Şimdi Ara

Ginseng de Hangi marka ? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
12
Favori
127.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ginseng öğütülmüş olarak kullanan oldumu?aktarda kg su 1.000 TL civarı satılıyor.
  • toz halinde alıp kullanan varmı
  • Arkadaşlar 3 tip ginseng vardır 1: Panax Ginseng (kore ginsengi) / 2: American Ginseng / 3: Siberian Ginseng (sibirya ginsengi) aslında sibirya olanı ginseng değil ginsengimsi bir kök fakat faydaları 1 ve 2 ye göre %75 daha az. En hakiki olanı panax yani kore ginsengidir. 1 ve 2 numarada olan ginsengler 6 yılda olgunlaşan ginsendir. Hakiki Ginsengin 300 gramı toz olarak 150 tl nin altına olmaz. Piyasada bulunan ginsenglerin %70 i sahtedir. Esas ginseng 6 yılda olgunluğa eriştiği için tabii ki pahalıdır. 30-50 tl ye 200 kapsul kore ginsengi adında satılanlar da olgunlaşmadan hasadı yapılan ginsenglerdir. Kore de Özel şirketlerde ginseng ekip tam olgunlaşmadan piyasaya tablet toz olarak sürülüyor. Onlarında faydaları hiç yoktur. Benim kullandığım kore devlet tekel idaresi tarafından verilen izinle üretimi hasadı yapılan hakiki ginseng yani (Cheong-Kwan-Jang) google dan bakınız. Likya Sağlık ginseng ithalatçısıdır ve likya hologramı olmayan ürünleri pek tavsiye etmiyorum. Raf fiyatı 294₺. Ha solgar yada gnc olur mu derseniz onlar güvenilir firma fakat ginseng içeriğini iyi araştırın içinde amerikan ve kore ginsengi olmalı ki (bu iki ginsengler 6 yıllık ise birbirine eşdeğerler) (Sibiryayı boşverin onu ginseng sınıfına koymuyorum bile..) Ve en önemlisi 6 yıllık kök olmalı.
     Ginseng de Hangi marka ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlleRama -- 16 Aralık 2015; 18:27:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: lactobacillus

toz halinde alıp kullanan varmı

Toz halinde olanları önermem. İçinde bilinmedik şeyler katabiliyorlar. Kore diye faydasız olan sibirya yada çin ginsengi veya tam olgunlaşmadan hemen toplanan faydasız ginsengleri (hemen toplandığı yıllandırılmadığı için ucuz ucuz satılır) satıyorlar. Dikkat edin.

• Bunlar hepsi balon 🎈 faydası yok mu tabiki var bir elma armut veya diğer meyvalar kadar

• maxelll kullanıcısına yanıt
    Helal sertifika konusunda Solgar'dan gelen cevap ''Solgar Vitamin bünyesinde helal sertifikası uygulaması bulunmamaktadır''
  • quote:

Orijinalden alıntı: 40EX500

Helal sertifika konusunda Solgar'dan gelen cevap ''Solgar Vitamin bünyesinde helal sertifikası uygulaması bulunmamaktadır''

kim demis solgar da helal urun yoktur diye?

http://www.solgar.com/solgarproducts/halal.htm

http://www.solgar.com/solgarproducts/allproducts.htm

vejeteryan vegan kosher halal hepsi mevcuttur. ama turkiye de satilmiyor olabilir .

• bende solgar Kore ginseng alcamda kullanan varmi

• solgar ginseng kullanan varmı arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: lactobacillus

solgar ginseng kullanan varmı arkadaşlar

72 TL çok pahalı geldi bana bende Vazgeçtim onun yerine b compleks aldım.

• 9600_G_T kullanıcısına yanıt
    72 çok pahalı zaten...
    http://www.farmareyon.com/hfhz~u~solgar-korean-ginseng-panax-ginseng-50-kapsul-1510
  • Ben de daha önce GNC nin içerisinde Amerikan Ginseng olan Ginko Biloba ürününü kullandım. Hafıza yönünden gerçekten bu ürünü tavsiye ederim. Ayrıca Ali express den getirdiğim Ginko Bloba 2000 (Healty Care) de, hem cinsel açıdan hemde konsantre olma açısından çok faydalı oldu. Şu an GNC nin Kore Ginsengini kullanıyorum. Evet gerçekten enerji veriyor ve sürekli yürümek istiyorsun. Ancak, hafıza konusunda hiçbir faydası yok. Üstelik tansiyonu çok yükseltiyor. Bunun yanında GNC Ginko Bloba kadar da cinsel açıdan bir etkisi yok. Sadece bol bol yürüyorsunuz.. Başkada da bir etkisini göremedim.
  • 40EX500 4 kullanıcısına yanıt
    Solgar köy firması değil.
    Haliyle böyle sertifikalara girmiyor.normal.

• https://babadukkan.com/kategori/kapsuller

Buradan bak seç beğen al adamım
  • GOKMENM G kullanıcısına yanıt
    Solgar Kosher sertifikalı üretiyor, şehir firması olduğu için.
    Ben köylü bir Müslümanım, Allaha Şükür bu fakire hayat boyu yetecek kadar Helal ürün mevcut.
  • Arkadaşlar bende bu konuyu araştırırken belli yaş guruplarına ve kalp, yüksek tansiyon vb rahatsızlıkları olanlara yan etkisinin olabileceğini gördüm. Bence bu gibi ürünleri almak istiyorsanız. Mutlaka doktorunuza başvurun. Bu nedenle ben yaptığım siparişi iptal etmek zorunda kaldım.
  • Petra Green Farma Kırmızı Ginseng kullanan vsr mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün Solgar Korean Ginseng aldım. Yalnız koruyucu bant yoktu üzerinde orjinal mi emin olamadım. Gelişmeleri yazarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hgwxx/7 -- 14 Eylül 2017; 21:25:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

Bugün Solgar Korean Ginseng aldım. Yalnız koruyucu bant yoktu üzerinde orjinal mi emin olamadım. Gelişmeleri yazarım.

Hocam ben de sizinle hemen hemen aynı tarihlerde aldım solgarın ginsengini, bende de yoktu sanırım o bant hatırlamıyorum tam. kullandıktan sonra tecrübeleriniz neler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skullbeneath

quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

Bugün Solgar Korean Ginseng aldım. Yalnız koruyucu bant yoktu üzerinde orjinal mi emin olamadım. Gelişmeleri yazarım.

Hocam ben de sizinle hemen hemen aynı tarihlerde aldım solgarın ginsengini, bende de yoktu sanırım o bant hatırlamıyorum tam. kullandıktan sonra tecrübeleriniz neler?

Çok bişey farkedemedim. Sonra da bıraktım.. Artık sadece omega 3 kullanıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.