Şimdi Ara

GİRESUNSPOR (ÇOTANAKLAR) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
0
Favori
16.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • giresunspor 2 sene önce eskişehire deplasmana gelmişti gerçekten güzel bir oluşum var tribünlerinde rakip takımla uğraşmayıp direk takmlarını destekliyor giresunspora başarılar
  • Eskişehir deplasmanını hatırlıyorum.Es es bizi tebrik etmişti.Bizim kimseyle kavgamız olmaz malum takım hariç.Çoğu tribünden tebrik almamız göstergesidir.
    Olması gerekende bu zaten
  • Allah'ın izniyle deplasmandan galip ayrılacağız Konyaspor olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: nolamaz

Allah'ın izniyle deplasmandan galip ayrılacağız Konyaspor olarak

GİRESUNSPOR (ÇOTANAKLAR)
    -3 2-
     GİRESUNSPOR (ÇOTANAKLAR)

• Tüh be
  • Valla benim içinde sürpriz oldu.Aslında takım iyi defansı saymassak hermaç gol yiyoruz GS gibi.

Şerefsiz hakem yine yapacağını yaptı.2 kırmızı kartı en önemli iki oyuncumuza gösterdi.Oyundan çıkarken önde olupta yavaş çıkmayan oyuncu varmı acaba adam çıkmasına izin vermeden kırmızı verdi ve taktik değişikliği engelledi.Sonra gitti 10 numaramızı attı oyundan.Bunları bize bilerek mi veriyolar anlamıyorum.Aynı hakem 2 sezon önce Mardinspor maçında aynı şeyleri yaptı olaylar çıktı aynı adamı tekrar veriyorlar çok ilginç.

Neyse herşeye rağmen kazandık.
  • Zor oldu güzel oldu ama böyle bir hakeme küfretmemek imkansız.
  • Haftaya Kartal deplasmanında Fabiano Pedriel Bülent ve Evren cezalı takımın en iyi oyuncuları yok.
  • Giresun tebrikler. Önümüzü açtınız. artık bu ligde ikinci takımım sizsiniz
  • lideri yenmekten ziyade hakemi yendik diyebilirim. buradan selam olsun taner gizlenciye o.ç.
  • Maçtan görüntüler

GİRESUNSPOR (ÇOTANAKLAR)

GİRESUNSPOR (ÇOTANAKLAR)
  • oh be oh be oh beeeeeeee...işte bizim gücümüz bu..bu ligde her takımı yeneriz yeterki şu defans biraz topralnsın...haftayı kartalla maçımız..taraftar ful çeker sonuçta iyi olur umarım
  • Kartalspor-Giresunspor maçı 13:30 da başlayacak.Taraftar desteğimizle yarıyı galibiyetle kapatacağız inşallahMaça gidemiyorum acayip üzgünüm 1.5 saat ötemde Giresunsporum var ben gidemiyorum
  •  GİRESUNSPOR (ÇOTANAKLAR)
    1 - 1
     GİRESUNSPOR (ÇOTANAKLAR)

Fabiano ,Pedriel, Bülent ve Evren in oynamadığı maçta kartalspordan 1 puan almak önemliydi.İnşallah ikinci yarı daha iyi olacağız.

• 3 puan olabilirdi ama 1 puan aldık. Olsun 2. yarıya bakalım
  • bursaya bir sürpriz yapabilirdik olmadı zaten şu an bizim rakibimiz değil
  •  GİRESUNSPOR (ÇOTANAKLAR)
    -1 2-
     GİRESUNSPOR (ÇOTANAKLAR)

kupada bu galibiyet iyi oldu.Denizliyi içerde yenersek Sivas maçı final olur.
  • yine hakem faciası. Allah bunların bin belasını versin
  • giresuna bak be ilk yarıyı 1-3 önde kapadı sivas deplasmanında
  • Bilen bilir Giresunumuzun kadrosu gayet iyi defans hariç hocamızda süper.Şansszlık hakemler ve 1-2 tane vatan haini işgüzar yüzünden bu hallerdeyiz(stad zemini 500 milyar harcanarak yenilendi 7 hafta İstanbulda oynadık ama şu anda stad çamur içinde)İnşallah bu sene olmasada seneye Süper Ligteyiz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.