇOTANAKLAR)

GİRESUNSPOR (ÇOTANAKLAR)

şunun büyüğünü bulamadım
     GİRESUNSPOR (ÇOTANAKLAR)

BUNA BAYILIYORUM
     GİRESUNSPOR (ÇOTANAKLAR)

bu da bonus
     GİRESUNSPOR (ÇOTANAKLAR)

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.