Şimdi Ara

Gillette Fusion Proshield 75 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
1.400
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 gündür internette bakınıyordum , en uygun n11 de 89.90a vardı fakat çakma ürün yorumları yapılmış 10 lira fazla verip migrostan adam akıllı alırım diyip izmir forum bornova 5m e gittim.Reyonda 99.90 etiketi vardı fakat kasada 75 lira olarak geçti makine + 4 yedek başlık proshield.Fişin altında ekstra 25 lira indirim oldu vs yazısıda çıkmadı delist falan sanırım.Piyasaya göre gayet uygun geldi paylaşmak istedim bu arada üretim yeri Almanya olan versiyon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ramazan paketinden çıkan %40 indirim kuponu ile daha uyguna gelir. Bu arada geçen sene 4'lü yedeği 27 liraya almistim, ne kadar zamlanmış gavur.

• quote:

Orijinalden alıntı: memis0051

Ramazan paketinden çıkan %40 indirim kuponu ile daha uyguna gelir. Bu arada geçen sene 4'lü yedeği 27 liraya almistim, ne kadar zamlanmış gavur.
    Piyasa artık böyle hocam 27 liraya mach3 yedek başlığı bile zor bulunuyor.

• Fırsat varken 5+sap mach3 turbo stoklamak lazım. Bu milli takım paketleri biterse bu fiyatlra zor bulunur. GG'de 27'şer liraya 2 adet daha aldım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba Wigglesticks,

n11.com olarak Sahte ve taklit ürünlerin satışı ile mağazalar arasında haksız rekabeti engellemek için Marka Koruma Merkezi ile Orijinal Ürüne %100 Destek ve sizlere 11 güvence veriyoruz. Detaylarahttps://www.n11.com/genel/11-guvence-183250 sayfasından ulaşabilirsiniz.

n11.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: n11

Merhaba Wigglesticks,

n11.com olarak Sahte ve taklit ürünlerin satışı ile mağazalar arasında haksız rekabeti engellemek için Marka Koruma Merkezi ile Orijinal Ürüne %100 Destek ve sizlere 11 güvence veriyoruz. Detaylarahttps://www.n11.com/genel/11-guvence-183250 sayfasından ulaşabilirsiniz.

n11.com
    Sizin verdiğiniz güvence değil kullanıcıların yorumları benim için önemli olan , ha madem güvence veriyorsunuz dediğim ürün hakkında birçok çakma sahte yorumu var ne gibi bir aksiyon aldınız bugüne kadar? Hiç alıcılara sordunuz mu neden sahte-çakma olduğunu düşünüyorsunuz diye ya da satıcıya sordunuz mu çok şikayet var sahte ürün konusunda ne ayaksınız siz diye.Yoooh anca kopyala yapıştır cevap atın.

• Merhaba Wigglesticks,

Konu ile ilgili sizinle görüşmek ve yardımcı olmak isteriz. İrtibat bilginizi, PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

n11.com
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.